14374
Foci VB 2010
  • zaki
    #3396
    xd :DDDDDDDDd
  • G_ArchAngel #3395
    en kivegzesnek hivnam a 7-0-at, nem focinak...
  • Brolly
    #3394
    Ne is jöjjön :D had nyerjenek csak a brazilok 7:0ra inkább, legalább láthatnánk focit is végre..
  • Apus
    #3393
    SDA:?SDA_:?sa
  • Tyler1
    #3392
    spanyoloknak szerencséjük van a csoporttal, ott lehet szórni a gólokat. úgyhogy aligha nem spanyol lesz a gólkirály.
    aranylabdát meg megint védő kapja vagy kapus rohadjak meg xD
  • precision
    #3391
    na, a loser portugálok miatt lenulláztam magam iwiwen :DDD
    a megmaradt utolsó 10 pontomat tegnapelőtt a brazil-korea meccsre raktam, X -re, mert 7x -es a szorzója, de valszeg nem fog bejönni :D
  • Solten
    #3390
    lool :DDDD
  • Brolly
    #3389
  • Brolly
    #3388
    :D hát az eddig látottak alapján nem kis esély van erre :D nah de majd a spanyolok és a brazilok ;) vagyis hát remélem, mert most már bennük is kételkedem egy picit.
  • sz4bolcs
    #3387
  • Tyler1
    #3386
    ja, a gólkirály is büntetőkből jön össze, mert maguktól ezek nem rúgnak 3nál többet az biztos :)
  • Mephike
    #3385
    Már látom is milyen lesz a kieséses rendszer. Védekezés-védekezés- védekezés és még mindig védekezés-tizenegyes, majd a győztesből világbajnok lesz... Tudod mikor adnék ilyen pocsékul teljesítő csaptoknak kupát... Tisztelet a kivételnek.
  • Banano
    #3384
    Pontosan ezt magyarázom én is.
  • ManOfTheLight
    #3383
    Lesz még 500 döntetlen.
  • mikiking
    #3382
    Remélem a brazilok megszórják este az ellenfelet
  • Shep
    #3381
    Nézzetek focit!

    http://www.justin.tv/livescorehunter_football
  • mddevil
    #3380
    Na majd a brazilok az esti meccsen.
  • Shep
    #3379
    Az a helyzet, hogy ez sajnos igaz. Ha focit akar látni az ember akkor sajnos marad a brazil bajnoki.
  • fsgh
    #3378
    Sokkal jobb meccseink voltak sokkal több góllal:)
  • geo91
    #3377
    képesek rá :C
  • Tyler1
    #3376
  • Tyler1
    #3375
    bazmeg felne hozzátok megint a szlovák témát könyörgöm.

    / Sport fórum / Labdarúgás >> / Foci VB 2010
    aki nem a témához szól, az hűzzon a rákba, de ne offoljon itt a szlovákokkal.
  • Solten
    #3374
    O B+ :DDDD "Nagyszeru" ez a Szlovakia neven letezo tolvaj viccallam... :DD Fold: lopott: cimer: lopott, himnusz: lopott. Remelem kitalaljak meg hogy Bartok Bela valojaban tot volt.. :DDD
  • IXEMGabeo
    #3373
    igen, folyik a puhatolózás, csak az a baj, hogy 4 évvel ezelőtt már rögtön az első csoportmeccsek is izgik voltak félő, hogy itt nem az lesz...2 évvel ezelőtti EB-n alig láttam rossz meccset most valami történt:(
  • [HUN]FaTaL
    #3372
    Csak a politika és a média csinálja a cirkuszt, az embereknek semmi bajuk egymással.
  • chalezlopez
    #3371
    Na majd jönnek a ki-ki meccsek, meg az egyenes kiesés. Most még csak ismerkedés folyik inkább... Mondhatni itt még kicsi a tét, nem akarnak kocZkáztatni!
  • IXEMGabeo
    #3370
    fűcsomó alatti fűtés:D
  • Banano
    #3369
    Franciákról szólt a példa.
    Szlovákokkal már természetesen találkoztam és a többséggel nincs semmi gond.
    Csak szépen elterjedt hogy szlovákok utálják a magyarokat és ez fordítva is igaz...miközben semmi gond nincs velük,ugyanúgy ahogy a horvátokkal,ukránokkal,románokkal sincs.
  • Csirke4
    #3368
    Tegnap k**va nagy eső volt az olasz-para meccsen és a második félidőben az egyik lassításban látszott, hogy a kiszakadt föld csont száraz.

    Erre tud valaki magyarázatot?:o
  • nagy hős
    #3367
    inter drukkerként ilyet írni :D
  • Unreal1942
    #3366
    Csakhogy ennek az is lehet a következménye, hogy az emberek megunják majd a sok 0:0 ás meccset.
    Ez egy szórakoztató műfaj. Az ,hogy két vár áll egymással szemben és néha átlőnek csúzlival az nem igazán közönség csalogató.
  • IXEMGabeo
    #3365
    Új-Zéland volt ma egy példa...annak ellenére, hogy 83. ok a ranglistán mégis 1-1 et nyomtak
  • IXEMGabeo
    #3364
    sejtettem hogy gyengék lesznek, arra nem számítottam h Elefántcsontpart se lő gólt:S
  • ProGabe #3363
    így van, essen ki a zösszes csapat!!!4négytizenkettő

    mi a francot várnak sokan, nem is értem. évről évre egyre jobban a védekezésre helyeződik a hangsúly. még a leg-alaulértékeltebb csapat is (-a magyar válogatott :D) úgy tud védekezni, hogy azon nem megy át szinte senki (kivéve a spanyolok! ;)
  • chalezlopez
    #3362
    wow előbb néztem volna körül... :S 1st
  • chalezlopez
    #3361
    Valaki tudja h. honnan lehet pl letölteni az Argentína vs Nigéria meccset HUN HD-ba? Ha nincs magyar rls akkor jó bármilyen nyelven...
  • fsgh
    #3360
    Ki tudja lehet pont a labda miatt nem megy úgy a játék. Az viszont tény hogy eddig ezt a labdát CR-en kívül 30méterről vagy távolabbról senki se tudta használhatóan elrúgni...
  • Unreal1942
    #3359
    A Portugálok ezek után remélem ki is esnek.
  • [HUN]FaTaL
    #3358
    Hát bazzeg ilyen nincs, maradt 3 kreditem ráraktam a brazilokra. Nyerés esetén 4 kredit :D
  • gabber_saviola
    #3357
    reménykedtem a szar labdában, hogy gólzáporos meccsek lesznek miatta, aztán jött a nagy semmi.