14374
Foci VB 2010
  • Marci0115
    #4838
    ollé ollé
  • Mor3llo
    #4837
    Így is megnyerjük:)

    Ez a bíró meg egy pszichopata
  • Firerock
    #4836
    navégre:Dezek is csak megfogják kapni
  • arsnl
    #4835
    Klose se okos ember....
  • [HUN]FaTaL
    #4834
    Bíró szerb drukker.
  • Nasim
    #4833
    Ez de tetszik : LINK
  • [HUN]FaTaL
    #4832
    Hajrá Németország!
  • Monoton
    #4831
    Fuu ilyen jó a meccs? :D
  • Mor3llo
    #4830
    AUF GEHT'S!!!!!!!!!!
  • desigo
    #4829
    meglepő lenne ha kikapnának a németek...
  • poppe
    #4828
    az egyetlen 9 pt-os csapat lesz... :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4827
    Túl sok változó [csak vegyük a pályán lévő csapatot] van a dologban ahhoz, hogy ilyen kategórikusan kijelenthető legyen az, hogy azt csinálják, amit mond.
    Épp a tegnapi közvetítést követő beszélgetésben is elhangzott, nincsenek már rögzített posztok a mai modern futballban.
    A csapatok az edző és a segédek és/vagy a csapat által kitalált taktikát lerajzolhatják, begyakorolhatják, elképzelhetik, és ragaszkodhatnak is hozzá, de a pályán mindig rögtönözni is kell - ergo, sokszor ellent mondani a megbeszélteknek, edzőnek - mert ugye:
    - ellenfél a pályán
    - időjárás, drukkerek, hangulat
    - játékosok egyedi állapota

    Az edző egymaga kevés egy csapat mentális feltüzeléséhez - nem véletlen, hogy pszichiáter is van minden csapatnál, és a csapatban is van egy olyan vezér egyéniség, akinek szintúgy hallgatnak a szavára.
  • IXEMGabeo
    #4826
    Németek ledarálják a Szerbeket és akkor 6 ponttal már továbbjutnak akár...
  • Dean Winchester
    #4825
    yooutubos videolinket nemtudnál adni? lehet rosszul keresek de én nem találtam rá :(
  • gercse
    #4824
    de ha az edző jó, akkor a játékosai azt csinálják, amit mond...
    (nem mellesleg óriási szerepe van abban, hogy mentálisan mennyire felkészültek a játékosok, ha már a játékosok hibáiról beszélünk)
  • kaposi1
    #4823
    Igen ,ez pontosan így van!
  • sz4bolcs
    #4822
    Szerintem is nagyobb szerepe van az edzőnek, szövetségi kapitánynak egy csapat játékában, mint azt a hozzászólásod sugallta.
  • IMYke2.0.0.0
    #4821
    "az edző létfontosságú elem" - ezt senki sem vitatta.
    De nem az edző fut a pályán, rontja el a lövéseket, vagy passzol jól/rosszul, csinál 11-est, állíttatja ki magát, vagy játssza el a nagy halált, vagy passzívan, imitálva tili-tolizik.
    Az edző a pálya szélén ordibálhat, mutogathat, ha egyszer a játékos nem teszi/nem tudja megtenni a dolgát...
  • IXEMGabeo
    #4820
    Tegnap, hogy le lett ugatva a fejem, mert nyíltan megmondtam h nem bírom Higuaint:) szándékosan felesleges gyűlölködni, bár úgy látszik a többiek csak ejnye bejnyét kapnak:O
  • gercse
    #4819
    Azt ne mond már nekem, hogy az edző csak arra kell, hogy a stratégiát(taktikát), utasításokat, helyezkedési dolgokat, meg hasonlókat adja meg...

    egy jó edző tüzeli a játékosokat, tudja hogy mikor mit kell a konkrét játékosnak mondani, ahhoz hogy jobban teljesítsen, látja, ha nem megy valakinek a játék és cserél, stb.

    az edző létfontosságú elem
  • sz4bolcs
    #4818
    Most gondolkodtam, hogy ehhez még mit lehetne írni, de azt hiszem, egy ilyen óriási legendát fölösleges méltatni. :) Azért reménykedem benne, hogy Messi folytatni fogja a mesét.
  • IMYke2.0.0.0
    #4817
    Nem kell senkinek a háta mögé bújnom.

    1. Nem Domenech-ről és a francia válogatottról írtam - utálom őket, még szép, hogy eszemben sincs védeni egyiket sem, a hibáikat pedig még annyira sem méltatom.

    2. A vitatott hozzászólásom volt annyira általános, hogy ne lehessen félreérteni - tévedtem.

    Még egyszer: nem az edző, hanem a játékosok döntik el egy meccs végeredményét.
    A béna edző döntései jó játékos állománnyal nem azonosak a jó edző béna játékosállománnyal végeredményével...
  • gabber_saviola
    #4816
    remélem ezt a stílust nem nagyon akarod itt sűrűn használni.
  • [HUN]FaTaL
    #4815
    Remélem kiesnek a köcsög csigazabálók, pfúj de utálom őket :D
  • gabber_saviola
    #4814
    így igaz, nekem is ez jött le.

    amúgy kaptam infót a játékrészlegről, hogy nem árt figyelni rá, mert ott sok rajongója van.
  • Unreal1942
    #4813
    Viszont továbbra is lehet rendelni. Onnan ahonnan te is beszerezted :)
  • kaposi1
    #4812
    Akár jól is számolhatnál de nincs így.
    Ugyanis 3 db ebből 10 éves gyermekemé itt már bukott is ugye a méret!
    Kettő fehér van ami egyforma ( majdnem), kettő fekete pedig teljesen más mintával van nyomva!
    Szóval sajna nincs eladó!
  • Banano
    #4811
    Givé tú mi egy.
  • poppe
    #4810
    akkor ha jól számolok, van öt felesleges?
  • IMYke2.0.0.0
    #4809
    Francokat.
  • Unreal1942
    #4808
    Korrekt!
  • kaposi1
    #4807
    Kettőt rendeltem ,kettőt fizettem, végül hét darab póló lett belőle !!!
    A miértre a válasz?
    A legkorrektebb ügyvezető akivel valaha is találkoztam!
  • Halassboy
    #4806
    Németekre leszek kíváncsi. Az ő játékuk jött be a legjobban.
  • Banano
    #4805
    Ezt ma egy normális freestyle művész is bemutatja neked.+még hozzá rak néhány trükköt.
  • desigo
    #4804
    nem
  • Tyler1
    #4803
    szóval a franciáknak drukkoltál mondd azt. de a gyenge jelzőtől mérföldekre volt az a meccs.
  • poppe
    #4802
    lol
  • Unreal1942
    #4801
    Nem volt rossz meccs. Mit néztél? :P
  • Speed092
    #4800
    hát azt nem mondanám
  • vienman
    #4799
    a tegnapi francia - mexikó nagyon gyenge meccs volt...