14374
Foci VB 2010
  • kutakita
    #385
    Azért mert Pelé azt mondta, hogy számolni kell velük, ez valljuk be nem sokat jelent, főleg, hogy semmilyen eredmény nincs mögötte ami ezt igazolná
  • trabiubi
    #384
    Hát én inkább fogadnék egy technikai sportra, mint egy csapatsportra :) Bár ez is elég szubjektív vélemény. Azzal viszont egyetértek, hogy azért lenne jobb a teljesítményük, mert otthon vannak. Esetleg magukhoz képest jobb, de az még messze van attól, hogy elég legyen.
  • karajjj
    #383
    egyébként csak azért írtam le, mert Pelé magyarázta nem is olyan rég, hogy egyre inkább számolni kell velük, főleg most
  • karajjj
    #382
    azt írtam, hogy az egyenes kiesés szakaszban, tehát a csoport kör után valamikor, ezen mit nem lehet érteni? :D
  • Megtörhetetlen
    #381
    Persze, hogy nem mindig a papírforma teljesül, egyik sport sem olyan, de a foci azért kiszámíthatóbb, mint egy technikai sport. Inkább fogadnék focira mint az F1-re
    Az Afrikaiakról meg azt gondolni, hogy mert otthon lesznek jobb teljesítményt nyújtanának az elég nagy butaság...Max annyi, hogy ha feltünik Eric a Angolna, focista verziója, akkor nem nevetni hanem tapsolni fognak :D
  • Rubenvagyok
    #380
    Sosem értettem, mikor meccsek elején elmondják hogy a csapat 62-ben 2-2-t játszott a másikkal. Ezek csak ilyen idő kitöltések és semmi konklúziót nem lehet levonni belőlük.
  • trabiubi
    #379
    Szerintem még egy két évvel ezelőtti csapatot sem lehet nagyon összehasonlítani egy mostanival. Persze még midnig több értelme van, mint egy négy évvel ezelőttit. Sok minden változott azóta.
    Olyan találgatásokba menni, amiket itt látok, hát... Érdekes

    Egyébként meg hajrá németek
  • Rubenvagyok
    #378
    Bocsi, csak a mondat környezetből ezt vettem ki. De szerinted mikor fognak búcsúzni? Elődöntő?
  • karajjj
    #377
    nem jó, otthon nem látnák a döntőt, mert éjszaka kikapcsolják az áramot :D
  • Unreal1942
    #376
    VB-n bármi megeshet. Elég csak a Görögök EB győzelmére gondolni. Csoda volt az is.
  • karajjj
    #375
    ácsi, én hol írtam, hogy korán kiesnek?
  • LasDen #374
    nyerjen észa-kórea :D
  • karajjj
    #373
    hát persze, hogy nem ugyanaz a csapat, viszont figyeld meg, hogy így lesz, azt nem tudom, hogy te hol élsz, de azt észrevehetted volna, hogy a fociban nem mindig a papírforma érvényesül, főleg a vb-n és eb-n szokott nagy meglepetés lenni

    ja és azt tenném még hozzá, hogy az afrikaik pedig hiába rendezik ott a vb-t, megint nem fognak csodát tenni
  • Rubenvagyok
    #372
    Angolokról amit írtál az igaz, de kezdik kinőni ezt a hibájukat. A spanyolokról meg mi ez? Te hol élsz? Nem lehet egy 4-6 évvel ezelőtti csapatot összehasonlítani a mostani EB bajnokkal. Nagyon jók, nem hinném hogy korán kiesnének.
  • Megtörhetetlen
    #371
    Akkor te a spanyolokat nem is tartod esélyesnek? Pl az uccsó EB-t is Ők nyerték....
  • karajjj
    #370
    az a büdös nagy igazság, hogy az angolok csak otthon tudnak nyerni a spanyolok meg akármilyen jó csapattal mennek, mindig elvéreznek az egyenes kieséses szakaszban...
  • LasDen #369
    mert az csak úgy megy...maradona meccs előtt felhúzza ő meg pörög....:D
  • Fabio Capello
    #368
    de ott van Messi ^^ :D Ő leszarja az edzőt, lő három gólt és mossa kezeit :D
  • limperatore
    #367
    argentínok ?:D ezzel a hoki edzővel?:D játékos keret megvan de maradona egy balfsz úgy hogy korán elvéreznek
  • banok
    #366
    én szinte biztos vagyok benne, hogy Európán kívűli ország nyeri meg a vb-t. Az elmúlt években ha Európán kívűl rendezték a vb-t akkor nem Európai nyerte azt meg
    2002 Dél-Korea/Japán - Brazília
    1994 USA - Brazília
    1986 Mexikó - Argentína
    Ázsiai csapat nem valószínű, hogy az aranyért "labdába rúg", afrikai sem hiszem - dacára, hogy ott rendezik a vb-t ennek minden előnyével. A CONCACAF zónából sem - még Mexikót sem érzem ehhez elég erősnek. Marad Dél-Amerika. Argentína az elmúlt 1-2 évben nincs valami jó formában, Dundiégó jobb játkos volt mint most szöv. kap. Én most Brazília felé hajlok mint komoly vb esélyes.
  • LasDen #365
    amúgy meg...:D
    "a futball egy olyan sport ahol 22-en küzdenek 90 percen keresztül és a végén mindig a németek nyernek."
  • Fabio Capello
    #364
    brazilok idén szerintem csak bronzmeccset játszanak, én argentín-spanyolra számítok a döntőben, német-brazil bronzmeccsel.
  • Rubenvagyok
    #363
    Németeknek egy elődöntő fog csak jutni.
    A brazilokban annyira nem bízom, de ha egyikük 2.ként fog tovább jutni a csoportjából akkor eléggé korán fognak találkozni.
  • limperatore
    #362
    azért azt ne felejtsük hogy a németek mindig összeszedik magukat mikor ilyen nagy esemény van
  • LasDen #361
    spanyol-brazil döntő lesz...és vagy 3-2-re nyernek a spanyolok vagy 4-2-re nyernek a brazilok....
  • 5w0rdf15h
    #360
    spanyolok nyerik a VB-t is :)
  • Rubenvagyok
    #359
    Olaszoknak még azt sem! Az angolok képesek meglepetést okozni, de akik tutira ott lesznek azok a spanyolok, nagyon jó a felállásuk és kevés csapat tud ellenük igazán jól játszani.
  • Fabio Capello
    #358
    hát, negyeddöntőt jósolok max a digóknak... Ezzel a kerettel több nem lesz benne...


    de hátha akkor menesztik Lippit és jön hozzánk :D
  • limperatore
    #357
    mondjuk még mindig több az esélye mint az olaszoknak :D
  • Fabio Capello
    #356
    pontosítok: az évszázad vicce :D
  • Megtörhetetlen
    #355
    Az a baj a sorsolásokkal hogy könnyen manipulálhatóak...
    A Bekham meg csak egy kabalafigura, nem mondom hogy rossz játékos, de nem is egy húúú de nagyon jó... Csak a neve az ami miatt veszik mint a cukrot... Jó a marketingje, és ahol ő van ott vannak a szponzorok is és ma már minden csak a pénzről szól...
  • limperatore
    #354
    jaja angolok meg a vb döntő :D nagy vicc lenne :D
  • trabiubi
    #353
    Na, zsír. Én nem nagyon nyertem még így semmit, de jó látni, hogy van ilyen és ténylegesen beszélni is a nyertesekkel, mert néha azért úgy tűnik, hogy kamu az egész
    Azért az is laza lenne, ha a vb-re jutnánk ki valami ilyesmivel
  • LasDen #352
    mert az angolok döntőt fognak játszani :D
  • Rubenvagyok
    #351
    Nem rosszak az tény, de Beckhamnek van egy elég nagy előnye a rutinja és az iszonyat pontos labdái. Lehet, hogy egy döntőnél a többiek nehezebben dolgoznák fel a félelmetes hangulatot vagy az iszonyatos nyomást, ezért számítana ő sokat.
  • LasDen #350
    szerintem lennon, young vagy bentley tud annyit mint ő....
  • Rubenvagyok
    #349
    Mi nem számít sokat? Beckham? Szerintem még azért befér egy angol válogatottba simán, eléggé nagy rutinnal rendelkezik és még van benne tűz.
  • LasDen #348
    szerintem ott lesz, de nem sokat számít már szerintem...:D
  • gibbone
    #347
    Ezt jól mondod így LENNE értelme. Amúgy most hogy Beckham lesérült nagyon kíváncsi leszek hogy meggyógyul-e addig illetve hogy ott lesz-e a VB-n. Az biztos hogy neki nincs szüksége semmiféle nyereményjátékra meg ilyesmire:D
  • Punker
    #346
    nem, talán 1000 labdát meg 2 jegyet sorsoltak a döntőre x ezer ember között, simán csak mázli volt :P