14374
Foci VB 2010
  • Grenzjager
    #6729
    egy török-irán barátságos lenne...

    de itt majd az Algéria-USA ...hát már Egyiptomban is Algériának drukkolnak, ami azért komoly.
  • DRFlame
    #6728
    A 40 gól rengeteg, mivel nem kifejezetten csatár poszton volt. Igenis megérdemelte az aranylabdát. Ha nem csak a statisztikát nézed, hanem a meccseket is, abban az évben nagyon jól ment neki.
    Sajnos mostanában nem annyira jó, de még így is kegyetlenül tolja.
    Amúgy elég nagyképű, a stílusa nekem se jön be, de az egyik legjobb focista még a jelenlegi teljesítményével is.
  • bakkerman
    #6727
    én a spanyolokért szorítok,nem érdekel ki mit mond,szerintem meglehet a továbbjutás,és ha ott fent is velünk vannak,akkor az 1. hely is a csoportban! de ehhez ma nagyon jó játék kell!
  • IXEMGabeo
    #6726
    na hamarosan jönnek a cukkolások, hogy kiesnek a Spanyolok így meg úgy, nagyon szoros csoport ez, mindenesetre nagy a nyomás ám az ibériaikon. Valóban Dél-Amerika ott van fejben a vb-m
  • bakkerman
    #6725
    megnéznék egy Iraq-USA meccset :)) vagy egy Törökország-Irán :)) no de ez politika
  • bakkerman
    #6724
    elég egy összefoglalót nézned este,fölöslegbe ne vigye a sávszélt
  • Grenzjager
    #6723
    nekik semmi közük a latinokhoz...
    :)))) VIVA ZAPATA!
    remélem Algéria rendesen elkeni őket, igaz ez már nem sport. De az meccs több lesz mint sport. Az egyetlen egy arab ország játszik a világot uralni akaró ország válogatottjával.

  • G_ArchAngel #6722
    Felesleges, nem foci volt, csak kapus edzes:)
  • IXEMGabeo
    #6721
    igazából túl van értékelve hiába az Aranylabda, abban az évben a 40 góljából a bajnokságban és a kupákban is a fele 11-es, vagy szabadrúgás volt, és még a BL-ben sorsdöntő pillanatokban hagyta ki a 11-seket...magasan jegyzett ellenfelek ellen is csak színészkedni tud, a válogatottban se véletlenül nem rúgott gólt annyi időn át...érdekes, hogy csak 4-0 után kezdett el focizni addig nulla volt szval nem tudom milyen meccset néztetek. Marha nagy szám, hogy utána kezd el csinálni valamit, már a bicikli cseleit sem ették meg a Koreaiak...és ez nem flémkeltő HSZ, hanem tények. Tud tud a srác, de túl van értékve picit.
  • USAMEN POWER
    #6720
    Na az első két meccsről megint lemaradtam... Portugália hogy hozott össze 7 - 0 -át ? :D Azt a meccset le kell szedjem valahonnan.
  • limperatore
    #6719
    spanyolok elég könnyen kizúghatnak :D ha ma nem nyernek vége
  • bakkerman
    #6718
    és még hambiföld is továbbmehet
  • Grenzjager
    #6717
    sőt helyesbítek (#6708) már a korábbin, Latin-Amerikának nagyon megy a szekér, mert Mexikó se rossz.
  • WuFraZselic
    #6716
    ez attól még kurvára nem "oktatás", hogy egy lesgóllal,kamu-emberelőnyben megverik Svájcot
  • G_ArchAngel #6715
    Szerintem Svajcnak meglesz a 6 pont, Chile-nek meg is van es nem akarnak majd szamolgatni...
    Azt hiszem elkezdhetik nezegetni a korai repulogepeket a hispanok a hazautra:)
  • bakkerman
    #6714
    én nem mondtam hogy zsebben van,csupán számolgattam egy kicsit kedves barátom :))
  • bakkerman
    #6713
    hát figyelj,Uruguay 4 pont,Argentína 6,Brazília 6, Chile 6 pont...eddig dél amerika vb-je
  • Aragorn10
    #6712
    Ebben az a gond, hogy még a Honduras elleni meccset sem nyertétek meg ennyi.
  • WuFraZselic
    #6711
    ez nagyon nagy oktatás volt 10 ember ellen. vagy nálad lehet ez már oktatás :D
  • bakkerman
    #6710
    szerintem ez jó a spanyoloknak,most hozni kell legalább kettővel a honduras elleni meccset,és uccsó körben a tét nélkül játszó Chilét verni,svájc max 1-el veri Hondurast,és akkor mi leszünk a csoportelsők,második a paprikák :)) és a svájci óra mehet haza ketyegni :))
  • Solten
    #6709
    Majd ha ertelmesebb mondatot kinyogsz, akkor megprobalok en is.
  • Grenzjager
    #6708
    összességében a "büszke nő a vén Európa" kezd lebőgni, miközben Dél-Amerika szépet alkot.
  • dave9004
    #6707
    értelmesebb mondatok jnnek ki belőled? mert nem értem mit szeretnél mondani
  • Solten
    #6706
    Du svájci?
  • Solten
    #6705
    NA ERROL VAN SZO!!!

    Vakeger hogy feldobta magat. Ez most szep volt biro. Sargat neki.
  • dave9004
    #6704
    what?
  • IMYke2.0.0.0
    #6703
    Hát, lehetséges...
    Most meg a svájciak bénáznak. Érthetetlen.
  • Solten
    #6702
    10 ember ellen nem tul nehez.

    Svajciak hosiesen kuzdenek, szimpi csapat ez is.
  • IMYke2.0.0.0
    #6701
    Ezt nem hiszem el!
  • AntiHero
    #6700
    Ez, de széép lett volna:(
  • Solten
    #6699
    BAAZMEEEG DE VAK VAGY FIJJAM

    Nem talalja el a kaput 10 meterrol...
  • Aragorn10
    #6698
    Így könnyű megállítani a svájci órát, hogy kilopják belőle a másodpercmutatót.
  • Fabio Capello
    #6697
    chileiek ellövik a harmadik meccslabdát is...
  • dave9004
    #6696
    és tessék dél-amerika tovább oktat.
    Vamos Chile!
  • Aragorn10
    #6695
    Főleg azért mert náluk jobbak a színitanodák klasszisokkal:)
  • mflex #6694
    Ma valahogy nem jönnek be a tippelgetéseid, szóval ez azt jelenti, hogy a Spanyolok kikapnak!
  • dartonita
    #6693
    OFF:Ne hidd.Ismerosom teljesen minimalis feltoltest allitott be,es kiraktak,sot nem csak ot hanem azt is aki meghivta.Most mar felelosseggel tartozik mindenki aki invel.
    En is probaltam,de tobbet er az acc:)
    Na szurkoljunk ki meg 2golt.
  • IMYke2.0.0.0
    #6692
    Úristeeeeen...
  • Dean Winchester
    #6691
    chile nem fog kikapni a spanyoloktól sztem
  • G_ArchAngel #6690
    Jo ez igy, ha kovetkezot megnyeri Chile es Svajc is...:)