14374
Foci VB 2010
  • WuFraZselic
    #265
    jah, csak mivel minden jelentős eseményt (bl, vb) megvettek, és még mindig nem sikerült felvetetniük magukat upc,t-home etc, vélhetően nem kevés összeget fognak kérni a felvételért, ezt pedig szépen visszautasítja minden nagy szolgáltató...
  • Monoton
    #264
    Gondolom ha a Digi veszi meg a jogokat, a szolgáltatók próbálják majd belevenni a csomagjaikba a csatornát. Szerintem a Digi erre számít.
  • WuFraZselic
    #263
    ez is csak ebbe az országba fordulhat elő
  • Tyler1
    #262
    annyira tudtam h a Digi lesz a befutó
    már csak az lenne a kérdésem h egy nem teljes lefedettségű műholdas tv, honnan a rákból szed össze annyi lóvét, h minden nagyobb sporteseményt felvásárol?

    azért elég irónikusan kurva nagy vicc h jelenlegi állapot szerint, 5 sportcsatornám van de a VB-t neten kell néznem-.-
  • dave9004
    #261
    alakul a vb közvetítés:S
    digitv
  • Monoton
    #260
    Persze ha az írek kezeztek volna más lenne a helyzet.
  • Fabio Capello
    #259
    A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) fegyelmi bizottsága a hétfői ülésén úgy döntött, hogy Thierry Henryra semmiféle szankciót nem szab ki az írek elleni világbajnoki pótselejtezőn elkövetett kezezése miatt.
    A FIFA végrehajtó bizottsága még december 2-án utasította a fegyelmi bizottságot, hogy alaposan vizsgálja meg az esetet abból a szempontból is, hogy Henrynak jár-e valamiféle büntetés a kezezése miatt, amellyel közvetve kijuttatta a francia válogatottat a vb-re.

    Az indoklás szerint a FIFA fegyelmi szabályzatának 77. cikkelye alapján a kezezés nem minősül kirívó sportszerűtlenségnek, így nem büntethető emiatt egy játékos sem. Ezzel kapcsolatban nem létezik egyéb olyan rendelkezés sem, amely kimondaná, hogy hasonló szabálytalanság miatt – ha azt a mérkőzésen a játékvezető és segítői nem veszik észre – utólag szankcionálható lenne a futballista.
  • dave9004
    #258
    hajrá uruguay!
  • Unreal1942
    #257
    A lényeg, hogy az Olasz színész válogatott és a túl szögletes Német ne érjen el semmit :D
  • Unreal1942
    #256
    A Franciáknak volt több csapatuk is amit nagyon kedveltem. Még Platini idejében. Aztán Zidane.
    Aztán a Cseh csapatnak is volt egy jó pár éve amikor kedveltem őket.
    Általában évek óta Argentína a favoritom, de sajnos kevés eredménnyel. :)
    Na meg a Magyar válogatott még kevesebbel. Ilyen ez
  • báttyó02
    #255
    csak a franciák :-} olaszok meg..inkább nem mondok csúnyát :-}
  • Tyler1
    #254
    na bazki ennyit a FIFA-ról...
  • karajjj
    #253
    az írek kidühöngték magukat, aztán finoman közölték velük, hogy gyerekek, le vagytok szarva és ennyi...
  • ForzaInter
    #252
    mi lett volna? természetesen semmi..
  • Tyler1
    #251
    amúgy mi lett az írekkel vagy az ír-francia meccsel?????
  • limperatore
    #250
    csak a brazilok ;)

    akit utálok azok az olaszok pfejj..
  • ProGabe #249
    elsősorban a spanyoloknak szoktam szurkolni, akik ugye mindig gyorsan kiesnek. idén kicsit máshogy lesz ;)

    angolokat is bírtam régen, szerintem idén ők is ott lesznek a végén. Capello nagyon tudja, mit csinál

    a hollandok, oroszok, portugálok, brazilok, szlovákok, esetenként a németek és a törökök játékát szeretem nézni (az most mindegy, hogy kijutottak-e, gondoltam megjegyzem)

    görögöket meg bojkottálni kéne^^
  • banok
    #248
    szimpatikus csapat, jó játékosokkal.
  • SLICK
    #247
    Én a franciáknak szurkolok, világ életemben nekik szurkoltam. Mellettük még az oroszoknak, mivel az a kedvenc országom.

    Akiket nem kedvelek azok az olaszok, sőt rühellem őket az alibi focijuk és a színészkedéseik miatt. Mellettük még a svájciakat nem szeretem, mondjuk őket csak azért mert akárki játszik ellenük, mindig egy unalmas fos meccs lesz belőle.
  • WuFraZselic
    #246
    én holland-brazil-szerbeknek drukkolok :)
  • ForzaInter
    #245
    szlovákok?:|
  • banok
    #244
    braziloknak és a stlovákoknak fogok szurkolni.
  • Tyler1
    #243
    aha ez nem volt csúnya!
  • 5w0rdf15h
    #242
    csakis a hollandok :) illetve az argentin meccseket is megnézem majd
  • karajjj
    #241
    bennem a holland-portugál meccs mellet ez gól ragadt meg nagyon a vb-ről
  • Tyler1
    #240
    én angol és portugál párti vok! de a portugálok nagyobb favoritok, 4 éve ők vitték el a VB legnagyobb meccse címet a hollandok ellen :)
  • karajjj
    #239
    jajj ha hozzá kell fűzni, hogy kiket nem, akkor a brazilok azok, akikből 2-3 még elfér egy csapatban de egyszerre 11 a pályán egy csapatban számomra kibírhatatlan
  • ForzaInter
    #238
    argentin és olasz, meg szerbeknek egy kicsit.

    angolokat viszont gyűlöloöm franciákkal egyetemben, meg az afrikai csapatokat nagy részét is:D
  • Fabio Capello
    #237
    argentínok leginkább, bár a digókat se vetem meg.

    német és francia soha!
  • karajjj
    #236
    francusok az alap, németeknek szurkolni nálunk családi hagyomány, az argentinoknak meg rohadt látványos játékuk szokott lenni, őket is szeretem nézni
  • Unreal1942
    #235
    Olaszok és Németek ellen ez általános.
    Argentína.
  • gercse
    #234
    Olaszoknak már jó rég óta
    kis csapatok közül Szlovéneknek
  • MitsuMishi
    #233
    A témába vágva kérdezném,hogy ki kinek szorít a vb-n? Remélem még nem volt feltéve sokszor a kérdés xd
    Mivel a két kedvenc csapatom kiesett a selejtezőkön/Oroszo.,Egyiptom/,így az európai csapatoknak szorítok kollektíve./na jó,talán a szerbeknek meg a szlovákoknak nem igazán/ ^^
  • karajjj
    #232
    segítek
  • Tyler1
    #231
    hát az tuti h ha a Digi Tv nyeri meg a pályázatot, akk tankkal megyek rá a székházukra!!!
  • banok
    #230
    jövő hét szerdán döntenek a tv-s jogokról. Az is előfordulhat, hogy az MTV megtartja magának az egész közvetítési jogot.
  • karajjj
    #229
    az ország legszínvonalasabb sportcsatornája, de ne is zavarjon, tényleg kutyák...
  • ForzaInter
    #228
    még mindig sokkal jobb mint a sportklub meg társai..
  • icemankimi
    #227
    sport tv kutyák a kommentárok:S
  • jAsOn VoOrHeEs
    #226
    Némi jó hír, hogy az RTL Klub a Sport TV-vel közösen pályázik elvileg. Holnap kiderül, hogy meg is kapják-e...