14374
Foci VB 2010
  • IMYke2.0.0.0
    #7861
    Hát, gyerekek, amit tegnap a japán csapat művelt, az a foci magasiskolája volt.
    Dánok csak kamilláztak.
    A két szabadrúgás gól - végre van szabadrúgás gól ezen a VB-n! - egyszerűen fenomenális volt!
    A harmadik szabadrúgásnál nem akartam hinni a szememnek, 40 méterről beesett volna, akkor a Dánok kulloghattak is volna le a pályáról... szégyenükben.
    A 11-es félig jogos, félig színjáték volt - és azt is majdnem teljesen kivédte a kapus, döbbenet!
    A 3. gólnál hangosan nevettem - Honda azt csinált tényleg a pályán, amit nem szégyellt :)
    Igazi focit láttam az ázsiai csapattól.
  • Kazuma92
    #7860
    Tegnapi Dánia - Japán meccs nagyon adta! Így tovább!
  • Banano
    #7859
    Felőlem..
  • barcames
    #7858
    iksz lesz:D
  • Banano
    #7857
    Konf kupa döntője...de ekkor még a braziloknak hátra volt kötve az egyik lábuk.
  • USAMEN POWER
    #7856
    Ez tényleg az amerikai válogatott ?? (Attól függetlenül hogy 3 - 2 -re veszítettek.)

  • Banano
    #7855
    Az lenne a szégyen ha a spanyolok kiesnének..ilyen kerettel..xD
  • gercse
    #7854
    mint ahogy valaki mondta is, hogy rövidtávon nagy veszteség érte az olaszokat, de ez hosszútávon kedvezően hathat majd
  • gercse
    #7853
    szerintem azért jó, hogy így kiestek, mert így ezt a gárdát, úgy ahogy van kibaszhatja Prandelli, ha akarja, nincs az, hogy továbbjutnak, esetleg nagy mákkal még 8-ba vagy 4-be bekerülnek (az már hipermák), és akkor visszanyúlnak majd állandóan a Zambrotta félékhez...
  • Solten
    #7852
    Igy van, egy Szlovakia, Uj-Zeland csoportban utolsonak lenni verciki.
  • Takezó
    #7851
    abból a szempontból cikibb, hogy gyengébb csapatokkal szemben estek ki (legalábbis sztem Új-Zéland meg Szlovákia gyengébb, mint Mexikó meg az otthon játszó Dél-Afrika)
  • Solten
    #7850
    Nah, most hogy irod, elfelejtettem az olaszokon szornyulkodni; Szoval: uristeeeen.

    (akkorat mondjuk nem egtek mint a franciak de igy is eleg ego...)
  • Tomy Lee
    #7849
    Most nézem mi történt az Olaszokkal:(
    Szurkoltam nekik de éreztem,hogy nem sokáig lesznek bennt.Szükségük van utánpótlásra és egy jó edzőre EB-re.Na de ez van,lesznek még jobbak ők!
  • Takezó
    #7848
    Nem az esélyekről beszéltem, bár én nem írnám le Koreát, és nem csak azért nem, mert fan vagyok: ) Uruguay nem elég nagy csapat ahhoz, hogy ha elbízza magát, ne szívjon nagyot. Korea Nigéria ellen nagyon gyenge volt magához képest, de ha hozzák a formájukat, el tudom képzelni, hogy olyan lesz a meccs, mint a mai dán-japán.
    Téhán mingük!: )
  • Banano
    #7847
    Talán korea fog nyerni uruguay ellen nem?Úgy hogy még uru gólt sem kapott.:D
  • G_ArchAngel #7846
    Nem sok latino focistat kedvelek, de Forlant igen, talan miatta...
  • [HUN]FaTaL
    #7845
    Tippjeim: ESP-POR, BRA-CHI
  • desigo
    #7844
    este meg Chile - Spanyolország
  • Monoton
    #7843
    Grat Japánnak
  • USAMEN POWER
    #7842
    Portugália - Brazilia végképp.
  • edios
    #7841
    Grat JPN!
  • desigo
    #7840
    holnap jó meccsek lesznek érzem xD
  • Takezó
    #7839
    nemtom, miért olyan szimpi sokaknak az uru foci... értem, hogy a dél-afrikaiak ellen kijött a lépés, de a másik két meccsen nem voltak túl meggyőzőek
  • WuFraZselic
    #7838
    vélhetően a VB után lesz elég kérője :) még csak fél éve került a CSKA-hoz :D
  • G_ArchAngel #7837
    Tudom, hogy nem, de akkor is beleferne egy masodvonalas europai Topcsapatba, mint pl. Liverpool...
  • G_ArchAngel #7836
    URU - KOR
    MEX - ARG
    USA - GHA
    ENG - GER
    PAR - JPN
    SVK - NED

    En ezt szeretnem:)
  • WuFraZselic
    #7835
    ezt úgy írod, mintha 10 éve ott játszana :)
  • desigo
    #7834
    MEX - ARG

    ennek nem örülök :/
  • G_ArchAngel #7833
    Honda kaphatna jobb csapattol ajanlatot, mint CSKA Moskow...
  • Solten
    #7832
    Chilei balfek...
  • [HUN]FaTaL
    #7831
    URU - KOR
    MEX - ARG
    USA - GHA
    ENG - GER
    PAR - JPN
    SVK - NED
  • Neoncsoves
    #7830
    nem hát mert fos dél amerikai és utálja az európaiakat :)
  • Takezó
    #7829
    anyám, mekkora csel volt Hondától...
  • LasDen #7828
    hajráááá jappáááán.....a katana szétvágja dániát és bárkit aki az útjába kerül :D
  • G_ArchAngel #7827
    Jatekvezeto nem kimondottan kedveli a Hollandokat...
  • Neoncsoves
    #7826
    egyébként miért nem fújta be 11-nek ez az idióta chilei bíró? a kameruni niga lenyomta a fejét Huntelaar-nak
  • arsnl
    #7825
    Ez a Honda k.jó!
  • Győri Devi
    #7824
    ennyi kész vége japán 3-1 :)
  • Neoncsoves
    #7823
    omg miez?
  • arsnl
    #7822
    Eldőlt ez is ...