14374
Foci VB 2010
  • [HUN]Crassus
    #12734
    nemtudom én nem láttam az USA színeiben játszani...lehet te láttad?:D
    értelmezd a mondanivalót mielőtt hülyeségekkel rukkolsz elő pls.! thx
  • Amadeus
    #12733
    Teljesen egyetértek veled!Most LABDARÚGÁSRÓL beszélünk, és akik ennyire gyűlölik a németeket, azoknak is el kell ismerni a LEISTUNGOT, tehát nem véletlen az hogy a németek jutottak a legtöbbet a döntöbe és az elmult 10 évbe mindig ott voltak a top3ba.Nem véletlen villog az a kurva kijelentés is fent hogy "nép elleni gyűlölet" OFF!
  • IMYke2.0.0.0
    #12732
    David Beckham is egy ''rohatt'' - mer' 'elhatyta' a júkéjt egy időre... PÉNZÉRT... nem?!

    Hagyjuk már ezt.
  • [HUN]Crassus
    #12731
    pénzért és karrierért "németek", CSAK és KIZÁRÓLAG! ezért nem csípem őket.....
  • Murder3
    #12730
    ért ha 10 éve ott él akkor nem tekintheti hazájának vagy mi?
    Brazil állampolgár is de németországot ugyanúgy vallhatja hazájának, ja nem mert ez a nagy magyar nemzeti érzetű akárkik szerint ez hazaárulás...
    Ha már a teljesítmény és játékba nem lehet belekötni akkor ebbe kapaszkodnak eggyesek, szánalmas, mindegy majd a meglássátok h a spanyolokon is túlmennek(persze csak csalással és szerencsével)
  • Zenszkij
    #12729
    Jó. Én sem aposztrofálom ezt. Szidom én is ezért a német válogatottat, mert ki nem állhatom őket, és mert jólesik. A nagy nemzeti öntudatuktól, meg ettől a Merkel picsától hányok. De mivel képbe vagyok, tudok ilyenekről is: Leandro, Vasile Miriuta, Thomas Sowunmi. Vagy a magyar kézilabda válogatott, csodamagyar kapusát Puljezevicset is említhetném :D. Ebből a négyesből Sowunmi tényleg magyar, mivel itt nőtt fel, itt is született. Beszéltem is vele, ismerem, jó arc, szimpatikus. Erről ennyit. De akkor se szeretem az internatonalelfet, mert ők már átestek a ló túloldalára.
  • USAMEN POWER
    #12728
    Egyet értek ! Utána meg a Hollandok fognak kikapni.
  • Gabe18
    #12727
    Lényeg hogy a németek akik nem németek,azok mind hazaárulók.
    De a Koman Vladimir magyar válogatottságáért egy fél ország remegett hogy mit választ végül...
    És akkor a többi csapat mindenféle nációiról már nem is beszélek.Mindegy.A németek vagy rohadt n..ik,vagy hazaáruló bevándorló szökevények.
  • [HUN]Crassus
    #12726
    furcsa fogalmozavarban szenvedtek mit jelent a HAZA valakinek......
    megyek 8 napra Görögországba akkor már görög vagyok? vagy csak 1 év után leszek Görög? vagy 10 év után?? na mindegy nem vitázom
  • geo91
    #12725
    ma nem drukkolok senkinek, a mai nyertes csapat úgyis kikap a hollandoktól. :D
  • Falkon
    #12724
    +1!
  • n003
    #12723
    Hollandia űberállesz :D
  • Bercy #12722
    +1 :)
  • Murder3
    #12721
    mért is árulná el cacau már régóta németországba él.Németországot is hazájának tekinti mert ott él már sok éve.
  • arsnl
    #12720
    Boateng anyja se ghánai -,-. Meg ha az is lenne, egész életét Németországban élte, ott kezdett el focizni meg minden akkor miért árulná el a hazáját? Neki Németország a hazája.
  • [HUN]Crassus
    #12719
    mit nem értessz ezen?
  • [HUN]Crassus
    #12718
    aki elárulja a hazáját NEKEM 0
  • Oziris666
    #12717
    Butters is ezt kérdezte az egyik South Park részben:D:DD:D:D::DD:
  • Murder3
    #12716
    és lásd cacau esetét aki meg csak szeretett volna játszani egy világbajnokságon....De ugye ez is elítélendő mert egy nagy 0 mi?
  • [HUN]Crassus
    #12715
    megjegyzem semmi bajom a kettős állampolgársággal vagy a "vegyes" szülők gyerekeivel,DE az olyan aki utólag veszi fel más ország állampolgárságát az a szememben egy BAZINAGY 0!
    És ne hazudjunk magunknak kúúúúúúúúúúúúúrvára a pénz a fő ok amiért elárulja a szülőhazáját!
    Lásd a 2 Ghánai tesót akik közül az egyik Német a másik pedig Ghánai maradt! nem is csoda,hogy veszekednek!
  • neoG
    #12714
    Éppen valami koncentráló, izé...edzőtáborban volt
  • [HUN]Crassus
    #12713
    nem látom a Ghánait:D
  • mike0013
    #12712
    szintúgy:)
    iViva Espana!!!
  • Neoncsoves
    #12711
    +1
  • Unreal1942
    #12710
  • limperatore
    #12709
    Deutschland, Deutschland über alles
  • Zenszkij
    #12708
    +1
  • kaposi1
    #12707
    +1
  • [HUN]FaTaL
    #12706
    Hajrá Spanyolország! :)
  • Monoton
    #12705
    Végre valakinek leesett mit akar
  • Zenszkij
    #12704
    Nem, nem vagyunk kíváncsiak a teraszos helyedre.
  • IMYke2.0.0.0
    #12703
    Még hogy német... spanyolok!!!
  • Tetsuo
    #12702
    Nemet persze, csak dolgozok :((
  • Falkon
    #12701
    Egyértelmű... NÉMET !!!!!!
  • Forza Italia
    #12700
    én kocsmában nézem és a spanyoloknak drukkolok
  • IMYke2.0.0.0
    #12699
    A tanga nem túl szép látvány a naci alatt...
  • IMYke2.0.0.0
    #12698
    Itt süt a nap :)
  • fann
    #12697
    Német - Spanyol? Kinek szurkoltok? :D Otthon maradtok ebben a felhős időben?
  • barcames
    #12696
    anyuuu:)
  • Tetsuo
    #12695
    Egyszerubb volt ide beirni, ahhoz magasabbra kene emelni a kurzort.. ;)