14374
Foci VB 2010
  • dragon11
    #4798
    Német meccsen ugye nem lesz 4 gól?

    2-3 jó lehet, nem ?
  • karajjj
    #4797
    azt írta, csak most magyarázkodik
  • Juhiii
    #4796
  • Grenzjager
    #4795
    Ez nagyon jó Kosturica doksi film

    így film után egyértelmű lenne már, hogy egy Argentína-Anglia meccsen, már a dél-amerikaiaknak szurkolnék, pedig rendesen "csipázom" az angolokat, fociban(!)... de akár jöhet egy újabb Isten Keze is akár :)
  • Unreal1942
    #4794
    Meg ez is :)

    Maradona song :D
  • Unreal1942
    #4793
    Komoly. Benn van a filmben is.
  • IMYke2.0.0.0
    #4792
    Semmi gond - a kontextusban félreérthető voltam én is.
  • IMYke2.0.0.0
    #4791
    Azért ő sem volt "kutyaütő" :)))


  • Monoton
    #4790
    Értelek, nekem a kommentből az esett le, hogy szerinted csak a játékosok a hibásak, az edző csak utasít.
    A lényeget báttyó leírta.

    Sorry ha félreértelmeztem.
  • Grenzjager
    #4789
    !!!!4ebsztam

    belehülylök a tippekbe már


    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=AF8Vo6GfuSg]Manu Chao canta "La vida tombola" per Maradona [/URL]
  • Grenzjager
    #4788

    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1150801406]Manu Chao canta "La vida tombola" per Maradona[/URL]
  • IMYke2.0.0.0
    #4787
    Figyeltél egyáltalán?
    Én NEM Domenech-ről és a francia válogatottról írtam, hanem arról a tényről, amit hajlamos mindenki elfelejteni...
  • G_ArchAngel #4786
    Siman tudnak ugy potolni egy Kim-et vagy Park-ot, hogy soha nem vesszuk eszre - lehet 40-en jottek, de fogjuk soha megkulonboztetni oket...
  • mflex #4785
    Egyébként szerintem, olyan szintű labdaérzékkel bíró klasszis, mint Maradona volt, nem mostanában fog születni. A labdája mindig oda ment, ahova ő elképzelte, nagyon érezte, hogy mennyire kell megrúgni, nyesni, csavarni, a labdakezelési fenomenálisak voltak, etc.. Nálam, ő az abszolút favorit, főleg, hogy az 1986-os VB-t, szinte egyedül nyerte meg! :D

  • báttyó02
    #4784
    pontosan erról van szó
    domenech egyszerüen nem tud normális stratégiát összerakni, kezdőcsapatról,cserékről már nemis beszélve
    az hogy 11 ilyen játékos,akik a klubbjukban évről évre mindent megnyernek itt a vb-n ilyen ötlettelenül,elképzelés nélkül játsszanak az pontosan az edző hibája
    teljesen egyértelmű hogy domenech egy idióta,most őszintén csak egy példa, ki tette volna be mondjuk govou-t akár a vb keretbe is? nemhogy a kezdőbe,mikor a hülye is látja hogy nem illik a csapatba/semmi haszna nincs...de domenech betette,pedig helyette ottlenne malouda-ribéry a két szélre,és még jópár ilyen van
  • mflex #4783
  • Unreal1942
    #4782
    Én pedig azt gondolom, hogy ilyen kerettel még Urbán Flóri is jobb csapatot csinálna mint a jelenlegi Francia válogatott.
    De lényegtelen. Amikor még Platini volt akkor szurkoltam nekik. Aztán amikor Zidane volt akkor szerettem őket.
    Azóta leszarom.
  • arsnl
    #4781
  • báttyó02
    #4780
    én meg pont 98 óta szurkolok nekik
  • gercse
    #4779
    ...
  • Monoton
    #4778
    Lol, te is sokat tudsz a Francia válogatottról meg Domenech tevékenységeiről :D
  • IMYke2.0.0.0
    #4777
    Nem az edző rohangál a pályán...
    Csak a béna játékosok fogják az edzőre a sikertelenséget. Az edző a stratégiát, és a pozíciókat határozza meg, dönt a cserékről, de az eredményt a játékosok hozzák, a pályán ők improvizálnak - ha hülyék, bénák, ötlettelenek, akkor maga az Edző Pápa [nem létezik ilyen] is ülhetne a kispadon, akkor is megverheti őket a legkisebb csapat is...
  • Unreal1942
    #4776
    Maradona óra

    Gondolom büszke rá :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4775
    Ezt magyarázni kell?
  • Unreal1942
    #4774
    Zidane nélkül ez a francia válogatott egy herélt kakas csupán.
    Viszont az, hogy ilyen játékos kerettel...csak ennyit tudnak az már edző kérdés.
  • LoSA
    #4773
    Minek van rajta két óra?! :)
  • Monoton
    #4772
    Állítólag meg vannak a játékosok

    Bár ezt a hibát nehezen tudom elképzelni.
  • Pacal17
    #4771
    Miért is?
  • IMYke2.0.0.0
    #4770
    Ja, legyilkolta, de előtte sem volt egész szegény - legalábbis, így emlékszem Knézy Jenő közvetítésére.
    A teljes Budapesti Média Központban újságíró képzésen résztvevő branccsal - néhány eretnek mellett - a braziloknak drukkoltunk, és anyáztunk minden komolyabb francia megmozdulásnál, küldtük vissza embrió állapotba Zidane-t stb.
  • Cat 02 #4769
    Janem, mikor sokáig volt lesérülve, úgy tudom az Bartez volt és itt pont ráugrott.
  • IMYke2.0.0.0
    #4768
    1:1
  • IMYke2.0.0.0
    #4767
    Ha arra gondolsz, hogy kivédte még a szemét is, akkor igen - de Ronaldo nem is volt 100%-os, mert betegen, alig felgyógyulva játszott.
  • G_ArchAngel #4766
    1-3
  • Cat 02 #4765
    Itt ölte meg Bartez Ronaldot ?
  • dragon11
    #4764
    Ausztrál - Ghána meccsre mit tippeltek?:)
  • limperatore
    #4763
    fúúúúú ne is mutasd ezt a videót, 01/02-es Lazio-Inter meccs után ez a 2. amitől még mindig rosszul vagyok
  • IMYke2.0.0.0
    #4762
    Én '98 óta ki nem állhatom a franciákat:


  • G_ArchAngel #4761
    Hoppaaa!!! Itt meg balhe lesz:)))
  • mflex #4760
    Vajon több óra is van rajta, amit az öltönyujj már esetleg eltakar? :D
  • Solid Snake
    #4759