14374
Foci VB 2010
  • Pio
    #14014
    Szerintem ezért Tied lesz a tizedik holland sárga. Bár ilyen szövegekért azt hiszem itt 3 sárgát osztanak egyből.
  • Ic3 m4n
    #14013
    zárható
  • Krinyo
    #14012
    bronz meccs jo volt, ez egy szar
  • SzocsA
    #14011
    2 + 2 év múlva a németek nyernek mindent!!!!
  • Gabe18
    #14010
    Csak nem képzeled hogy Torres szimulál? (Gundel nem tudja... )
  • mflex #14009
    Grat a Spanyoloknak, egy rakás pénzt nyertek nekem, ugyanakkor meg is érdemelték a sportszerűtlen narancsok ellen!! :)
  • SzocsA
    #14008
    mind a kettőnek volt sárgája nem??!
  • 5w0rdf15h
    #14007
    jah + Eliat feltartotta a két spanyol, ami után ugye közvetlenül jött a gólt érő akció...
  • SzocsA
    #14006
    -moderálva-
  • [HUN]Crassus
    #14005
    Holland edző zsebre vágta az érmet..mekkora paraszt az is
  • Pio
    #14004
    Ha szerintetek olyan szar volt a VB, akkor mi a frászt görcsöltök ennyit az eredményen?
    De komolyan, minden hollanddrukker elmondja, hogy mekkora szar volt az egész vébé, aztán véres szájjal vergődik, hogy de így, de úgy. :)

    Szerintem tök jó volt a vébé, le a kalappal a szervezők és a csapatok előtt is, ez a meccs is tetszett, bírói hibáktól minden meccs hemzseg, k*rvára kéne a videóbíró, a spanyolok teljesen megérdemelten nyertek. Nagyjából minden ötödik percben van egy olyan esemény, amire azt mondhatja az ember utólag, hogy "ha ezt másképp ítéli meg a bíró, akkor...", felesleges ezeken lovagolni. Ha az első percben egy esetet másképp ítél meg a bíró, akkor már az egész meccs másképp alakul.
    Állítólag végtelen sok párhuzamos univerzum létezik a végtelensok különböző emberi döntéseknek, találjatok fel valami masinát, amivel átutazhattok egy olyanba, ahol máshogy fújt a bíró.
  • Balázs 17
    #14003
    én nem erről a meccsről beszélek, hanem az egész VBről ^^
  • WuFraZselic
    #14002
    az Robben volt, nem Sneijder. azért meglehet őket különböztetni
  • Solten
    #14001
    Es azt hogy lehet elnezni hogy Sneijder(?) rugasa iranyt valtoztatva egy spanyolon a kapu melle megy -> kirugas... Ez utan jott az iniesta-akcio... Bravo a szokasos jatekvezetoi szinvonalhoz.

    Mind1, a spanyolok nyertek csak bosszanto hogy ilyen dont el egy fontos merkozest, igaz a 11-eseknek se orulok...

    Nem egy meccset dontott mar el ezen a VB-n a biroi impotencia.
  • Molnibalage
    #14000
    Hát igen, a spanyolok által nyújtott képtől sem kell elájulni...
  • haxoror
    #13999
    télikabátban mennek kezet fogni :)
  • Neoncsoves
    #13998
    jaaaaaj hagyjuk már.... örüljetek inkább hogy De Jong nem lett kiállítva... meg Robben se
  • SzocsA
    #13997
    mert elrúgta a labdát sípszó után és az sárga és volt már neki egy!
    és iniestának nem volt egy sárgája véletlenül???????
  • jazzy
    #13996
    Egyetértek.
  • DeerHunter01
    #13995
    mit szidod a bírót ?
    örülj neki hogy a végén nem állította ki Robbent , meg csak egy sárgát adott annak a hollandnak aki mellbe rúgta a spanyol játékost.
  • passatgt
    #13994
    kifütyülik webb-et:D
  • arsnl
    #13993
    +1
  • Balázs 17
    #13992
    de ha Elianak befújja, akkor nincs gól, mert nem hiszem, hogy vki ekkora balfasz legyen hogy nemlátja, ez a spanyol válogatott a bírók nélkül nem jutott volna döntőbe az biztos
  • desigo
    #13991
    meg is tartják maguknak a kupát...
  • Dean Winchester
    #13990
    na mire gondolsz?
  • jazzy
    #13989
    Utólag? Nem utólag hibáztatom csak most írok a fórumra, végig hibáztattam.. Lehet nem egy meccset néztünk..
  • Molnibalage
    #13988
    Én átalában hollandiának szurkolok világversenyeken, de ez valami gusztustalan volt, amit előadtak. Mondjuk a spanyolok sem maradtak el.

    Ennyire kibaszottul alacsony színvonalú meccset - főleg ha VB-ről van szó - rikán láthat az ember. Ennyi nyafogó, reklamáló és színészripacsot a pályán mindkét oldalon.

    Ezentúl asszem csak bronzmeccseket fogok nézni. Annak van értelme. Ezen majdnem eladuldtam...
  • WuFraZselic
    #13987
    Elia volt asszem, de igen. gól előtt közvetlen 2 JOGOS pontrúgás járt volna a hollandoknak. ha az nincs, akkor Iniesta max a 11es pártbajt dönthette volna el

    #13982

    Sneijdert miért is kellett volna kiállítani?
  • Dean Winchester
    #13986
    ha választanom kéne h 1szer megnézni a döntőt vagy3szor egymás után a bronz meccset akkor egyértelműen a 2.at választom!
    spanyolok egyszerüen nem mernek gyorsan játszani, szánalmas nah.
    hollandok is ezen a vb-n akkor kezdtek villogni ha gólt kaptak.
    uru-német kellett volna a döntőnek, mind iramban,mind pedig jogosság szempontjából is :)
  • Gabe18
    #13985
    Rövid véleményem hogy a spanyolok gyakorlatilag egy meccsen játszottak jól igazán,pont a németek ellen,ezen kívül egyszer sem.Ez elég volt a VB győzelemhez.
    Az meg végképp vicc hogy ettől van a világ elájulva hogy ezek a félpályán passzolgatnak és ezzel megy el a meccs nagy része.Nem mondom,hatásos,eredményes.Csak nem kéne kitalálni hogy milyen gyönyörű...
    A játékvezetés meg méltó volt a döntőn az egész VB-n látottakhoz.Következetlen,hatástalan,összevissza adott lapok,egyértelmű esetek elnézése.Végül a gólba is megint rendesen benne volt,mert a spanyol labdaszerzést egyértelmű szabálytalanság előzte meg.Nem baj,majd a szurkolók elvitatkoznak rajta ahogy a Fifa szerint kell...
  • 5w0rdf15h
    #13984
    Hihetetlen hogy egy VB döntőt is az amatőr bíráskodás dönt el... fifa rendesen leszerepelt ismét a játékvezetői brigádjával együtt.
  • desigo
    #13983
    Bobbi Eden megúszta legalább a sok 1000 szopást xDDDDDD
  • kazai21
    #13982
    Jajj utólag könnyű hibáztatni a bírót ti is csináltatok jó pár dolgot pl: Sneijdert ki kellett volna állítani és amikor mellbe RÚGTÁK Xabit az is ért volna egy kiállítást szóval szerintem nem kell a felháborodás..:C
  • SLICK
    #13981
    tény hoyg szar volt a vb, minden tekintetben színvonal aluli volt. Reméljük a következő jobb lesz
  • SzocsA
    #13980
    a bíró nem adta meg a szögletet amiből rúgták a gólt a spanyolok! vagy robben sem kapott szabadrúgást!
    a bíró végig a spanyoloknak fújt!!!!
  • Dean Winchester
    #13979
    Del Bosque tud vmit :D az ő idejében a real ragyogott,most meg a spanyolok - bár a spanyolok nem ragyognak csak lőnek 1-1 gólt néhanapján.
    mind1.
  • Balázs 17
    #13978
    legrosszabb döntő volt amit valaha láttam
    szerintem jövőre már nem is emlékszek rá, viszont az bronzmeccs, az favorit:)
  • [HUN]Crassus
    #13977
    megveszem azt a Polipot b+ kellenek a lottószámok!:D
  • DeerHunter01
    #13976
    ugyanezt akartam leírni
  • jazzy
    #13975
    És még közli Gundel, hogy a Robben kiállítás miatt fognak neki szólni. Valóban, az kiállítás lett volna.. másik oldalról meg 3-4 szöglet, 1-2 sárga.. stb..

    Összességében talán jobbak voltak a Spanyolok, gratulálok nekik, szép győzelem, nem ők tehetnek róla, hogy elnyomták a Hollandokat. Szerintem.