14374
Foci VB 2010
  • Oziris666
    #9962
    szép lesgól:D
  • Takezó
    #9961
    Nem volt ez les???
  • chalezlopez
    #9960
    Durva nagy les volt! LOL!
  • Kandurex
    #9959
    Ott a les bazzeg, megint!
  • Dean Winchester
    #9958
    lécről bemegy bazdmeg :S villa bazzz hihetetlen. jó formában van a srác! ha két torresük lenne tuti nem lennének itt :(
    na gogo portugália!!!!!!!!!
  • [HUN]FaTaL
    #9957
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!
  • szabii98
    #9956
    VILLA LŐ GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL
    VIVA ESPANA!!!!
  • limperatore
    #9955
    olyan mint a star wars 1ből az a bohoc :D
  • ProGabe #9954
  • paly90
    #9953
    hát kb..:D:S
    amúgy én a barátságos meg téténélküli selejtező meccseken Reinat és Valdest védettem volna felváltva h szerezzenek vmennyi válogatottbeli rutint..
  • Gabe18
    #9952
    Nem nagyon,az csak akkor jó ha a "kisember" nyerő lesz.
    Igy viszont az edző "mossa kezeit",ő berakta a "legjobbakat" hogy nem ment neki,arról ő már nem tehet.
    A nagy sztár helyett berakja a kicsit és buknak,eláshatja magát.
  • Dean Winchester
    #9951
    azzal,hogy a padon szerepelne azzal miért lenne kitéve?

    "Valdesnek semmi tapasztalata nincs"
    hát ennyi erővel tényleg csak akkor kezdheti el a tapasztalatot szerezni ha Cassilas visszavonul?! :(
  • G_ArchAngel #9950
    Tudom, sok japan haverom van, de meg mindig gerincesebbek, mint akarmelyik europai nep (incl. magyarok).

    (oke, talan skandinavoknal nem...)
  • IXEMGabeo
    #9949
    Casillasnak talán ez volt a leggyengébb szezonja, de mivel a tudása megkérdőjelezhetetlen sztem igazságtalan lett volna kitenni ezért a válogattból...
  • jAsOn VoOrHeEs
    #9948
    Letölthető a lassítások alatt hallható zene!

    A szám címe: Push On
    Szerzők: Guy Hatfield&Daniel Findlay
    Kiadó: Music House
  • Dean Winchester
    #9947
    nem lehet azt nyilatkozni,hogy sajnos rossz formában vannak és ezért küldi be a kisebb srácokat?
    sőt sztem még jobban hajtanának mivel "+tét"-je van
  • DeerHunter01
    #9946
    az hatalmas volt , gifet :DD
  • paly90
    #9945
    egyet értek veled,de képzeld el h Del Bosque helyében vagy..Befogod rakni Torrest úgyis mer 1x elég villannia a meccsen és az a győzelmet jelentheti,nem pedig Llorentet fogod játszatni..
    én is Valdest játszatnám amúgy csak hát Cassillas a nagyobb név meg azér válogatott szinten Valdesnek semmi tapasztalata nincs
  • IXEMGabeo
    #9944
    nem sztem csak szimplán nem tud gólt lőni nagycsapatoknak...ennyit tud...
  • Gabe18
    #9943
    Igen,igy a fórumon könnyű a sztárokat kidobni.
    Csak az edzőnek meg is kellene majd a meccs után magyarázni hogy kikaptunk 1-0-ra pl. és én mégse játszattam a Rooney-t,Kaka-t,stb...
    Hát a közönség,szaksajtó darabokra tépné,hogy mekkora hülye,hogy ott a világsztár a csapatba,de nem játszatja.
  • Dean Winchester
    #9942
    nem kép. :D animáció kell abból :D
  • IXEMGabeo
    #9941
    képet xD
  • paly90
    #9940
    sztem vele az a baj h érzi h mekkora teher van rajta és mindent ő akar megoldani ezáltal görcsössé válik...
  • Dean Winchester
    #9939
    ok . torres pl. a 4 meccs alatt a mai nap lőtt egy normálisat semmi más.
    azért tegyük be a kezdőbe mert talán 1szer villan :S
    hát sztem meg nem kéne.
    de igy vagyok cassilassal is.... valdes is van olyan jó és nem értem miért őt teszi be a mester?
    a bajnokságban a végefele mndig kapott gólt :D (nem is egyet) felk. meccsen is kapott. siman valdes-t raknám be ....
  • Tomy Lee
    #9938
    Bizony és reméljük C.Ronaldo is beindul igazán második félidőre.
  • Tomy Lee
    #9937
    Mind1,csak énekelni ne kezdjen el:D
  • paly90
    #9936
    mert világklasszisok és bármikor villanhatnak:)
  • Gabe18
    #9935
    Portugálok játéka jobban tetszik.Szervezettek,lelkesek.A Spanyolok rutinból akarják hozni a meccset.
  • limperatore
    #9934
    rooney má nincs :D
  • Dean Winchester
    #9933
    ezen a vb-n nem értem miért van a kezdő 11ben benne.: Rooney,Torres,Kaka ???:S sztem tök szarul tolják...
  • zvaragabor
    #9932
    Fenyőt igazán kihagyhatták volna a műsorból. Csak nyilvánvaló dolgokat mond el úgy, mintha az nagy okosság lenne.
  • ProGabe #9931
    ne tud meg mennyit kap. az a dolga, hogy leütközzön az ellenfél játékosaival, folyton aprítják, hát vissza is adja
  • Digitman
    #9930
    Én 8 éve dolgozom vezető beosztásban egy japán cégnél és azt kell mondanom ez a fajta viselkedés nem más, mint álszentség. Teljesen mást mutatnak kifelé, mint amit gondolnak. Pontosan, azt mondják (hazudják), amit hallani szeretnénk. Kevés az igazán őszinte japán.

    Ettől függetlenül szerintem a japán válogatott emelt fővel távozhat a VB-ről.
  • [HUN]FaTaL
    #9929
    Megint a bunkerfoci...
  • Kandurex
    #9928
    [egyetértően néz]

    [főleg az utolsó mondatra bólogat]
  • G_ArchAngel #9927
    Okada Takesi, a japán válogatott szövetségi kapitánya: "Nincs miért sajnálkoznunk. A futballisták csodálatosak voltak, Japán büszke lehet rájuk. A búcsúért én vagyok a felelős. Nem tettem meg mindent annak érdekében, hogy lehetőséget teremtsek nekik a győzelem kiharcolására. Nehéz megmagyarázni, miért estünk ki. Csapatunk nem képes sok helyzetet kialakítani, de most még azt a keveset sem tudtuk gólra váltani. Mit tehettem volna többet? Talán jobban kellett volna sulykolnom a játékosaimba, hogy győzni kell. Ami a jövőmet illeti, nincs sok mondanivalóm, ha csak az nem, hogy úgy vélem, nem sok teendőm van már ebben a pozícióban."


    Elkepesztoek ezek a japanok, sokmindent tanulhatnank toluk...

    (pl. a legmocskosabb szexet es Ok talaltak fel artatlannak tuno diaklanyokkal)
  • Kandurex
    #9926
    Ez az Armada nagyon veszélyesen hajózik a Portugál partok közelében...
  • Tomy Lee
    #9925
    Ja ezt többször láttam már tőle ezt szokta csinálni:)
  • USAMEN POWER
    #9924
    Hogy lobogott Casillas szája... :DD
  • Tomy Lee
    #9923
    Jó a meccs:-)