234
  • Aquir
    #234
    Több samsung modellnél működő LCD teszt:
    Hívószámoknál: *#0*#      have fun
  • blueboy29
    #233
    samsung e250 telóhoz hálózati zár feloldása


    1. Turn mobile phone on with unaccepted sim BUT NOT FULLY INSERTED (only push it half way into sim slot).-------Unaccepteddel nyit ki mobiltelefont Sim BUT NOT FULLY INSERTED (csak a Sim nyílás felénél tolja azt).


    2. Insert unaccepted sim to phone (push the sim fully into the sim slot)------ Unacceptedet illeszt be Sim telefonra (teljesen tolja a Simet a Sim nyílásba).


    3. Input *2767*3855# and phone will reboot and will be temporarily unlocked.------------Input *2767*3855# és telefon újratöltés és ideiglenesen ki fogják nyitni.

    4. Input *7465625*638*00000000*00000000#


    5. Input #7465625*638*00000000#


    6. Input *#7465625# to check the locks....all locks should now be inactive as or similar to below:----Input *#7465625# megállni a locks....all záraknak most tétleneknek kellene lenniük ahogy vagy hasonló lent:

    network lock - inactive
    subset lock - inactive
    sp lock - inactive
    cp lock - inactive
    sim lock - inactive
    activa lock - inactive
    phone lock - inactive
    auto network - inactive
    auto subset lock - inactive
    auto sp lock - inactive
    auto cp lock - inactive
    auto sim lock - inactive



    kipróbált leirás és működik: a meglévő samsung e 250 es telefonból vegyük ki a jelenlegi szolgáltató sim kártyát, más szolgáltatóét tegyük ugy be hogy ne érintkezzen az érintkezőkkel, hogy az aksit be tudjuk óvatosan tenni, majd a hátlapot nem kell feltenni, igy kapcsoljuk be a telót, és mikor bejött a kép akkor csusztassuk be teljesen az idegen sim- et. és utánna a fenti sorokat követve megtudjuk oldani a hálózati zárat. a 3 adik lépés ujrainditja a telót, de nem kell megijjedni nem fogja kérni a hálózati zárat,,kövessük a 3 astól egészen a befejezésig,,, én kipróbáltam és müködik, amugy 3 ezerbe fájt volna, de gyakorlatilag 5 perc sem volt.

    nekem t-mobilos volt. sok sikert
  • nandorb
    #232
    ipod rulez:D
    vegyel egy ipod-ot 16 v 32GB-st es elfelejted hogy mikor meik zenet halaggatad:D
  • Ultimatetipo
    #231
    OFF:Kösz a választ! Eredeti tervem az volt, hogy mp4-et veszek, de azt olvastam, hogy egy cég lefuttatott egy tesztet, ami kimutatta róluk, hogy-bár valóban 8 GB a memória, de ez csak pen driveként használható-ugyanis csak 1,8 GB-t játszik le. Van erről valami tapasztalatotok?
  • sozs
    #230
    Ráadásul az aksi is jobban merül.
  • nandorb
    #229
    Vegyel Mp4-es lejatszott oszt csa,nem eri meg telon halgatni,hidd el... sokszor halgatom igaz teloval,de nagyon szarul nezz ki az egesz+nem olyan mint az mp4,ha tonkre megy a fulhalgato ratehetsz nyugotan fejhalgatot,nem ugy mint erre a telora.Az a gond vele mar hogy nembirod nyakba akasztani,mint masikat. Ja es maga az a gond hogy zeneket pl. folder szamot leszedek es az also vonalat kikell szedni a zene nevebol+rovidre venni neha hogy felismerje.szal ha nincs mp4-re akkor mp3.
  • Ultimatetipo
    #228
    Hali!

    Ahogy elnézem elég jól értesz a telefonhoz.
    Most akarok venni egyet, leginkább zene hallgatásra, mivel lehet bővíteni kártyával gondoltam veszek bele egy 8 GB-t, de olvastam, hogy elég sok gond van vele. Felejtsem el és inkább vegyek MP3 lejátszót vagy vinni fogja a zenéket?
  • sozs
    #227
    Sajna nem mai telefonok, java alapú játékot ha találsz de azt is csak wapról letöltve....
  • nandorb
    #226
    Bena lett a telo nem volt kepes 2batrival ebreszteni reggel
  • k roy96
    #225
    nem
  • istenfegyvere
    #224
    hali!azt szeretném kérdezni samsung e250-re játékok lehet rá rakni?
  • sozs
    #223
    Ez sajna nem olyan teló.
  • Gab920926
    #222
    sziasztok!
    már kb 2 éves a samsung E250 em tudom hogy nem lehet sokat trükközni vele játékokat se akarok csak annyit hogy ha gépről akarok memória kártyára jegyzet tömb vagy szöveges dokumentumot ,erre nincs valami program mert nem nyitja meg,a jegyzet tömbök is milyen formátumba lehetnek a telefonon?
  • tiantian
    #221
    Udvozlet mindenkinek! SAMSUNG SGH-C300(Pannon) fuggetleniteseben kernek segitseget!Nagyon fontos lenne!!! IMEI: 3531560134917 2/8 01 Cimem: [email protected] Nagyon szepen koszonom elore is!!, Valmint megköszönném még a függetlenítési eljárás pontos menetét is, mert nem vagyok hozzáértő. Még egyszer előre is köszönöm.
  • nandorb
    #220
    nekem normalis
  • akyyy
    #219
    ha a naptárra megyek, lefagy, villog mindig preobálja magát bekapcsolni, de nem megy neki, aksit is hiába veszem ki. ha töltőre teszem, aksi ki, amdj be, akkor elindul, de mivel háttérképnek naptár van betéve...
  • nandorb
    #218
    mi baszodott volna el rajta?
  • akyyy
    #217
    nektek nem baszodott el a telefon mióta 2010 van? mert nekem igen
  • sozs
    #216
    Szerintem annyira nem jó a hangja a Samsungnak, hogy megérje!
  • Faterx
    #215
    ja igen SGH250
  • Faterx
    #214
    sziasztok!
    Szeretném lecserélni az usb fülhallgatót fejhallgatóra.
    Tud valaki ilyesmit lehetőleg offline boltban?
  • sozs
    #213
    Látom nem válaszolsz rá, mert ez egy olcsó készülék, na meg én egy régi Nokiánál találtam ilyen lehetőséget!
  • sozs
    #212
    Ha szabad kérdeznem milyen Nokia-d van?
  • akyyy
    #211
    Úgy, hogy nokiámba lehet :(
  • sozs
    #210
    Nem lehet, ezt te honnan vetted?
  • akyyy
    #209
    Ez valami vicc vagy tényleg nem lehet rádiót ébresztőnek beállítani?
  • puszedlih
    #208
    a samsung e 250 nem egy nagy tudású mobil ...az alap dolgokra jó, de másra nem túlzottan szóval nem is értem miért vártok tőle ilyen nagy dolgokat, h játék rátöltés és egyebek.... :O -.-"
  • dioca97
    #207
    Ezt a fost komolyan!!!! ... Megőrülök tőle h semmilyen kis gagyi szar se megy rajta... még kép meg zene az meg de máááássss persze h nem!!!!
  • sozs
    #206
    Azért mert támogatja a Java nyelvet még nem jelenti azt, hogy minden megírt program el is fut rajta, hisz függ attól is milyen hardverre írták a programot,stb.
    Erre a telóra ingyen játékot szerintem nem igen találtok! (megjelenéskor is csak a Samsung oldalán, de nem ingyenesen)
  • andyorr
    #205
    ezen a szaron egyáltalán nem mennek a telepítések? nekem se jar se jad nem indult el... akkor egyáltalán tok rá játékot rakini ingyér? pls help
  • dioca97
    #204
    ja és minél hamarabb ha lehetne ... köszönöm :D
  • dioca97
    #203
    sziasztok! Valaki tudna segíteni esetleg abban hogy ingyen honnan lehet letölteni játékokat a samsung e250-es telefonra :)
  • sozs
    #202
    Nálam is volt hasonló gond, szalagkábel cser, de nem olcsó.
  • Dévids
    #201
    Sziasztok!
    Az lenne a gondom a telóval, hogy a felső billentyűk egyáltalán nem működnek.Valaki tud olyan oldalt ahol le van írva, hogy hogyan kell szétszedni?Csak azért kérdezem mert a telefon már nem garis.
  • akyyy
    #200
    itt van egy csomó kodde nekem csak az SW-s működik. pedig szeretném hangosítania headsetet meg miegymás:S
  • akyyy
    #199
    Help. Tettem be mp3-as csengőhangot, tesztelem le másik telóval, hogy hogy szól, de 17 másoderc csengetés után csak rezeg a teló, elnémul. ez igy nagyon szar másnál is így van?
  • swacsa
    #198
    Hi! Ez nem világos.
    Mit csinál ez a kód? Miért kellene visszavinnem?
    (Amúgy használtan vettem...)
  • Jeti2
    #197
    Köszi!
  • Juhiii
    #196
    *#8999*8378#

    #136
  • Jeti2
    #195
    Hali,
    mit kell beírni a telefonba, hogy plusz beállításokat lehessen csinálni?
    vmi *#8999... vmi ilyesmi volt. tudja valaki? :)