14374
Foci VB 2010
  • karajjj
    #225
    ők ezt a bizniszt elég sajátosan értelmezik
  • Fantusz
    #224
    Lentebb már volt utálás rá, hogy ami az MTV-nél megy az arcátlan csalás-sikkasztás.

    Következmények nélkül megcsinálhatták, hogy relatíve pici pénzért eladták a saját székházukat, majd azonnal bérbe is vették az új tulajdonostól az eladási árhoz mérten horribilis összegért.
    Ki tudja még különböző jogcímeken milyen összegeket fizettek, ki, s a látványosan bejelentett leépítések ellenére fizetnek is.

    Műsorokra többek között ezek miatt nincs pénz, s a VB közvetítési jogáért kért összeg is valami hasonló célra mehet, egy labdarúgó VB közvetítése a tévétársaságoknak komoly üzlet, az MTV-t kivéve - nekik is üzlet, csak "máshogy".
  • kovi04
    #223
    Milyen ország az, ahol a vb-közvetítési jogokat egy kábelcsatornának adhatja az állami pénzből fönntartott közszolgálati adó? MTV-t se fogok többet nézni, annyi szent. Ha meg az RTL nyer, megint hallgathatjuk Léderert, és Világit egy hónapon át.
  • ProGabe #222
    továbbra is #197^^
  • Unreal1942
    #221
    Rég felkerültek volna, ha megfelelő áron adják magukat.
    Lexarom, hogy üzletelnek, de teszik mindezt az ország 90% rovására.
    Törvényben kéne az ilyet szabályozni.
  • banok
    #220
    talán nincs rá pénzük vagy nem éri meg nekik. A vb közvetítése egy kábelcsatornának nem éri meg. A Digisport is csak azért akarja megszerezni, hogy így reklámozza magát és felkerülhessen UPC-re meg a T-re.
  • karajjj
    #219
    információjuk szerint... jólvan, akkor lényegében ez csak találgatás
  • Monoton
    #218
    Ez az h en se :)
  • Unreal1942
    #217
    Arra meg nem vagyok kíváncsi.
  • Monoton
    #216
    SportTv gondolom az ismétléseket fogja adni.
  • Unreal1942
    #215
    "Tudomásunk szerint az érintettek közül, ha hajszálnyival is, a Digi Sport kínált nagyobb összeget"

    Remek. Egy hónapig kocsmába leszek száműzve.
  • Monoton
    #214
    Marad a stream, VB alatt biztos lesz jó pár minőségi.
  • Unreal1942
    #213
    Ez remek. A Sport tv meg se próbálj. Mi a lóf***t akarnak közvetíteni ha nem a világ egyik legnagyobb sport eseményét? 1 hónapig mást se nézünk majd. Csak a foci lesz.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #212
    Futball-vb: Digi-RTL 'meccs' a jogokért?

    [...]Két csatorna tette meg ajánlatát a jogtulajdonos Magyar Televíziónak a június 11. és július 11. között esedékes dél-afrikai labdarúgó-világbajnokság közvetítési jogáért. Az MTV közleménye nevet nem említett; információnk szerint a Digi Sport és az RTL Klub licitált, a Sporttelevízió végül nem jelentkezett.[...]

  • Unreal1942
    #211
    Szerdán döntés
  • banok
    #210
    A Digi előremenekül hitelek segítségével.
  • karajjj
    #209
    az új előfizetőknek beltérit sem tudnak adni, mekkora a tartozásuk a forgalmazó felé, hogy nem ad nekik többet, nemtudni, hogy miből veszik a közvetítési jogokat :D
  • WuFraZselic
    #208
    és a Diginek honnan van pénze? =/ mert szerintem az anyagi helyzetük egyenesen arányos a nézőszámmal. és mivel az ország 97%ának nincs digi tv/sportja...
  • karajjj
    #207
    naaaaa, most van zseton náluk is, kipengették nemtom hány milliárdot a 3 éves NB1 szerződésért, most indítanak mégegy csatornát sportM néven, ahol magyak sportközvetítések lesznek csak, nem kell őket félteni, visszavették a spanyol bajnokságot is 2-3 évre
  • 5w0rdf15h
    #206
    Az a baj hogy szvsz a SportTV-nek sincs pénze, nem véletlen vesztették el szépen lassan az összes nagy bajnokság közvetítési jogait :( így sanszos hogy a Digi megint visz mindent :@
  • Unreal1942
    #205
    Nincs pénze a királyi csatornának az egyetlen olyan műsorukra amire a fél ország kíváncsi. Mondhatom remek meglátás. Mire kell nekik a pénz? Egyházi műsorokra meg végkielégítésekre...

    A TV2 is bekaphatja. Évek óta bénáznak. Nem tudom ki felelős néluk azért, hogy a retekklub mögött kullognak állandóan. Most meg indítanak egy másik csatornát ami nézhetetlen pénznyelő.

    Amennyiben a digi nyeri akkor nagyon nagy baj van. Nem lenne szabad esélyt sem adni egy olyan csatornának amit kevesebben láthatnak mint annó élőben a 6:3 at.

    Retekklub. Szomorú, de az egyetlen adó ahol a xarból is nyereséget hoznak ki. Én örülnék, ha egy országosan fogható adó kapná.

    Sport1-2 A legjobb lenne. Persze van ahol ez sem fogható, de azért 90% ban jelen vannak. Viszont sóherek. Nem tudom van e esélyünk rá, hogy ők adják.

    Ilyen szintű eseményeknek VB, Olimpia, Magyar vonatkozású sport események (meccsek). Minden esetben a közszolgálatin lenne a helyük. Nincs mellé beszélés. Nincs pénzük akkor zárják be a faxba...az én pénzemből egész évben ömlik belőle a fos...amikor meg szükség lenne rá akkor nem tudom nézni mert inkább lepasszolják.
  • WuFraZselic
    #204
    á, az túl szép és egyszerű lenne...
  • SLICK
    #203
    Tényleg, az m1 is pénzhiány miatt mondta le nem? Egyébként én is a sport tvben bízok
  • karajjj
    #202
    a TV2-nél megmondták, hogy nem ők, mert nincs rá pénzük, szóval a Digi az RTL meg a SportTV lehet az, hát remélem, hogy a SportTV nyer...
  • SLICK
    #201
    Remélem nem a retek klub és nem a digi
  • karajjj
    #200
    két pályázó van, de holnap délben dől el, hogy ki veheti meg, akkor lesz vége a licitnek és akkor árulják el a két pályázó kilétét is
  • limperatore
    #199
    legalább 1 meccset 15x megnézhetnénk :D
  • Unreal1942
    #198
    És igazad is lesz. Rémálom, hogy esetleg a Digi veszi meg....
  • ProGabe #197
    úgyvanbamzeg

    sokmilliárdért székházat, azt kell venni, majd kifizetik ebből az első év törlesztőrészletét^^. a pénzmosoda kurva anyjukat. meg annak is, amelyik megveszi, mert a retek esetében megint a világi meg a másik majmot hallgathatjuk, a digit meg ugye kb. senki nem fogja. végülis csak egy szaros vb-ről van szó
  • dave9004
    #196
    ha a digisport megveszi,és emiatt nem tudom nézni a meccseket, akkor kezdeményezni fogok egy újabb székházostromot de a digisport ellen
  • kovi04
    #195
    Asszem eljött a végítélet...

    Minimum 730 millióért vihetik a jogokat
  • Unreal1942
    #194
    Majd elválik.
  • Tyler1
    #193
    dél-afrika rendezőként tuti tovább fog jutni :)
  • Unreal1942
    #192
    Tippem a továbbjutókra.

    Franciaország, Uruguay
    Argentína, Nigéria
    Anglia, USA
    Németország, Ghána
    Hollandia, Dánia
    Olaszország, Paraguay
    Brazília, Elefántcsontpart
    Spanyolország, Chile
  • Murder3
    #191
    D és az E az a 2 csoport ahol úgymond a tuti továbbjutó mellet a többi is nagyjából egyenlő erőben van.
  • limperatore
    #190
    A vb-sorsolást követően az olasz emberek joggal érezhették azt, hogy országukat csak megalapítani volt nehéz. Valljuk be, az F-csoportban egyértelmű favorit az itáliai alakulat, amelynek Paraguay, Új-Zéland és Szlovákia csapataival kell megküzdenie.
    - Elégedettek vagyunk a sorsolást követően, de egyáltalán nem gondoljuk azt, hogy könnyű csoport lenne a mienk - mondta Lippi. - Paraguay fantasztikusan szerepelt Dél-Amerikában a selejtezők során. Ugyanez mondható el a szlovákokról, akik nagyon erős csapatokat tudtak legyőzni. Elsősorban ezekre a csapatokra kell figyelnünk, mert mindketten komoly erényekkel rendelkeznek.




    xdddd
  • banok
    #189
  • Unreal1942
    #188
    Szerintem a legnehezebb az A csoportból tovább jutni.
  • Tyler1
    #187
    durva a G csoport, poén lenne ha a brazilok nem jutnának tovább :D
  • laca133
    #186
    A FIFA honlapján található szavazás eddigi állása: