14374
Foci VB 2010
  • desigo
    #8141
    Mától felgyorsulnak az események :/
  • Monoton
    #8140
    youtube-on csinaltak a videok ala vuvuzela gombot :DD
  • Belkar
    #8139
    Mi a neve annak az oldalnak amit gundi nézeget?
  • mflex #8138
    Én, nem rohannék előre ennyire, nem fogadnék nagy pénzzel rájuk, jók a Hollandok, de ki tudja milyen löketet kaptak most a Szlovákok, hogy kiverték a címvédőt, nekik már ez is nagy siker, nincs veszteni valójuk. Én, úgy érzem, hogy ott nagy meglepetés születik, a narancsok bánatára.
  • Tyler1
    #8137
    köszi, ezt pont akartam múltkor kérdezni mert nem vágtam én sem :)
  • USAMEN POWER
    #8136
    Go az Adidas bót, vagy rendelj. Én az utóbbit teszem majd. :)
  • byzhouse
    #8135
    ajj de szeretnék ebből egyet
  • Kaplan
    #8134
    Szerintem jól látszott ezen a VB-n, hogy Svájc egyértelműen ennyire képes. A spanyolok elleni meccsen sem mutattak semmit, ja de mégis, a VB egyik legkomikusabb gólját bemutatták. Csak aztán Ronaldo... :D
  • IXEMGabeo
    #8133
    azt azért nem tudhatták h Svájc ennyire képes...
  • desigo
    #8132
  • Tetsuo
    #8131
    Ez a video nagyon gaz..
  • Tyler1
    #8130
    az is ;)
  • buldozer99
    #8129
    Mi is ilyennel nyomjuk a meccseket, nemtudom nekem bajön, nagyon dúrván lehet vele lőni tényleg..:)
  • Banano
    #8128
    Büszke lehet magára.
  • Tyler1
    #8127
    bazkii youtube-on mondom megnézem mi a rák az a focilabda, erre fél maxon a hangerő, majdnem leestem a székről :DD
  • desigo
    #8126


  • Kaplan
    #8125
    Köszönet, a mai spanyol meccshez meg annyit fűznék hozzá, hogy undorító módon 'elcsalták'. Ennél feltűnőbben nem lehetett egymás között lepacsizni ezt a meccset. Szimpatikus kis csapat ez a Chile, de Brazília jelenti számukra a végállomást..
  • toysoldier
    #8124
  • Kaplan
    #8123
    Elnézést, elbasztam a beágyazást..

    Itt van linkben.
  • Kaplan
    #8122
    Most, hogy lezárult az összes csoportkör végre betekintést láthatunk a mexikói felkészülésre.

    Íme :
    <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/e_capCyGtpE&hl=hu_HU&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/e_capCyGtpE&hl=hu_HU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

    Viccen kívül, az urugayiak még meglephetik azt a bal oldali ágat.
  • [HUN]FaTaL
    #8121
    Winner 51 meg Loser 61 gondolom és minden meccs mellett ott van a száma.
  • Tyler1
    #8120
    haverom az szokott járni ilyen forgatásokra közönségnek. azt mondta megy ilyen vb-sre is aztán lenyúlja a díszletlabdát, mert ott van kb. 5 cserének xDD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    legyen ön is milliomosnál is lenyúlta azt a szavazó szarságot xD
  • Tetsuo
    #8119
    A tablazatban mi az, h W51 meg L61? :)
  • USAMEN POWER
    #8118
    Nekem csak dísznek kéne egy Jabulani, nem szívesen basznám szét a betonon, felénk nincs gyep pálya. Max ha kettőt vennék akk az egyiket használnám is (2 -t úgyse veszek), időnként haverokkal összejönni egy meccsre hívatalos VB 2010 labdával hatalmas feeling lehet. :)
  • Tetsuo
    #8117
    A Telesport vagyis a Magyar TV honlapjarol nem nezhetem a meccseket kulfoldon? Az szivas.
  • IXEMGabeo
    #8116
    xD
  • Tyler1
    #8115
    én már várom h majd az ilyen hobbi focisták, meg a kis városi fc-k sztárjai elkezdjék szidni a labdát, mert nekik aztán megvan a kellő szakértelmük és tudásuk ahhoz, h megállapítsák a labda minőségét.
  • Banano
    #8114
    Bocs,24.:D
  • Banano
    #8113
    Ebay-en 17-18ért van eredeti,postával együtt.
  • USAMEN POWER
    #8112
    Mennyi jó cuccos !!! Csorog a nyálam !
  • Solten
    #8111
    Amint lathato volt, szakado esoben, vizes talajon meg "sz@rabbul" mozog a laszti, meg kiszamithatatlanabb, bar errol az Eszak Koreai kapust kellene megkerdezni...
  • Monoton
    #8110
    így készül a jabulani
  • gercse
    #8109
    ha csak dizájnra tetszik, akkor sztem replikát érdemesebb venni
  • Solten
    #8108
    "A gyártó csodálkozik a kritikákon

    A labda külső burkolatát nyolc különálló részből illesztették össze, az új Grip'n'Groove elnevezésű technológia pedig bármilyen körülmények mellett is stabil repülést és tökéletes tapadást biztosít. A Jabulani a teljes felületen kialakított barázdák miatt eddig soha nem tapasztalt repülési tulajdonságokkal rendelkezik - az Adidas szerint.

    "A lehető legpontosabban lehet vele célozni, ugyanakkor a fogása tökéletes, s a levegőben rendkívül szépen száll" - mondta Thomas van Schaik, az Adidas PR-vezetője. A német sportszergyártó cég sorozatban tizenegyedik alkalommal készítette el a futball-világbajnokság hivatalos labdáját, s a vállalat képviselői a csoportsorsolás előtt megtartott decemberi bemutatón azt mondták, eddig ez a leggömbölyűbb vb-labda.

    A Jabulanit az előzetes tervezés után laboratóriumi körülmények között tesztelték, majd klubcsapatok - köztük a Bayern München és az AC Milan - játékosai próbálhatták ki. A labda fehér alapfelületén három, lekerekített élű háromszög alakú színes minta látható. A 11 szín a 11 hivatalos dél-afrikai nyelvet, a 11 helyi törzset, valamint az afrikaiak lelkének sokszínűségét szimbolizálja.

    Az Adidas meglepődött a kritikákon, és azt állítja, december óta csak pozitív visszajelzéseket kapott a labdával kapcsolatban. Van Schaik elmondta, az elmúlt hónapokban különböző bajnokságokban tesztelték a Jabulanit, ráadásul a vb-résztvevőknek is biztosították a lehetőséget a kipróbálásra, hogy legyen idejük alkalmazkodni az új fejlesztésű labdához.

    "A kritikák alapján úgy tűnik, a csapatok nem sokat nyernek azzal, hogy tesztelhetik a Jabulanit" - fogalmazott van Schaik. "Átfogó kísérleteket végeztünk, s a magaslaton ugyanúgy viselkedik, mint az összes többi labda." A szóvivő hozzátette, a futball történetében a világbajnokságok előtt általában kritika érte a labdákat, a tornák után azonban mindig elhallgattak az ellenséges hangok, s már csak a szép góloktól és védésektől volt hangos a közvélemény.

    Szakértők szerint a 119,95 euróba (Magyarországon 29 900 forintba) kerülő labdából akár 20 millió példányt is értékesíthetnek. Az eddigi eladási rekordot a 2006-os németországi vb hivatalos labdája, a Teamgeist (Csapatszellem) tartja, amelyből 15 millió darab kelt el. (MTI)"
  • USAMEN POWER
    #8107
    Igen ? South Africa 2010 logóval, és csak 40 ? :O Azthiszem utánanézek.
  • [HUN]FaTaL
    #8106
    Hát azért Hollandia nem gyaloglás lesz :)

    #8104: Elvileg nálunk is árulják, azt hiszem 40 ezer forint körül van az ára.
  • Monoton
    #8105
    A legközelebbi Adidas boltban. Kb. 30 ezer Ft.
  • USAMEN POWER
    #8104
    Alap ! :D

    Amúgy mitől olyan érdekes ez a Jabulani, hogy már tudósok tesztelik ? Adidas nem nyilatkozik az ügyben ? Amúgy qrwa jól néz ki, esetleg honnan lehetne beszerezni egyet ? :) Természetesen nem milliós áron.

  • rucinho
    #8103
    gyakorlatilag a brazilok begyalogolhatnak a döntőbe...
  • Solten
    #8102