14374
Foci VB 2010
  • trabiubi
    #345
    Hát, alapozni nem is lehet rá :) Persze ennek akkor van elvileg értelme, ha amúgy is megvennéd, amit meg akarsz, és amellé ha már ott van a nyereményjáték, akkor kipróbálod, mert miért ne.
    @Punker: tényleg csak annyi volt, hogy egyszer vásárolni kellett, és kaptátok is a labdát?
  • Punker
    #344
    mi csak foci labdát nyertünk EB alatt, annyi volt az egész hogy bankkártyás fizetés után 1 cetlit be kellett dobni.....
  • Megtörhetetlen
    #343
    Akkor te nagyon szerencsés vagy, én életemben egyszer nyertem egy 10ezres vásárlási utalványt azt is szerintem azért mert én indultam egyedül.... Nem hiszek ebben és nem is alapozok rá.. meg sok nyereményjátéknak nem annyi a feltétele hogy küld be ezt vagy azt, hanem vegyél ezt vagy azt és akkor mellé még küldd be ezt meg azt és akkor nyerhetsz...
  • gibbone
    #342
    Nagy szerencséje van egyeseknek!:P Én nem tudom,nem nagyon hallgatok rádiót szóval tőlem reklámozhatják...! Szerinted ki fog nyerni?
  • Rubenvagyok
    #341
    Ilyenekre mindig lehet nyerni jegyeket. Én pl. az EB-re jutottam ki így :P (tudom, hogy most utáltok) :P
    De most is hallottam az egyik rádiónál ilyenről, de ők asszem csak a csoportmeccsekre adnak vagy nem is tudom.
  • gibbone
    #340
    Ezt mindig így kéne csinálni:D Mondjuk ez annak jó akinek tényleg van egy felesleges millája. Egy csomó ember úgy szokott hozzáállni hogy majd egy nyereményjátékon játszik és úgy jut ki valahova...ez érdekes hozzáállás bár lehet hogy már valakinek bejött...! De itt nem nagyon van ilyen.
  • trabiubi
    #339
    Azért kíváncsi lennék, hogy ez a valóságban ki merné bevállalni Nem lenne egy kis összzeg az biztos!
  • Megtörhetetlen
    #338
    Erről eszembe jut egy film, nem tudom mi a címe, de arról szólt h volt egy pár akik összeházasodtak és a nászútjukat a csaj apja fizette de a srácnak már nagyon régóta a nászút előtt jóval voltak jegyei a vb-re és a srác ugy rendezte h a felesége ne tudjon róla de ott legyen az összes meccsen. Elég vicces volt, tehát igen egy nászúttal is egybe lehet kötni a VB-t :D:D
  • Tyler1
    #337
    csináltam én is bannert, bár lehet kicsit nagy lett :D de az legyen a legkisebb gond.

  • trabiubi
    #336
    Nem, én se mennék, ennek ellenére Bl-meccsekre gyakran szerveznek ilyen utakat. Mondjuk azok nem ekkora távolságok, de én úgy vagyok vele hogy ha elmegyek valahova akkor már szét akarok nézni.
  • ribot
    #335
    "Ahogy látom ezek nem csak odamész-meccset nézel-visszajössz utak"

    Nem is lenne értelme menni meg jönni. Legalábbis én biztos, hogy így nem mennék el.
  • trabiubi
    #334
    Néztem ezeket az árakat.
    Nagyon sok, de azért annyira nem durva. Ahogy látom ezek nem csak odamész-meccset nézel-visszajössz utak, hanem ott is lehetsz pár napot. Ja és nem az egyenes kieséses meccsekre szóló csomagokról beszélek, hanem a csoportmeccsekről, amik 300 ezer körül vannak. Biztos ki lehet valamennyivel olcsóbban hozni ha nem utazási irodával mész, de sokkal kevesebb akkor se lesz.
  • karajjj
    #333
    csinálok majd
  • LasDen #332
    próbáltam valami bannerfélét csinálni...de nem sok eredménye lett :D

    van egy ilyen is, de ez már csak fán...:D
  • LasDen #331
    ???
  • Monoton
    #330
    Jajj támadnak a datanetesek, inkább most álljatok le mert ban lesz a vége.
  • makker25
    #329
    annak nem késő, akinek van épp felesleges egy millája erre a kis fociszurkolós utazásra:)
  • katkit
    #328
    Úgy néz ki hogy már eléggé késő most elkezdeni gyűjteni.
  • makker25
    #327
    az igen!!

    hát azt hiszem most ez kimarad..még egy jó ideig..
    de tuti nem lesz üres a repülő..
  • ribot
    #326
    Valóban! :D:D:D
  • makker25
    #325
    az biztos, hogy kegyetlen drága:)
    nézegettem árakat..és ha mondjuk Johannesburgot nézzük, oda minimum 150-170 a repjegy..és akkor még nem találtál szállást..olcsóbb helyeken meg lehet szállni 5-6 ezerért egy éjszaka..és a meccs költség bla bla..
    iszonyt sok..
    én amúgy most részt veszek egy kis játékban, amin lehet jegyet nyerni az elődöntőre..nagyon izgatott vagyok:)
  • LasDen #324
    nem sok...:D
  • ribot
    #323
    Mennyibe kerülhet? (jegy+repjegy)
  • LasDen #322
    jó is lenne kimenni :D de majd egyszer talán....
  • karajjj
    #321
    hát ha lenne rá anyagi keret, akkor simán :D
    de mivel még jelenleg utolsó évemet töltöm a suliban, ezért kizárt dolog :D
  • makker25
    #320
    eheheh
    igen..ennyi:D
    nem is kell túl nagy tudás,ahhoz hogy bekerülhess..
    ha tehetnétek ti kimennétek délafrikába?
    vagy kis is mentek?:)
  • karajjj
    #319
    persze, akivel együtt kokózott meg kurvázott, az játszott :D
  • Monoton
    #318
    Maradona az elején haveri alapon válogatta be a játékosokat.
  • karajjj
    #317
    bazz :DDDDDDDDD

    én azt írtam, hogy ezért nem szeretem őket, nem azt, hogy milyen legyen a válogatott :D
  • makker25
    #316
    hehe...de hát akkor kiket kéne a brazil csapatba kivinni?:D
    portugálokat?mondjuk legalább megértenék egymást az fix;)
    haha
  • LasDen #315
    2-3, a többi meg vendégmunkás....és kész a brazil válogatott :D
  • karajjj
    #314
    talán a brazilok, őket nagyon nem komálom, mert 2-3 még elfér egy csapatban de 11 szerintem már sok :D

    más csapatokkal úgy konkrétan semmi bajom
  • makker25
    #313
    hát azért volt már rá példa nem egyszer, hogy bekkelős játékot folytattak:D
    ki az akit a legjobban utálsz karesz?
  • karajjj
    #312
    az lehet, hogy technikásabb és lazább a játékuk, de az biztos, hogy a németek nem az 1:0-ra szoktak hajtani
  • karajjj
    #311
    a selejtezőkön fél argentínát beválogatta Maradona :D
  • makker25
    #310
    én nem hiszem, hogy keverem az olaszokkal..ők azért egy kicsit szerintem pörgősebben, lazábban játszanak..azért még mindig sokkal technikásabb és lazább játék az olaszoké, mint a kötött és szigorú németeké..viszont az biztos, hogy nagyon tehetséges játékosok vannak pro és kontra..
    én speciel azt utálom nagyon, hogy Ballacknak csak a 30 méterről lőtt gól, a gól..
  • Unreal1942
    #309
    Az biztos, hogy olyan játékosokkal mint ami az Argentínoknak van. Sokkal többet kéne mutatniuk mint a selejtezőkön.
  • karajjj
    #308
    lőnek egy-egy gólt, aztán a maradék 70-80 percet meg kivédekezik...

    ne kevered te véletlenül őket az olaszokkal?
  • LasDen #307
    nem igazán tudom szavakba önteni :D de ellenszenvesek....a franciákkal is így vagyok...
    maradona meg játékosként lehet, hogy jó volt, de edzőnek egy kalap fos....
  • makker25
    #306
    Lasden mit nem szeretsz a német játékban?
    túl erőszakos, vagy az a gáz, hogy túl kemény játékot játszanak?:D
    lőnek egy-egy gólt, aztán a maradék 70-80 percet meg kivédekezik...
    mert ezt mondjuk én is utálom..én mindenképp várom az Argentínokat a döntőbe..Maradona az isten:)