14374
Foci VB 2010
  • Tyler1
    #8902
    na majd az esti El Mariachi vs Che Guevara meccs :)
    nagyon remélem h az előbbi nyer!!!
  • sz4bolcs
    #8901
    Németest tegyél be. :))
  • a.carkey
    #8900
    Egy bizonyos Adolf Dassler meg kitalált valamit, amivel az ellenfél fölé került esőben, és ezzel sajna mi nem rendelkeztünk. :D
  • paj01
    #8899
    Szep volt a nemetek jateka. Szemrevalo labdavaltasok es formas tamadasok.
    Angolok tamadojateka sehol nem volt hozzajuk kepest.
    A fiatal jatekosok elkepeszto milyen jok. A tapasztalat mar keves ide.
    Angoloknal en azert azt vartam volna hogy rooneyra epetik a tamadast/befejezest, ehez kepest o akart assistolni ami lathatoan nagyon nem megy neki.
    Ez a nemet csapat megint jo lehet egy dontore.
  • USAMEN POWER
    #8898
    Mostmár szerintem kár vitázni ezen, Angolok mennek haza, este meg remélem hogy egy jó meccset láthatunk majd !


    VS

    [center]
  • Voyager5
    #8897
    navegremar
  • 5w0rdf15h
    #8896
    kösz Mono

    már nagyon ideje volt :)
  • Bogdogege
    #8895
    Az Angolok az egész VB alatt nem mutattak semmit . Szarok voltak és kész.
  • a.carkey
    #8894
    1986. Maradona gólja. Ott tényleg nem csak a bírón múlt az a gól. Ott ráadásul Argentína világbajnok lett. Viszont egyértelműen az argentínok voltak jobbak azon a meccsen IS.
  • Aragorn10
    #8893
    - moderálva -
  • a.carkey
    #8892
    Van ez így.
  • Gabe18
    #8891
    Melyik verziót akarod,hogy hány traktort kaptunk a németektől a VB döntőért,vagy a sima bíró nem adta meg a magyar egyenlítő gólt a végén?
    De a te hozzáállásoddal kb minden nagyobb futball eseményről lehet mondani pár meccset ahol "csalt"(ak) valaki(nek).
  • Belkar
    #8890
    köszi szépen ;)
  • Aragorn10
    #8889
    Benne van igen és akkor is ugy vennéd ezt ha mondjuk 4-éve erre készülsz és egy -30-as dioptriás partjelző ezt elvenné tőled tetszene ???
    Akkor is azt mondanád majd, hogy benne van a játékban ?
    Vagy azt nem fogadnád el jobban ha kikapsz egy jobb csapattól ugy, hogy nincsen ilyen baki a meccsen ?
  • IXEMGabeo
    #8888
    ez az Angolok mehetnek haza:) Deutchland über alles:) nem hiába ők a menők a vb-n:) (egyébként Lampard megérdemelt volna 1 gólt):(
  • Monoton
    #8887
    Jól van most már fejezd be a flémkeltést mert kapsz még pár pontot a többi mellé.
  • Bogdogege
    #8886
    Dugulj már be .
  • Tyler1
    #8885
    igen a németek lefizették a meccset, sőt a fifát is, ők lesznek a világbajnokok. és ez csak 15 opelba és 30 hordó sörbe került nekik. hmm ilyen a világ...
  • Monoton
    #8884
    soccernet.espn.go.com
  • Belkar
    #8883
    senki?!
  • Aragorn10
    #8882
    Beszéljük meg akkor az 54-es fritz csalást vagy te tudod, hogy miről beszélek, segítsek kicsit !
  • wednes
    #8881
    Jah, most vannak egálba. :)
  • Aragorn10
    #8880
    Látom még mindig nem érted!! Nem az a lényeg, hogy jobb volt a német csapat hanem az, hogy nem tisztán ennyi nekem bőven elég és szerintem még jó sok embernek.
  • Gabe18
    #8879
    Mért nem beszélgetünk akkor arról hogy a 1966-os VB döntőt hogy "csalták" akkor el az angoloknak...
  • Gabe18
    #8878
    Az USA-Szerb után is ennyire ki voltál akadva?
  • 5w0rdf15h
    #8877
    Ugyanúgy benne van a játékban a bírói tévedés mind minden más eleme a focinak....amig nem lesz videóbíró bármikor előfordulhat ugyanez mind ahogyan annyiszor előfordult már a múltban is. Ha emiatt esnek ki elfogadjuk, nem fogunk hisztizni mind pl te. Nem a németek csaltak, a bíró ill. a partjelző tévedett, de ez a mostani angol csapat a csoportból való továbbjutást sem érdemelte meg ilyen játék mellett, megérdemelten jutottak tovább a németek mondom ezt úgy hogy egyik válogatottat sem szeretem ezek közül.
  • Neoncsoves
    #8876
    ez a meccs nem egy bírói döntésen ment el szerintem... egy jobb csapat egy hibás bírói döntés ellenére is képes hajtani, hogy megmutassa, hogy ellenszenves bíróval is tudnak nyerni!
    persze nagyképű mr. Anglia erre nem hajlandó, mert elvárják hogy kinyalják a picsájukat (ugyanúgy igaz Olaszországra és Franciaország válogatottjára). Nagyképűen álltak ki eddig az összes meccsükön. Szlovákia küzd, Németek küzdenek, és még sorolhatnék kisebb csapatokat és nagyobbakat is, hogy kik küzdenek, de felesleges.
  • Aragorn10
    #8875
    Ja az évkönyvekbe meg a köztudatba azért kerül bele a meccs mert győztek a németek, meg nem alázták meg az angolokat? Értem és a magyar vereség is azért van a köztudatba mert kikaptunk ugye vagy nem azért mert ott is csaltak a fritzeknek ugye ??
  • Belkar
    #8874
    Nem tudná valaki linkelni azt az oldalt ahol lehet statisztikákat nézegetni a meccsekről pl hogy a játékosok a pálya melyik részén voltak a legtöbbet stb
  • Aragorn10
    #8873
    Remélem a hollandok egy bírói tévedésből fognak kiesni, akkor majd ahhoz mit fogsz szólni?
  • Neoncsoves
    #8872
    ideges lennék, viszont tudnám hogy következő körben úgyis kiesnék hiába nem csalnának ellenem...
  • USAMEN POWER
    #8871
    De am ja, nem mindegy hogy csak veszítettek az Angolok de felemelt fejjel mennek haza, vagy meg is gyalázták őket.
  • Aragorn10
    #8870
    De nem ez a lényeg nem érted?? Hanem az, hogy csalás volt érted csalás mert nem adtak meg egy szabályos gólt ennyi ezen nincs mit szépíteni!
    Kiváncsi lennék te mit tennél ha te ellened csalnának ekkorát?
  • 5w0rdf15h
    #8869
    Az a gól amit a bíró megad. Ennyi. Kiestek az angolok, elkell fogadni és kész. Kár ezen hisztizni meg spammelni....a németek megérdemelten jutottak tovább, jobban játszottak.
  • Neoncsoves
    #8868
    ezen a VB-n több érdekes meccset láthattunk már (sok hibás bírói döntést is) de ezen már kár lovagolni. kiestek, ennyi. ha itt tovább is jutottak volna, következő körben úgyis kiestek volna ilyen játékkal
  • Tyler1
    #8867
    ebben nem is kételkedtem.
    de tuti találnék itt legalább 10 olyan madridos logós emberkét aki 5 embert nem tudna felsorolni a csapatból.
  • Aragorn10
    #8866
    Bocsánat nem arról beszélek, hogy mikor születtem!
  • Dean Winchester
    #8865
    Capello szerint a meg nem adott gólon ment el a meccs

    „A második gólunk nagyon fontos lett volna számunkra – tért ki a mérkőzés egyik kulcsmomentumára Fabio Capello, az angolok szövetségi kapitánya. – Nem is értem, miért csak beszélünk még mindig a technikai vívmányok alkalmazásáról, és nem cselekszünk semmit. Jól játszottunk odáig, egyenlíthettünk volna. Hatalmas csalódást okoztak számomra játékosaim hibái, a németek pedig kiválóan kontráztak. A németek válogatott jól futballozott, mi nagyokat bakiztunk, nálunk nagyobbat viszont a játékvezető. De hát ilyen futball."


    nso.
  • USAMEN POWER
    #8864
    Következtetés, nem kell nagy tudás hozzá, főleg hogy látszott az Angol csapaton hogy morálisan szétesett a meg nem adott gól után. Szerintem abban mindenki egyet ért, hogy az Angolok nem akartak játszani. A Németek kb. mozgó bólyákat kerülgettek a labdával.
  • wednes
    #8863
    Jaja, meg az angolok teljesen feladták. Már 2-1-nél is a második félidőnél. Nem hajtottak egyáltalán. A németek is visszavettek a 70 perc után, amit nem értek, iszonyat megalázhatták volna az angolokat. Pedig az angolok még a 16-os előtt se támadták le őket a végén, de akkor is inkább gurigáztak visszafele.