14374
Foci VB 2010
  • mflex #5399
    Megint egy xar meccs...
  • IMYke2.0.0.0
    #5397
    Egyetlen normális szabadrúgást nem láttam még ezen a VB-n.
  • IMYke2.0.0.0
    #5396
    Stílus
  • desigo
    #5395
    "minden japán védekezik" xD
  • stonesour
    #5394
    - moderálva -

    JÓL JÁTSZANAK! HAJRÁ HOLLANDOK!
  • IMYke2.0.0.0
    #5393
    Most Hollandoknak drukkolok, de Japán is szimpatikus.
  • IMYke2.0.0.0
    #5392
    Majd ráfogják a "tésztára" :)
  • G_ArchAngel #5391
    Hollandok tuti szivtak valamit, borzasztoan le vannak lassulva...
  • desigo
    #5390
    lassítva az ollózás komoly
  • a.carkey
    #5389
    Azért ők is normálisak Dél-Afrika. :D

    01
    02
    03
    04
  • [HUN]FaTaL
    #5388
    Inkább azon aggódj, hogy a spanyolok ne essenek ki.

    #5387: Sajnos nincs a legjobb minőség a sportgezan van.
  • Jaffa 2843
    #5387
    létezik telesport közvetítésén HD stream?
  • bakkerman
    #5386
    legalább esne ki FRA,ENG,ITA,POR úgy kacagnék :DDDD sajna ebből max 2nek van nagy esélye a zuhanásra :( viva espana
  • Tomy Lee
    #5385
    Lee nevü nincs?
  • IXEMGabeo
    #5384
    csukd be a szemed és ne láss ennyi...
  • Fabio Capello
    #5383
    éktársa suzuki, a kapuban pedig fuji :D
  • desigo
    #5382
    Honda a csatár xDDD

    am komoly a stadion...
  • IXEMGabeo
    #5381
    Nem ez az Argentín bíró vezette Szerbia-Ghána meccset remekül? ilyen alapon Kassainak is juthatna mégegy esély
  • Fabio Capello
    #5380
    hajrá a döntetlen :D
  • [HUN]FaTaL
    #5379
    hajrá Oranje!! :)
  • Tomy Lee
    #5378
    Remélem jók lesznek most Hollandok!
  • hedonist
    #5377
    És anélkül is illik tudni, érezni...

    Capello: pfff LÁL:D:D:DDD
  • Fabio Capello
    #5376
    ááá... sárközy majd küldi neki a levelet, hogy haza se kell már jönnie, maradjon afrikában :D

    nagy hiba volt bennhagyni a vb-re domenechet, úgy hogy már az utódja is bennvan, ha leváltják és jön blanc, ő még talán össze tudta volna rántani a bagázst...
  • Monoton
    #5375
    Jó nagy piros betűkkel ott van. Én arról nem tehetek hogy nem olvasod el.
  • ProGabe #5374
    domenech vár bocsánatkérést? ő hogyan fog bocsánatot kérni ~65 millió franciától?

    pofám leszakad!
  • hedonist
    #5373
    semmit sem tudsz ecsém...
  • IXEMGabeo
    #5372
    isteni és mindezt figyelmeztetés nélkül, de jó...

    hmm érdekes kritika egy cseh edzőtől...
  • IXEMGabeo
    #5371
    balhé a Franciáknál
  • [HUN]FaTaL
    #5370
    Nem bántottál meg szerintem senkit, az EURO 2000 óta szurkolok az angoloknak, de borzalmas, amit ezen a vb-n művelnek. Remélem megverik Szlovéniát és továbbjutnak..
  • Tyler1
    #5369
    csak egy kis részlet a szoba szabályzatából:
    "...de van kisebb eset is, ami magába rejti az előbb említett flémkeltés veszélyét. Ez, pl. olyan mikor valaki csak azért írja a Chelsea nevét cselszinek, vagy az AC Milan nevét bilánnak mert nem szereti….sorolhatnám még tovább. Egy a lényeg, ez nem való ide."

    ne lepődj meg ha kapod a büntetést érte.
  • IXEMGabeo
    #5368
    oké elfelejtettem:) az iparváros csapata nem a city hanem a Junájted
  • toysoldier
    #5367
    Manchester United a csapat neve.
  • IXEMGabeo
    #5366
    figyelj azért az nem véletlen a selejtezőben Anglia simán hozta a meccseit sok góllal élvezetes játékkal, elvileg itt is kellene, de sok magyarázat van miért nem megy nekik...először is beszéltük, hogy kb a legtöbbjük 70 meccset játszott kb a saját bajnokságában/csapatában le vannak terhelve és a túlzott pihenés is kivesz ám belőlük...és még azt is megmerem kockáztatni, hogy Capello nem rendelt el buli és szextilalmat, állítólag az is sokat kivesz a játékosokból, ezeknek meg aztán akkora a fizetése, hogy bármit megtehetnek ugyebár
  • IXEMGabeo
    #5365
    túl van ő is értékelve a kis dagadt még a saját Himnuszát se tudja...szégyen az egész ember hiába volt jó szezonja a Fuckchester Unitedben...
  • LasDen #5364
    oké behozta Defoet...de mér nem ő kezdett mondjuk Heskey helyett...vagy mér nem Bent ment a vb-re Heskey helyett....??? :D nem mintha az angoloknak szurkolnék, de ezeket nem értem....
  • IXEMGabeo
    #5363
    Ghána-Ausztrál döntetlen:)
  • Mor3llo
    #5362
    Mégis mit képzel magáról Rooney?
    Elutaznak nagy pénzekért a drukkerek, hogy díjazzák a csapat JÓ teljesítményét, ez a dokkmunkás - elnézést - meg szidja őket?!
    Ne felejtse már el, hogy az agyonfizetett és sztárolt játékosok vannak a szurkolókért, és nem fordítva.
    Majd akkor szóljon, ha nyernek sziporkázó játékkal 4-0-ra, és még akkor is kifütyülik őket. De amíg ilyen nudli, alibi játékkal jelennek meg, ne az átvert szurkolókat hibáztassa. Rá meg pláne igaz, 2 meccse egy értelmes megmozdulása nem volt, csak lézeng a pályán.
    Elnézést, ha megbántottam 1-2 angol vagy Rooney drukker, de nem szeretem ha a nyúl viszi a puskát...
  • IXEMGabeo
    #5361
    hát ez durva, aszondja felakasztják Capellot a Big Benre:D ez az év dumája volt...xD amúgy pedig nem Capello, hanem a játékosok hibája, az edző nem mindig hibás ne feledjétek Capello mindent megtett, behozta Defoe-t is, Wright-Phillipset is akik támadójátékosok, tehát a munkásságán sincs mit kivetni és a taktikai elképzelései is világszintűek elvégre nem nyert volna BL-t a Milannal, Juventussal bajnokságot, Rómával bajnokságot, Real Madriddal bajnokságot...szval valamit tud az ürge, és nem őt kellene elővenni, ha kiesnek az angolok...

    Másik dolog, simán hozták volna az USA meccset, ha Green nem potyázik, és akkor nem lenne miről beszélni...
  • Banano
    #5360
    Na ma holland győzelem aztán olasz,portugál,német,dél kórea,spanyol és lehet hogy kihagytam egyet.
  • LasDen #5359
    cöh.....:D csak úgy feldarabolják őket a japánok...:D