14374
Foci VB 2010
  • LasDen #465
    nem baj....legalább leszereplenk és akkor Maradona csak mucsoraröcsögén lesz edző....
  • Unreal1942
    #464
    Argentínában Isten Palermo.
    Ilyen erős csatársorba viszont a képességei alapján nem fér be ez nyilvánvaló.
    Ha ki viszik akkor az inkább a pályafutásának elismeréséül.
  • Monoton
    #463
    Én nem ismerem de most rákerestem, szóval rosszat nem olvastam róla csak hogy ilyen meg olyan gólt lőtt. Bár mivel 36 éves vihetne vmi fiatal játékost inkább.
  • kaposi1
    #462
    Én nézek de csak a kommentár miatt!
  • ProGabe #461
    Palermo? :O ő az, akit csak összezavar a labda, nem? :D
  • dave9004
    #460
    Martin Palermo mit keres a keretben emberek? ezen csak én leopődök meg, vagy nem nagyon néztek boca meccseket?
  • miilann04
    #459
    Vb 2010: Michael Ballack sérülése miatt nem vehet részt a tornán

    tovább
  • banok
    #458
    inkább majd az észak-koreaiak fognak az életükért játszani. Ha jól szerepelnek akkor meg kapnak egy zsák rizst...
  • Voyager5
    #457
    Ezek után nem csodálkoznék rajta.
  • Tyler1
    #456
    az aztán csapat lehet. ha veszítenek lelövik az ellenfelet??
  • karajjj
    #455
    The club's name of April 25 comes from Military Foundation Day and the club belongs to the Korean People's Army.
  • LasDen #454
    April 25 egy csapat neve??? :D
  • Grenzjager
    #453
    ÉSZAK-KOREA 23-AS VB-KERETE
    Kim Dzsong Hun, az észak-koreai labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya keretet hirdetet

    Kapusok: Ri Mjong Guk (Pjongcsang City), Kim Mjong Gil (Amrokgang), Kim Mjong Von (Amrokgang)

    Védők: Csa Jong Hjok (Amrokgang), Nam Szong Csol (April 25), Pak Csol Jin (Amrokgang), Pak Nam Csol (Amrokgang), Ri Dzsun Il (Szobekszu), Ri Kvang Cson (April 25), , Ri Kvang Hjok (Kjonggongop)

    Középpályások: An Jung Hak (Omija Ardija), Dzsi Jun Nam (April 25), Kim Kjong Il (Rimjongszu), Kim Dzsong Jun (Chengdu Blades), Mun In Guk (April 25), Pak Nam Csol (April 25), Pak Szung Hjok (Szobekszu), Ri Csol Mjong (Pjongcsang City)

    Csatárok: An Csol Hjok (Rimjongszu), Csoj Kum Csol (Rimjongszu), Hong Jong Dzso (FK Rosztov), Dzsong Tae Sze (Kawasaki Frontale), Kim Kum Il (April 25)


    A svájci FC Wilben szereplő Kim Kuk Dzsin nem kapott meghívót
    Arra azért kíváncsi vagyok, hogy hányan nem fognak a VB-ről hazatérni. Láttunk már hasonlót kubaiakkal és koreaiakkal is.
  • Monoton
    #452
    Terry ott lesz.
  • hedonist
    #451
    Portugáloktól Joao, Rui Patricio hiányzik sztem. a többi még siralmasabb...
  • Tyler1
    #450
    ő lemondta már régen a válogatottságot.
  • LasDen #449
    Ricardo??
  • Tyler1
    #448
    portugál keret:

    Kapusok: Eduardo (Sporting Braga), Daniel Fernandes (Iraklisz Szaloniki), Beto (FC Porto)

    Védők: Miguel (Valencia), Paulo Ferreira (Chelsea), Ricardo Carvalho (Chelsea), Bruno Alves (FC Porto), Rolando (FC Porto), Ricardo Costa (Lille), Zé Castro (Deportivo La Coruna), Duda (Málaga), Fabio Coentrao (Benfica)

    Középpályások: Pedro Mendes (Sporting Lisboa), Pepe (Real Madrid), Tiago (Atlético Madrid), Deco (Chelsea), Raul Meireles (FC Porto), Miguel Veloso (Sporting Lisboa)

    Csatárok: Simao (Atlético Madrid), Danny (Zenit Szanktpetyerszburg), Liedson (Sporting Lisboa), Hugo Almeida (Werder Bremen), Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Nani (Manchester United)

    ---------------------------
    Moutinho miért fért bele??? és pl. Qium helyett miért tök tapasztalatlan kapusok kaptak helyet?
  • LasDen #447
    Maradonat akkor kellett volna kirúgni, mikor kinevezték....
    Dunga....eddig azt hittem kompetens és behúzzák a vb-t....de most...hmmm...
    Ronaldinho??? béna fasz...nem kell ő :D
  • WuFraZselic
    #446
    nem tudom, hogy maxwell, diego, vagy épp toninak miért lenne helye hazája válogatottjában...
  • karajjj
    #445
    Totti már visszavonult egyszer a válogatottságtól
  • IXEMGabeo
    #444
    Totti, Toni, Del Piero, Cassano, Kurányi, Marin, Ronaldinho, Marcelo, Pato, Maxwell, Diego, Cabanas, Zanetti, cambiasso, Lucho, Joao Moutinho, Beckham, Terry?, Owen, Vieira, Benzema, Nasri, Trezeguet.. és még sokan mások - elég fontos játékosok nem lesznek ott valamely okoknál fogva és micsoda meghatározó alakok pedig a legtöbbjük:O Dunga és Maradona pedig, ha evvel a kerettel vmelyik nem jut be a döntőbe akkor megérdemlik, ha menesztik őket:)
  • karajjj
    #443
    Carlos Eduardo :OOOOOOOOOOOOOOOO
  • miilann04
    #442
    Paulo Henrique Ganso (Santos), Ronaldinho (AC Milan), Alex (Chelsea, Diego Tardelli (Atlético Mineiro), Sandro (Internacional), Marcelo (Real Madrid), Carlos Eduardo (Hoffenhein)
  • Voyager5
    #441
    Ronaldinho (AC Milan), Paulo Henrique Ganso (Santos), Diego Tardelli (Atlético Mineiro), Carlos Eduardo (Hoffenheim), Marcelo (Real Madrid), Alex (Chelsea), Sandro Ranieri (Internacional)
  • limperatore
    #440
    és hol a 7 tartalék?
  • Monoton
    #439
    A 30 az a bő keret, de ő mindjárt azokat jelölte akiket kivisz a VB-re.
  • limperatore
    #438
    :D inkább középcsapat mint rommá esett :)
  • Oziris666
    #437
    Miért Buffon nem rommá esett csapatból jön?:D:D:D:D::D
  • Oziris666
    #436
    Bezzeg az angol másodosztályból hívott meg játékost
  • kaposi1
    #435
    Dunga-nak meg vannak számlálva a napjai!
    Brazília elbukik és a nép szét fogja szedni.
    Meg is érdemli a barom!
  • Unreal1942
    #434
    off
    Én kijuttattam a mieinket is a fifa world cup ban boxon :)
    Rudolf 7 gólos a VB-n evvel gólkirály lesz.
    A döntőben a Franciák ellen nem nagyon tudok nyerni. Már 8. alkalommal futok neki, de egy 2:2 es döntetlen a legjobb eredményem amit büntetőkkel elvesztettem :(
    on
  • Unreal1942
    #433
    Van anyag a csapatban bőven :)
  • karajjj
    #432
    nemértem baszki -.-

    a csatárok közül nálam mind kezdő lenne, lehet, hogy azért lettek a többiek nagyrészt töltelék emberek :D
  • karajjj
    #431
    Kapusok: Sergio Romero (AZ Alkmaar), Mariano Andújar (Catania), Diego Pozo (Colón).

    Hátvédek: Nicolás Burdisso (Roma), Ariel Garcé (Colón), Fabricio Coloccini (Newcastle), Martín Demichelis (Bayern München), Gabriel Heinze (Marseille), Juan Manuel Insaurralde (Newell's), Nicolás Otamendi (Vélez), Clemente Rodríguez (Estudiantes), Walter Samuel (Inter).

    Középpályások: Sebastián Blanco (Lanús), Mario Bolatti (Fiorentina), Jesús Dátolo (Olympiakosz), Angel Di Maria (Benfica), Jonás Gutiérrez (Newcastle), Javier Mascherano (Liverpool), Juan Mercier (Argentinos Juniors), Javier Pastore (Palermo), Maxi Rodríguez (Liverpool), José Sosa (Estudiante), Juan Sebastián Verón (Estudiantes).

    Csatárok: Gonzalo Higuaín (Real Madrid), Ezequiel Lavezzi (Napoli), Lionel Messi (Barcelona), Diego Milito (Inter), Martín Palermo (Boca Juniors), Carlos Tévez (Manchester City), Sergio Agüero (Atlético Madrid).
  • paly90
    #430
    Ez a Dunga hülye.Ne már h Dinho ne férne be egy Baptista helyett aki csere a Romaban,meg Pato Grafite helyett,aki kb 5 golt lőtt ebben a szezonban.Adrinao,aki gólkirály volt a brazíl bajnokságban szintén nem,minek....
    Én Neymart is elvittem volna..
  • Fabio Capello
    #429
    Franciáknál meg se benzema, se nasri nem utazik O.o


    Bazmeg mit szívtak idén a vezetők?
  • limperatore
    #428
    Vb 2010: J. Zanetti és Cambiasso nélkül az argentin keret

    Diego Maradona, az argentin labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya kijelölte bő keretét a dél-afrikai világbajnokságra. Az Inter két futballistájára, Javier Zanettire és Esteban Cambiassóra nem számít a szakember, Juan Sebastián Verón és Martín Palermo ellenben ott van a 30 fős listán.


    f*sszopo maradona, ekkora egy idiota barmot komolyan... remélem kiesnek a kecibe és kirugjak ezt a majmot
  • paj01
    #427
    Most olvasom..milyen idiotakat engednek egy nemzeti csapat elere?:D maradona nem viszi ki cambiassot meg zanettit...?
    dunga gyerek meg otthon hagyja az evtized jatekosat..:D Basszus a futbal vilag kremje kellene h szorakoztassa a nepet...erre ilyeneket olvasni...
    a tobbi valogatottat at se merem olvasni:D
  • paj01
    #426
    Dunga...pff. hat ez nagy eges lesz..remelem..:D de ha 30 jatekos mehet akkor miert csak 23?