14374
Foci VB 2010
  • USAMEN POWER
    #12614
    Na ja, de viszont:

    "A hollandoknak pedig rendre megvan a jó csapatuk ... Csak valahogy az igazán nagy dobás..." ---> (#12610) "egyetlen mákja az, hogy az erősebb csapatok érdekes módon idő elött kiestek, a továbbjutók is csak szédelegtek a pályán". Na ezért van ott most Hollandia, ahol.
  • USAMEN POWER
    #12613
    Valóban, következő VB -t szerettem volna írni.

    "Sok-sok éve ott vannak az élbolyban." Aha, 98 -ban még lett egy negyedik, azon kívül egy negyeddöntő, tényleg qrwa jól tolják. Hidd el nem egy, nem kettő csapat jobb náluk.
  • Gabe18
    #12612
    "ugyanis ki gondolta volna hogy a Brazilok nem tudnak megverni egy Hollandiát "

    Hát sokan...

    Ez a Holland csapat nagyrészt európa top csapataiban játszik.A húzóembereik ott is bomba formában voltak egész évben.
    A gond az hogy sokan meghallják hogy "Brazília",és már hanyatt is estek.Mintha ők valami felsőbbrendű futball lények lennének.És bár igaz hogy ők nyertek VB-n eddig a legtöbbször,a foci nem csak belőlük áll.
    A hollandoknak pedig rendre megvan a jó csapatuk,74-78,88-92,2000,2010...Csak valahogy az igazán nagy dobás eddig csak egyszer jött ki nekik.
  • [HUN]FaTaL
    #12611
    " jövőre meg már ki se jutnak"

    Melyik bolygóról jöttél, hogy évente van VB?

    Mellesleg te miről beszélsz? Sok-sok éve ott vannak az élbolyban.
  • USAMEN POWER
    #12610
    Előző hozzászólásodra, láttam törölték:

    Fölösleges többes számban irogatnod, esetleg te képviseled a VB topikját, vagy mi van veled ? Túlzásba viszed a nagyképű viselkedést nem gondolod ? Heccelj mostmár más valakit narancspofa ! Nekem is megvan a véleményem mint másnak, én is írok hülyeséget más is, a múltkori véleményem a Brazil - Holland meccsel kapcsolatban fail volt, ugyanis ki gondolta volna hogy a Brazilok nem tudnak megverni egy Hollandiát ?! A narancsképűek egyetlen mákja az, hogy az erősebb csapatok (akiknek tényleg ott lett volna a helyük a legjobbak közt) érdekes módon idő elött kiestek, a továbbjutók is csak szédelegtek a pályán. (Egyetlen kivétel a Németek, el kell ismernem hogy ők tényleg jól tolják.) A Hollandok normális esetben leszerepeltek volna Brazilia elött, qrwa érdekes hogy ez fordítva történt, nem tudom mi lehetett az ami zavarta a magasabb rangú csapatokat ezen a VB -n, de nyugodj meg ugyanaz lesz mint 74 ben, és 78 -ban. A Hollandok viszik az ezüstöt, jövőre meg már ki se jutnak, sőt évtizedekik nem lesz ilyen esélyük a gyengébbeknek mint jelenleg. Ez a VB nagy pofon volt több ország / csapat számára, többször nem történhet meg, hamar le fog fagyni a vigyor a képedről.
  • Lackoooo
    #12609
    De mekkora balf@szok ezek a Brazilok hogy kiestek!!!!!
  • Lackoooo
    #12608
    Hajrááá Hollandiaa
  • Tyler1
    #12607
    ez most egy paradoxon, mert ha senki sem hibázik, akk a védelemnek elkell venni a labdát a támadótól, akinek viszont gólt kell rúgnia, egy soha nem hibázó kapusnak
  • SL
    #12606
    hát igen Hollandia ismét odavágott :]
  • USAMEN POWER
    #12605
    Bingo ! Ha zavar tegyél Lene.
  • Banano
    #12604
    Eszem szerint igen,szívem szerint nem xD
  • Solten
    #12603
    Ma kiderul...
  • tmp
    #12602
    Nyernek a németek vagy nem?
  • Zenszkij
    #12601
    Jól van na. :D
  • Solten
    #12600
    Hehhehe, hogyne, 6-ot...
  • Zenszkij
    #12599
    4 ilyet fújtak be az uruknak. :)
  • Solten
    #12598
  • Zenszkij
    #12597
    Igen :D.
  • Kaplan
    #12596
    Kicsit olyan mintha Robben szakadna és tapsolni készülne, hogy haha látjátok? Fogdossa a pöcsöm!
  • desigo
    #12595
    elég lenne kezüket hátrakötni
    folyton csak a rángatás,könyöklés stb megy...
    Brazil-É.Korea meccs volt nagyon komoly
    szinte alig állt a meccs a butaságok miatt
  • Solten
    #12594
    Ezzel semmi gond, benne van a jatekban, ez is a futball resze.
  • G_ArchAngel #12593
    Hibaztam, sajnalom, remelem ezzel kicsit jobba tettem a napodat.
  • geo91
    #12592


  • Zenszkij
    #12591
    Látom képben vagy. A 3. helyért még el fogják verni a spanyoloktól kikapó németeket a bronzmeccsen szombaton, úgyhogy még nem utaznak haza. Jól ismerheted a világbajnoki torna lebonyolítását. Nem baj a német nőket jól tudod fényezni, meg fényképezni, ez a lényeg!
  • G_ArchAngel #12590
    Amugy kepzeljetek el egy meccset, ahol senki nem hibazik. S mivel a kapus sem, soha nem szuletne gol.
    Kevesebben neznenek focit, mint horgaszversenyt.
  • Solten
    #12589
    Ne magyarazzunk bele mar olyat hogy amator vedo hiba.. Korantsem volt az (amugy ket uruguayi kozt fejelt Robben btw...). Aki szerint ez a vedok reszerol amator hiba volt, az menjen, nezzen inkabb sakkot.

    "Te is tudod biztos vagyok benne, hogy a mérkőzés addig tart amíg a bíró le nem fújja"

    Pontosan errol van szo. Ezt meg kene magyaraznod a fiuknak, es akkor talan nem egy alvo-allo holland vedelem kozt lottek volna a masodik uruguayi golt... (lehet megtekinteni a visszajatszast...)

    Osszebalf@szkodtak? Szerintem igen. Amugy eddig tartott reszemrol a "meccselemzes", Hollandia dontos es ez a lenyeg...

    (na talan meg megprobalok keresni egy felvetelt az okosoknak hogy mennyire volt "les" a masodik gol...)
  • Kaplan
    #12588
    Én meg azt nem értem, hogy miért nem fér meg egy kategóriában egymás mellett egy amatőr kapushiba (ugye itt Forlan góljára gondolsz?) és egy amatőr védő hiba. Ebben igazad van, hogy a gól az gól és kész. De ne magyarázzunk már bele olyanokat, hogy a továbbjutásba vetett hittel euforizált alvó és asszisztáló védelem, ez irodalmi szinten csodálatos és díjazandó mondat volt de... Te is tudod biztos vagyok benne, hogy a mérkőzés addig tart amíg a bíró le nem fújja. Ha esetleg lőttek volna még egy gólt az uruk akkor csak és kizárólag magukra lehettek volna dühösek a hollandok.
  • Solten
    #12587
    Nem ertem hogy hasonlithato ossze az az eset egy amator kapushibaval, vagy a hosszabitas utan a tovabbjutasba vetett hittel euforizalt alvo es asszisztalt vedelemmel...

    Bar legyen a masodik szep akciogol oke... Teljesen mind1 vegul is, gol az gol es kesz.
  • Kaplan
    #12586
    "hogy melyikük hibázott."

    Bocsánat, úgy akartam írni, hogy melyikük 'tehet' kvázi igazán a gólról. Bár elismerem, hogy ilyen nyakatekert módon nehéz megfejelni a labdát. Szép volt, csak a védő volt egy tutyimutyi balfasz. :)
  • Különc
    #12585
    Uru edző all-int tett 1-3-ra bwinen, azután hozta le Forlánt, de megszívta...
  • Kaplan
    #12584
    Engem az érdekel, hogy te egy orbitális gyerekes helyezkedési hibát is összebalfaszkodásnak tartanál? Gondolok itt a harmadik gólra mikor Robben kb. úgy fejelhetett, hogy az uruguay-i védő simogatta két centiről ami lehet egyben Robben zseniális befutása vagy a védő balfasz mozgása. Ez annyira relatív, hogy pontosan eldönteni a fent említett két ember tudná, hogy melyikük hibázott. Mert nem minden jön át a tv képernyőn. De kb. minden relatív, ahány ember, annyi elmélet.
  • Gabe18
    #12583
    De Forlan cseréjét nem értem.Ha nem sérült volt.
    Gyakorlatilag azt jelezte vele az edző hogy feladta a meccset.A végén pedig egy Forlan aranyat érhetett volna az Uruknak,mint pl az utolsó akciónál mikor a középen labdát kapó ember nem tudta rálőni a 16-oson belül csak csetlett-botlott vele...
  • Solten
    #12582
    Oke, azt irtam hogy kisse mashogy jatszottak ma, ugy ertem nyoma se volt a Ghana elleni teblabolasnak, jok voltak, kuzdottek. Hollandia szepen osszebalfaszkodta nekik a golokat, elen Stekelenburgal.
  • Kaplan
    #12581
    Van benne valami, bár azért azt a tizenegyest akkor is be kellett volna rúgni ha utánrúgásért kapják a tizit. :)
  • Különc
    #12580
    Stekelenburgnak bezavart a nője a kapu mögött, mitn Casillasnál...

    Szerk: valahogy sikerült az eredeti postom törölni és azt hittem hogy az újat írom
  • G_ArchAngel #12579
    Hulyen is ereztem magam, mikor golt rugott, mert az egyik kedvenc csatarom - csakhat egyedul barki keves 11 ellen...

    (oke, 10 ellen, mert Stekelenburg valahol mashol jart ma...)
  • Kaplan
    #12578
    A stílus azért még mindig ott van.
    Ugyanazt néztem mint te csak másik szempárral. Amikor Uruguay a második gólját lőtte Forlan már rég a padon csücsült. Nem egyszemélyes az uruguayi csapat. Sajnálom, hogy az európai szem elvette az eszünket de ez már csak így meg főképpen Magyarországon. Be kellene ismerni, hogy valószínűleg Uruguay nem azért jutott el az elődöntőbe mert ő nekik jött ki a három hetes a félkarún a vb előtt.
  • Solten
    #12577
    O meccs elott kaphatott egy villat Uruguayban...
  • Különc
    #12576
    Stekelenburg is a hollandok ellen volt, biztos Uruguayra fogadott
  • Murder3
    #12575
    Akkor neked nem ajánlok sportot nézni, globalizáció mellékhatása el kellene fogadni előbb, utóbb.....