14374
Foci VB 2010
  • Solten
    #5278
    Nem ugy tunt hogy alibi focizott volna Szlovenia a meccsen... Jok voltak, ez van...
  • LasDen #5277
    a sok negyed, harmad meg inningről nehezen tudnak átállni :D
  • Voyager5
    #5276
    Majd ha kiejtenek valami olyan csapatot amit utal valami verpistike :)
    Akkor majd nyilik a topik, hogy mekkora fan.
    20 nap mulva meg mar arra sem fog emlekezni, hogy topikot nyitott :)
  • IXEMGabeo
    #5275
    Beckham szájállásból és a mozdulataiból a fuck it féle kifejezést vettem ki:)
  • IXEMGabeo
    #5274
    de most mondjátok meg, hogy rúghatott ez az alibi focit játszó Szlovénia 2 gólt az USA-naK?:O:O és USA miért mindig a második félidőben focizik?
  • LasDen #5273
    tudjuk, hogy te ezekre a kispadokra pályázol....és ha mész, Beckhamet viszed magaddal??? :D
  • IXEMGabeo
    #5272
    jajj tudod, hogy Hollandia picsáját mennyien nyalták a 2008-as EB-n? ne tudd meg...jobb ha nem tudod miket olvastam
  • Fabio Capello
    #5271
    Algéria topik vajh mikor nyit meg? Vagy szlovénia? :D
  • LasDen #5270
    valószínű, hogy a tűzszünetnek azonnal vége lenne, ha a É-korea kikapna :D
  • barcames
    #5269
    ohhh inkább anglia volt túlértékelve!!!! nem hollandia
  • G_ArchAngel #5268
    Szerintem Eszak-Korea vs Del-Korea lesz, igazi tuzijatekkal...
  • IXEMGabeo
    #5267
    Spanyolok akkor is most esélyesek, olyan gyönyörűen nyerték meg az EB-t:) most komolyan ők joggal esélyesek és Svájc ellen is bármikor előfordulhat ilyesmi, Németeket se hibáztatom...Angolokra azt mondom, hogy a szokásos, Hollandok és a Portugálok vannak még túlértékelve, de ők se fognak vb-t nyerni...gyanús nekem a Mexikó-Chile döntŐ:P:P:P
  • Voyager5
    #5266
    Igen.
    Hollandia, Argentina, a tavalyelotti EB-t kiveve Spanyolorszag.
    Ezek meg hasonlok, most igy hirtelen.
  • IXEMGabeo
    #5265
    2007-es bajnoki címet és akkora mákkal az egymás elleni eredménnyel nyerte meg a Barca ellen pedig 30-al több gólt lőtt a Barca és sokkal szebb focijuk volt a szezonban...mázlista volt ott is
  • G_ArchAngel #5264
    A nagy csapatokat elnezve en mas problemat nem latok, minthogy ezek a sracok - akik top klubokban jatszanak - a vegletekig kimerultek.
    Rooney maskor szinte vegigfutva a meccset vedekezik es tamad, ma meg a kozeli kepen latszott, hogy teljesen maga alatt van.

    A FIFA-nak at kell alakitani a VB/EB evekben a naptarat, mert egyszer egy sztar fog osszeesni egy vilagmeccesen es akkor mar nem lehet meguszni egy ujsagcikkel, mint egy III. osztalybeli svajci jatekos infarktusanal.
  • IXEMGabeo
    #5263
    Istenem nem csak én buktam akkor látom:)
    legalább az USA hozta volna, de ott meg a Mali bíró akadályozta meg...
  • Oziris666
    #5262
    Van sok ilyen csapat...
  • Tyler1
    #5261
    el is aludtam a meccsen. grat anglia. capello meg mi a szarért ekkora sztár? olyan nulla válogatottat rakott össze, h köv. meccsre már összecsomagolva mehetnek.
  • Oziris666
    #5260
    Szamurájkard vs. Tulipánok :P
  • geo91
    #5259
    lószart :D
  • LasDen #5258
    ennyi erővel akkor már Rooney is védhetne...:D James meg csatárnak :D
  • Solten
    #5257
  • Fabio Capello
    #5256
    NEM MONDOK LE!!!!! CSAKAZÉRTSE!

    és legközelebb beállítom Fostert a kapuba ha addigélekis :D
  • LasDen #5255
    ott más szokott :D
  • Solten
    #5254
    Csatlakozom. Nem hozta le a kozepen szedelgo Runit...
  • barcames
    #5253
    rúni megnyeri a vb-t angliának:D meg bizony a konzolon:D
    olyanok mint a franciák...
    szlovénokat nem verik meg
  • Solten
    #5252
    hohoho... In your dreams
  • LasDen #5251
    Japán elpicsázza a tulipánosokat....úgy szopnak a hollandok, mintha bukkake lenne :D
  • geo91
    #5250
    monnyále!
  • Voyager5
    #5249
    Anglia tipik az a csapat, akik korul minden EB, VB elott hatalmas a hype. "Vegso eselyesek", "dontoig menetelhetnek" stb bullshiteket nyomnak roluk.

    Aztan minden VB-n, EB-n bebizonyitjak, hogy semmit se ernek.
  • Fabio Capello
    #5248
    lol, kiütés kombó :D
  • SLICK
    #5247
    igen az
  • Fabio Capello
    #5246
    :D:D:D

    bájdövéj. Ezek után holnap nyugodt szívvel teszem meg a Hollandia-Japán X-et...
  • [HUN]FaTaL
    #5245
    Az neked pozitívum? Ez az egész vb egy rakás trágya
  • LasDen #5244
    a magyar kispad...az a kihívás...ellenfél nélkül is kikapunk...bár olyan edző, aki még egy angol válogatottból sem tud semmit kihozni az nem kell....
  • limperatore
    #5243
    capello jobban járt volna az Interrel mint az angolokkal mert most kibasszák ha 3 pontja lesz :D
  • Fabio Capello
    #5242
    ésaztán? térjek vissza a modellkedéshez, vagy milegyen?

    Asszem elvállalom Afganisztán kispadját, nyolc éven belül VB-t nyerünk! :P
  • SLICK
    #5241
    mind a 3 tippem elment ma. Mindegy le is szarom már, sztem nem is nézem, mert kritikán aluli ami itt megy, tisztelet a kivételnek. Egyetlen pozitívum a VB-n a Vuvuzela, semmi más...
  • IXEMGabeo
    #5240
    viszont elmegyek az USA-Szlovén meccsről 0-1 nél tök unalmas meccsnek néz ki erre 2-2 lett hallom nem adtak meg egy szabályos gólt na mondom:O:S
  • Monoton
    #5239
    Na majd a Zoli megmondja :D