14374
Foci VB 2010
  • IMYke2.0.0.0
    #14334
    És még keveset is adott... lásd: [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1195997994&no=14221]#14221[/URL]
  • Jakuza001
    #14333
    Pontiosan, raadasul en mar reg leirtam ide, hogy nagyon nem tetszik a Hollandok alattomos jateka.
    Mar a Brazilok ellen elkezdtek a favagast, raadasul lehetett latni, hogy mivel jol ismerik a birokat akik vezettek nekik a merkozeseket, megprobaltak sportszerutlenul a gyenge pontjaikra jatszani.
    Peldaul a Brazil merkozesen is, ahol egyfolytaban szineszkedtek es provokaltak a birot. Csak magaban az elso 5 percben 6 alkalommal ugy feldobtak magukat mintha piros lapot eroen szabalytalankodtak volna veluk, mikozben hozzajuk sem ertek. Robben 3szor dobta fel magat a jobb oldalon, mikozben Van Bommel es a tobbi kozeppalyas agyonrugta az ellenfeleket.
    A dontot is megprobaltak befolyasolni, tudtak Webb nem fog konnyen pirosat adni angol letere es a kemenyebb odataposasokat es szabalytalansagokat kevesbe fogja befujni, mint tenne azt egy deli biro.
    Meg is latszott az elso percben van bommel mar bemutatta hogy kell hajlito izmon rugni izombol az ellenfelet es a tobbiek meg folytattak.
    Nem csoda hogy meg igy is mennyi sargat osztott ki Webb, mikor nem sajatjuk az angol biroknak ez, de egyszeruen mar olyan alattomos es durva jatekot mutattak be a Hollandok, hogy nem lehetett szo nelkul elmennie mellette.
  • LasDen #14332
    Jimmy Jump...now in 3D...:D
  • IMYke2.0.0.0
    #14331
    Én a braziloknak adtam a VB előtt az aranyat...
  • USAMEN POWER
    #14330
    Akkor te is valami jós vagy ezek szerint. ;) Érdekes hogy a VB elején senki se volt biztos abban hogy majd a Spanyolok viszik az aranyat. Továbbá a dobozkák zárva ereszkedtek le mindig a poliphoz, nem hiszem hogy valami rés lett volna rajtuk amin keresztül mégis létrejöhetett volna eféle csalás. De viszont ha mégis csalás van a dologban, az ki fog derülni, vagy már kiderült volna ... mindig van egy olyan ember aki szivárogtat infót kifele.
  • desigo
    #14329
  • ShaiHulud
    #14328
    csak eppen a mecsen igy volt:

    szabalytalansag -> jogos sarga -> tovabbi szabalytalansag -> tovabbi jogos sarga -> par szineszkedes -> spanyol win

    en csak 2-3 esetnel lattam szinekszkedest spanyol oldalon, de holland oldalon is volt 1-2. viszont totalis szabalytalansag joval tobb volt hollandoknal a merkozes ELEJE OTA. semmi koze nem volt ahhoz hogy felbasztak volna magukat a szineszkedesen, mert az ok okozat nem igy zajlott. vegyuk pl van bommel-t, o minden mecsen egy szabalytalan unfair figura volt, az a csoda hogy nem allitottak ki soha.
  • Pio
    #14327
    Akkor polipnak már jó lennél. :D
  • Jakuza001
    #14326
    Azert volt annak a merkozesnek eleg nagy eselye, foleg miutan az elmult evekben kiderult, hogy a nemeteknek nem fekszik a volt Jugoszlaviabol erkezo csapatok ellen a jatek.
    Raadasul az is biztos volt hogy az elso vereseg miatt a szerbek jocskan megnyomjak majd es a nemetek leulhetnek az elso merkozes nagyaranyu gyozelme utan.
    Szerintem ez az egy merkozes volt rizikos a tobbi eredmeny nagyjabol a realitast tukrozte es ha tippelni kellett volna es valaki elfogultsag nelkul teszi azt, legtobb eredmenyt eltalalja, mert nem szulettek ezeken a merkozeseken meglepetesek.
    Nekem se kellett semmi, hogy ezekben az eredmenyekben biztos legyek es meg a VB elejen megjosoljam a Spanyolok gyozelmet.
  • USAMEN POWER
    #14325
    xD

    Amúgy számomra nagyon szimpatikus ez az állat.


  • IMYke2.0.0.0
    #14324
    Továbbra is a mostani állapotok fényében ítélkezel - ráadásul már lejátszott meccsekkel indokolva...
  • Gabe18
    #14323
    Hát szerintem nem tennének.
    Azt hitték az aranygól meg ezüstgól is ezt hozza majd.Ha hamarabb be lehet fejezni,majd támadnak,megpróbálják a maguk javára eldönteni.Mi lett?Még nagyobb védekezés.

    Ráadásul ezen a VB-n 4 hosszabbításos meccs volt.Az USA-Ghána,és Ghána-Uruguay meccsre én nem mondanám hogy rossz.A VB döntő meg akkor se lenne nyiltabb játék ha 5x kéne ismételni.
    Egyedül a Par-Jap meccs volt ami valóban unalmas és gyenge hosszabbításos szenvedés volt.Azt minek megismételtetni?
    A többi meccs legyen akármilyen,eldől most is.
  • Pio
    #14322
    Igen, Szerbia például jóval esélyesebb volt a német csapatnál, nem csoda, hogy a szerb-német előtt oda csempészték a szaganyagot. ;-)
  • IMYke2.0.0.0
    #14321
  • Jakuza001
    #14320
    Vagy az aki tippelt es belecsempeszte a szaganyagot az eppen jol megtippelt kagylocskaba. :D
  • USAMEN POWER
    #14319
    Elnézést !! Ez Prince23 -nak ment !
  • IMYke2.0.0.0
    #14318
    Az volt a zseni amúgy, aki elkezdte megjósoltatni vele a meccsek eredményét...
  • Jakuza001
    #14317
    Nem, az okosabb az igazsagot tudja.
    Meg hogy ketto spanyolt kikellett volna allitani.
  • Pio
    #14316
    Vagy csak szimplán Webbnek is le kellett volna vezetnie meccs közben a feszültséget, mint ahogy azt Kassai tette:

  • IMYke2.0.0.0
    #14315
  • desigo
    #14314
  • IMYke2.0.0.0
    #14313
    Nem visszavágó - ezt "újrajátszásnak" hívták mindaddig, míg meg nem szüntették a VB-k történetében.
  • Prince23
    #14312
    Mindegy, se a spanyol, sem pedig a holland csapat nem érdemelte -volna (mostmár tökmindegy, ami elmúlt, elmúlt) - meg az aranyat. Sőt, Hollandia sokkal jobban játszott az egész VB-n, mint mondjuk a Spanyol. Szánalmas focit játszottak a spanyolok, nem is értem mit láttak benne a fogadóirodák.

    A tegnapi meccs a foci meggyalázása volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Most felbasztam magam. amúgy spanyol párti vagyok, de a játékuk alapján kibaszottul nem érdemelték meg az 1. helyezést.
  • G_ArchAngel #14311
    Egyszeru folyamat, talan sikerul feldolgozni, abrat nem rajzolok:

    Szineszkedes -> Megadott szabadrugas vagy lap a semmiert -> Felduhodott jatekos szabalytalan -> Lap vagy kiallitas
    Szineszkedes -> Lap vagy kiallitas -> Nincs tobb szineszkedes -> Nem duhodnek fel igazsagtalan iteletek miatt az ellenfel jatekosai.

  • USAMEN POWER
    #14310
    Már mindenféle hülye kifogást olvastam a Hollandok vereségére, de ezzel most újat írtál ! :DD
  • IMYke2.0.0.0
    #14309
    Valamiről elfeledkezel - a jelenlegi szabályok és eredményében ítélkezel.
    HA a rendszer működne, be lenne vezetve, akkor a csapatok már tudnák, hogy a "bunkerfoci", grundfoci, kapuba tömörülés és a "jó nekünk a döntetlen is" hozzáállás egyenlő az újabb 90 perccel 1-2 nap múlva... azaz, más, focizni, nyerni akaró csapatokkal szemben nekik akkor plusz egy meccsük lesz, fáradtabbak, kiesésre nagyobb eséllyel kárhozottak lesznek... tehát, az aktuális meccsen mindent megtennének a győzelemért.
  • Gabe18
    #14308
    Mit lehet erre mondani?
    A régi mondás szerint az "okosabb enged",úgy hogy ehhez tartom magam.
  • USAMEN POWER
    #14307
    Ezt visszavágónak hívják, és ebben az esetben max a két meccs eredményeit adják össze (gólokat), de szerintem full fölösleges, ha az első meccs szar volt, akkor mit lehet várni egy visszavágótól...
  • [HUN]Crassus
    #14306
    lássuk be besokallt a végére hiszena sok talán jogtalan sárga után a sokkal durvább dolgokért már nem volt "szive" 2. sárgát-->pirosat adni és ezzel nagy hibát vétett!Érdekes,hogy egy viszonlyag nagydarab figura az a Webb a tekintélye mégis a béka segge alatt van és kb. szartak a fejére....a feleségének volt igaza!:D
    Kassai sokkal határozotabb jellem.....
  • Jakuza001
    #14305
    Te biztos valami K1 merkozest nezhettel. :D
    Na de mit is mondhatnank olyanrol, aki meg a focihoz se ert. :D
  • Gabe18
    #14304
    Nem tudom ettől mért lenne nagyobb a színvonal.Aki nem akar játszani,az ugy se akarna.
    Meg mondjuk a Paraguay-Japánból meg egyszer 90 perc,hát az már emberiség elleni bűncselekmény lett volna...
  • [HUN]Crassus
    #14303
    Puyol dupla axell-je pl. egy hajszálon múlt,hogy nem baxta agyon a hollandot...
  • Prince23
    #14302
    Webb az egy őrült kártya osztogató, ezen nincs mit vitatni.
    Az üzbég bírót kellett volna a döntőre! vagy Kassait, ő legalább nem osztja a sárgákat tizesével.
  • IMYke2.0.0.0
    #14301
    Puyol volt határeset - Robbent amúgy már akkor minimum sárgával kellett volna megajándékozni, amikor [lassításban megnézheted] szándékosan, dühösen megtaposta Casillas-t.
  • [HUN]Crassus
    #14300
    igazad van,de lásson már a szemétől a gyerek
  • Gabe18
    #14299
    Durvábbak voltak a Hollandok,de kiállítani a spanyoloktól is ki lehetett volna vagy két embert.
  • IMYke2.0.0.0
    #14298
    4 évente egyszer kibírnák a csapatok... de legalább értéke lenne a győzelemnek, és valóban a jobb nyerne.

    Másoknak, hogy egyértelmű legyen:
    - egyenes kieséses szakaszban döntetlen meccs esetén pár nappal később [délelőtt v. délután] újrajátszás,
    - újabb döntetlen esetén azonnal tizenegyes párbaj.
  • IMYke2.0.0.0
    #14297
    Lady Gaga-t is sok pasi választaná [hát komoly ízlésficammal bírnak, tuti]...
    A barátnőim közül mondta az egyik a férfi szépség kontextusában: "Egy fokkal legyen szebb az ördögnél".
  • [HUN]Crassus
    #14296
    Ember! szállj már le a földre töltsd le HD ben a meccset nézd meg újra és szégyeld magad a mocsadék hollandjaid helyett is akik egy K1-es mérkőzésnek hitték a VB döntőt és olyan alpári bunkóparaszt módon játszottak,hogy arra szó nincs!
    Ja és örülhetnek,hogy nem 8an voltak a pályán a végére!
    Tegnap még szídtam egy picit Webbet,de baszki csak nemvolt már szíve JOGOSAN leküldeni a fél holland csapatot.....
  • arsnl
    #14295
    Csak még hosszabb lenne, és a szezon kezdetre még inkább kifacsarva térnének vissza. Maradjon csak a mostani..