14374
Foci VB 2010
  • gyonax
    #14094
    A spanyolok együttvéve nem műestek annyiszor, mint Robben(a vb műesés-bajnoka...)
  • Neoncsoves
    #14093

    jó vicc
  • szucsy89
    #14092
    vége, hát jó szar vb volt:S

    játék alapján a németek érdemeltek volna aranyat
  • SzocsA
    #14091
    mert ez a valami már nem a fociról szól hanem arról, hogy minél nagyobbat essél a 16on belül vagy elszenvedett szabálytalanság után látványosat fetreng a földön! a mai és a többi meccsen hol volt a küzdés hol a szenvedély? szánalmas volt látni a 4 spanyol sorban dobta föl magát 16 on belül mikor labda közelébe értek!

    szerintem nem a fifat kéne megreformálni bár nem ártana, hanem a játékosok agyát kéne átmosni
  • Romel
    #14090
    Szégyen volt ez a döntő!!!!!!!!!!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ tarkólövés a hollandoknak!
  • Solten
    #14089
    Kassai nem tordelte szet a nemet-urut, szuper kis meccs volt.

    A worldreferee 10-bol 5.3-as osszesitest addott ennek a szerencsetlen Webbnek.
  • ShaiHulud
    #14088
    na gz spain. holland oldalon csak sneijdert, kuytot es stekelnburgot tudom sajnalni ok igazi sportemberek.
  • Molnibalage
    #14087
    Fr. 29.! Mekkora. :)
  • Matthew Prosac
    #14086
    jajderöhögök :DDD
  • Pio
    #14085
    Na végre valami, alakul ez!
    Egy This is spartaaa elférne még alá.

  • desigo
    #14084
    linkeld már a friss jó minőségű képeket a díjátadásról pls...
  • Molnibalage
    #14083
    Az 1998-as VB-hez képest a fasorba sem volt ez...
  • G_ArchAngel #14082
    Igen, ez a baj, hogy az idiota Webb azt hitte, hogy sargakkal majd megfogja a meccset - nezd meg Kassai stilusat, volt tekintelye a jatekosok elott.
    Mindket oldalra iszonyatos hobakat kovetett el Webb: durva belepoket is nezett el, de a spanyolok szinjatekat is megette. Nehol olyan legibalettet mutattak be a hispanok, hogy tanitani kellene. Mondjuk Robben is gusztustalan volt ebbol a szempontbol.
  • Pio
    #14081
  • mflex #14080
    Jah, van stílusom, főleg amikor egy idiótát kell olvasgatni az értelmetlen hozzászólásaival, és ha kimerem nyitni a pofám, akkor ez miatt kapok egy felkiáltó jelet?!!

    Gratula!
  • chalezlopez
    #14079
    A spanyolok PONT ennyivel voltak jobbak a hollandoknál. VISZONT Robben lábában VOLT benne a hollandok VB aranya. Ennyi.
  • gyonax
    #14078
    Egyébként nekem spayol csapat legszimpatikusabb embere -> Casillas
  • 5w0rdf15h
    #14077
    :DDD
  • gabber_saviola
    #14076
    gratulálok a Spanyoloknak, megérdemelték.

  • G_ArchAngel #14075
    Ezert is irtam, hogy semleges nezoknek - ha kiragadsz valamit a szovegkornyezetbol es azt helytelenul alkalmazod, akkor megvaltozik a jelentese...

    Media suli, 1. osztaly:)
  • Neoncsoves
    #14074
  • Solten
    #14073
    Jo hir a baratnomnek is: holnap a spanyol fonokasszonya legalabb nem fog produkalni menstruacios tuneteket.
  • gyonax
    #14072
    Nem kéne elfogultnak lenni... Már de Jong talpalása is piros-gyanús volt, Robbent meg nem állították ki a labdaelrúgás után... Mind2 oldalon volt bírói hiba, szerintem nem ez döntötte el a meccset. A spanyolok jobban játszottak(lehet nem annyival, de jobban), és megérdemelték a győzelmet!
  • Pio
    #14071
    "A tízmillió sportszakértő országa." :)
  • zsotesz
    #14070
    Ha a tegnapi meccs lett volna a vb döntő akkor biztos vagyok benne hogy nem 3-2 lett volna, nem lett volna akkor olyan nyílt játék. Egyébként az egész vb inkább arról szólt, hogy igazán csak 3-4 csapat mert/próbált játszani, a többi inkább védekezett és arra várt, hogy hátha talál egy gólt. Az első kör nem véletlenül volt olyan amilyen.
  • Solten
    #14069
    "Holnaptól ismét zéró közbiztonság köszönt Dél-Afrikára"



    Es tenyleg.
  • mflex #14068
    -moderálva-
  • a.carkey
    #14067
    - Vuvuzela
    - megismerjük az m1 banda énekét
    - Észak-Korea szabálytalanság nélkül nyom végig három meccset
    - kiesnek a franciák és az olaszok
    - kiesnek az angolok, nagyon súlyos bírói tévedések, mindenki számára egyértelművé válik, hogy szükség van reformokra
    - Maradona kopp
    - nyomorék sárgalaprendszer lesújt
    - Larissa Riquelme
    - Paul a polip
    - sulyos biroi tevedesek, egyre szarabb bíráskodás
    - jó bronzmeccsen Németország 3.
    - Spanyolorszag nyer, Hollandia 3. ezüstje

    Holaptól ismét zéró közbiztonság köszönt Dél-Afrikára :)
  • SzocsA
    #14066
    pirosat kérek!!!!!!
  • 5c0rp330n
    #14065
    hat, jo szar meccs volt az biztos.
    es erre az is ratett egy lapattal, hogy egy egyertelmu biroi tevedes (szoglet helyett kirugas) utan lett a gol, de a fo gond persze nem is ez volt..
  • Neoncsoves
    #14064
    jó a kép a bannerba
  • G_ArchAngel #14063
    Grat Spanyolorszagnak es Paulnak:)

    Mindekt csapat megerdemelte volna, de a VB donto tegnap volt a semleges nezoknek - az foci volt, ez meg unalmas taktikai csata.

    Amugy az angol Webb-nek remelem tenyleg ez volt az utolso meccse, a legszarabb jatekvezeto az egesz VB-n...
  • RS
    #14062
    +1
  • DeerHunter01
    #14061
  • mflex #14060
  • Solten
    #14059
    Csak labbal vedte a testi epseget, a spanyol meg beleszaladt...
  • MerlinW
    #14058
    Spanyolország:
    Hollandia: eddig is utáltam őket, ezután még jobban:)
  • zaki
    #14057
    grat a spanyoloknak
  • kazai21
    #14056
    Hát akkor szerintem egy régi meccset nézhettél:D
  • Pio
    #14055