14374
Foci VB 2010
  • USAMEN POWER
    #8261
    Azért Korea és Uruguay között az erőfölény alaposan kirajzolódott. A Koreaiak az erőlködés ellenére egy gólt tudtak összehozni, Uruguay mikor úgy gondolta hogy na most akk lőjünk egy gólt akkor lőtt, és ez elég is volt a továbbjutáshoz. Az az egy Koreai gól is csak azért jött össze, mert az Uruguayiak hagyták magukat, kb. azon szórakoztak hogy Korea erőlködik, és ebből lett a Koreai gól. Lehetett ez volna 3 - 0 is Uruguaynak ha folyamatosan nyomás alatt tartják a Koreaiakat, főleg amennyi hibát elvétett a védelmük, a kapusról meg aztán ne is beszéljünk.
  • Narxis
    #8260
    Van ilyen minden klub és válogatott életében, 2006-os VB-n pl. a Brazilok szerepeltek gyengén.
  • Takezó
    #8259
    Láthattad, Uruguay ellen egyáltalán nem esélytelen az amúgy szimpatikusan játszó USA.
    Narxis: Hát ezt Uruguayra ne mondjuk már a mai meccs után. A koreaiak meg a japánok mellett technikás és szép fociban elbújhatnak.
  • Unreal1942
    #8258
    Majd talán évek múlva "divat" lesz szurkolni ázsiai, afrikai csapatnak is.
    Egyelőre nincsenek úgy előtérben. Nincsen olyan múltjuk amiért sok szurkolójuk lehetne más zónából. Sőt! Nincsenek klasszis játékosaik akiket az egész világ ismer és kedveli a játékukat.
  • Narxis
    #8257
    Dél-Amerikaiak általában szépen fociznak, gyorsak és technikásak.

    Copa America-t aki nézi az megerősíthet ebben... :)
  • Oziris666
    #8256
    Volt bírói segítségük anno az tény,de maradjunk annyiban h bármekkora a bírói segítség az édes kevés lett volna mind spanyol mind olaszország ellen...
  • USAMEN POWER
    #8255
    "valamiért divat a dél-amerikaiaknak szurkolni" ---> Az emberek ált. szeretnek olyan csapatnak szurkolni, aki biztosan nyer. (Ellehet kezdeni Braziliának szurkolni. ) Én részemről imádom az Amerikai csapatot, meg háth fav ország nálam usa, de valjuk be ha ma kiverik a fekákat, Uruguay meg fogja állítani őket. (De remélem hogy a bronzmeccsig eljutnak.)
  • Takezó
    #8254
    mert majd Uruguay a szép focijával nagy öröm lesz, hogy lejut oda, mi?
    ecsém, valamiért divat a dél-amerikaiaknak szurkolni...
  • Neoncsoves
    #8253
    ...ros bajszúak
  • USAMEN POWER
    #8252
    Esti meccsen Magyar bíró ? Akkor fújja be az Egyesült Államokat a negyeddöntőbe, remélem lefizették a zsi... :D
  • Unreal1942
    #8251
    Én is X re számítok. 2:2
  • paly90
    #8250
    esti meccs nagyon nagy lesz sztem, x-t várok és játékvezetői szempontból künnyű meccset Kassai miatt
  • zvaragabor
    #8249
    Úgy legyen! Pont nem látom a meccset, nyársakni leszek, és usának szurkolok.
  • USAMEN POWER
    #8248
    Remélem !
  • Narxis
    #8247
    amcsik hazaküldik a ghánaiakat ma
  • paly90
    #8246
    Suarez egy isten......ilyen gólt lőni...
    4be várom Uruguayt
  • Tyler1
    #8245
    miafasz? 2 mondatban sajátmagadnak mondtál ellent. a les befújása kinek a hibája? a lesé? mert nem ott volt ahova a fifa meccs elött rendelte vagy mivan?
  • Speed092
    #8244
    ott a pont
  • Unreal1942
    #8243
    Jól van ez így. Koreának ez is szép eredmény. Nem örültem volna, ha megint eljutnak a 4 közé.
  • Takezó
    #8242
    Védte magát a koreai védő.
    A lest valóban elnézte a bíró, de az is vicc volt, ahogy Egri kommentálta: hát ez tuti gól lett volna, milyen szemétség szegény urukkal szemben...
  • Takezó
    #8241
    1) Egrit el kellene tiltani, amiért végig szurkolt Uruguaynak, és húzta le Dél-Koreát. (A legpofátlanabb a meccs utáni "2002-ben bezzeg csaltak" kijelentés volt.)
    2) Stark bekaphatja, amiért két tizit nem adott meg. Remélem, többet nem vezet a VB-n.
    3) Uruguay bebizonyította ma is, hogy Dél-Amerikában azért van elég csúnya focit játszó banda.
  • IMYke2.0.0.0
    #8240
    Ez nem indok - Stark egy idióta, lefizetett bíró volt ma.
  • Solten
    #8239
    Torlesztes, 2002-ben befujtak oket az elodontoig...
  • Solten
    #8238
  • chalezlopez
    #8237
    Sajnálom Koreát, nagyon szimpatikusan játszottak, és szerintem megtettek mindent ami tőlük telhetett. Uruguay szerencséje h. van egy ilyen spíler kis gecc Suarezük...
  • IMYke2.0.0.0
    #8236
    Koreának meg két jogos 11-est nem adott meg...
  • gercse
    #8235
    Na, a másik égszínkék gárdának legalább megy, hajrá Uruguay, így tovább!

    Este Donovanéknek szorítok, de szerintem tizenegyes párbaj lesz :)!
  • IMYke2.0.0.0
    #8234
    A baj, hogy én mindkettőnek drukkolok - Amerikának kicsit jobban :)
  • Gaba94
    #8233
    Azért ne fogjuk már a bíróra. Az első félidőbe nem adott meg egy jogos tizenegyest Uruguaynak, ráadásul Suárez sem volt lesen mikor egy az egybe vihette volna a kapusra a labdát.
  • desigo
    #8232
    jaja
    remélem Ghána hazaküldi USÁt...
  • USAMEN POWER
    #8231
    Ez a meccs semleges volt nekem. De majd este...
  • G_ArchAngel #8230
    Este ezek utan Ghana-nak drukkolok, mindenhonnan maradjon mar egy csapat: Japan (Azsia), Ghana (Afrika), Hollandia (Europa) negyediknek meg egy latin szineszvalogatott:)
  • Tyler1
    #8229
    persze Stark nehogy fújj az uruk ellen, szokják a sárgák az eséseket a rizs földön mi? -.-
  • banok
    #8228
    a BBC-nek is spórolnia kell
  • IMYke2.0.0.0
    #8227
    Uruguay és a bíró tehet egy szívességet...
  • desigo
    #8226
    ennyi
    URU megszenvedett rendesen...
  • IMYke2.0.0.0
    #8225
    Ez tnem hiszem eeeel4!
  • desigo
    #8224
    Koreát simán sajnálni fogom.
    küzdenek ezerrel
  • AntiHero
    #8223
    Uhh
  • IMYke2.0.0.0
    #8222
    Nekem is.