14374
Foci VB 2010
  • gabber_saviola
    #14374
    Hogy méltó módon zárjuk ezt a topikot, szeretném bejelenteni, hogy megszületett az SG.hu VB TIPPJÁTÉK végeredménye is. A nyertes TOCSEK lett. Gratulálunk neki, nyereményét (serleget) postán juttatjuk el hozzá (PM-ben vegye fel a kapcsolatot Monotonnal).



    Továbbá köszönöm mindenkinek, hogy emelte a maga módján a topik színvonalát. Sziasztok!


  • USAMEN POWER
    #14373
    Az összesnek hatalmas szövege van. :)
  • USAMEN POWER
    #14372
    De lennék a helyükben... :)



  • bakkerman
    #14371
    az uccsó nagyon üt :DD pihent elme
  • USAMEN POWER
    #14370
    Jól tolja az ipse !!





  • USAMEN POWER
    #14369
    Régebben már beszúrtam, ez kellett volna legyen a hívatalos VB zene ! :D Jobb mint a Shakira shit !
  • [HUN]FaTaL
    #14368
    Német-Ausztrál
    Német-Szerb
    Német-Ghána
    Német - Angol
    Német - Argentín
    Német - Spanyol
    Német - Uruguay
    Holland - Spanyol
  • Pio
    #14367
    Német-Ausztrálon is a balos edényre ült rá, a többin a jobbosra.
  • bakkerman
    #14366
    jól remélted,ő lett
  • bakkerman
    #14365
    valaki betudná írni azt a 8 meccset,amit megippelt a polip? mi faterral azon tűnődtünk,hogy a német-angol meccset leszámítva MINDIG a jobboldali(tehát például ARG-GER,GER-SRB) edényre ült rá,amibe tehettek akár vért,olajat,szagokat,akármit,ami odavonzza...
  • ShaiHulud
    #14364
    kicsit le vagy maradva.
  • antika88
    #14363
    Remélem Forlán lesz a VB legjobb játékosa. Megérdemelné
  • USAMEN POWER
    #14362
    Így is annyi van ha a kapusokat nem számoljuk. :)
  • Molnibalage
    #14361
    Akkor meg legyen csak 10 ember a pályán. Valaki azzal érvelt ellene, hogy sok munkanélküli focista lenne. Egy túrót. Csökkenne a leterheltség.
  • ShaiHulud
    #14360
    akkor azt szereti amiben tobb a piros.
  • Pio
    #14359
    Jah, egyre inkább úgy néz ki, hogy ez is marhaság.
    Szerintem amúgy a legvalószínűbb, hogy bejött a polipnak az a 0,4%. Kicsi az esélye, ez tény, de attól még van neki. :)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #14358
    A szerb zászló is szép sárga színekben pompázik ám. :D



  • Molnibalage
    #14357
    Agyonlőhetné valaki ezt a barmot. Mondják azt, hogy agresszíb terroristának nézték...
  • Pio
    #14356
    Mondjuk nem 5, hanem 8 meccset tippelt meg a polip és a végén a valószínűségszámítással is van valami gebasz, mert 5 meccsnél:
    összesen 2^5=32 kimenet, a polip eltalálta az egyetlen helyeset, erre alig volt több esélye, mint 3%.
    8 meccsre 256 lehetőség, a polip eltalálta az egyetlen helyeset, ennek a valószínűsége már kevesebb, mint 0,4%, ami barátok között is k*rva kicsi.
  • USAMEN POWER
    #14355
    Itt annyi jó kép van, hogy legszívesebben mindegyiket beszúrnám, nézelődjetek. :)

  • Pio
    #14354
    Számomra például ez hihetőbb:

  • USAMEN POWER
    #14353
  • Belkar
    #14352
    ¡Visca Catalunya!
  • USAMEN POWER
    #14351
  • barcames
    #14350
    barcelona megnyerte a világbajnokságot...:)
  • G_ArchAngel #14349
    Bazz, nem gondoltam volna, hogy Honda volt a legszabalytalanabb jatekos, raadasul olyan sok meccse nem is volt Japannak, hogy ilyen 'szep' eredmenyt hozzon...
  • a.carkey
    #14348
    OK, de nem is ennyi csapat volt. 82ben a csoportmeccsek után még csoportkör jött. Gyorsan meg is szüntették 86-ra, mert a pöcsükön is folyt a víz ..., de ennek ellenére jó ötlet volt, és csak az elődöntő volt egyenes kieséses. Viszont eltörölni a tizenegyeseket? Baromság. Különösen, hogy az 1982-es NSZK-Franciaországig NEM volt tizenegyes párbaj vébén ... :) Sőt, ha eltörölnék esély se lenne olyan meccsre, mint a 82-es NSZK-Franciaország. De ott az 1996-os EB. Aranygól. Aztán milyen német-angol meccs lett? És ott is 11esek döntöttek ...
  • Molnibalage
    #14347
    Hol védetem? Sehol. Még én is hánytam ettől a holland játéktól, pedig nekik szurkoltam.
  • Jakuza001
    #14346
    Marmint kit penzelnek ? Milyen hormonanyag ?
    Eleg egy csepp ver. Raadasul nincs szo penzelesrol, eleg ha tudod egy magankezben levo allatkertol beszelunk, aminek tulajdonosa van es neki a plussz bevetel az mindig jol jon.
  • Pio
    #14345
    Titkos pénzemberek, akik állatkerteket pénzelnek, hogy kimutathatatlan polipszexhormonokat/szaganyagokat tegyenek üvegedényekbe... hátőőőő....Túl sok összeesküvéselméletes filmet nézel szerintem. :)
  • [HUN]FaTaL
    #14344
    lol Xavi többet passzolt mint az egész új-zélandi csapat :D
  • USAMEN POWER
    #14343
    Nem tudom megcáfolni hogy esetleg csalás van a dologban, de ha igen az biztos ki fog majd derülni. A polip mindenesetre állja a helyét. :)
  • Jakuza001
    #14342
    Mas.
    Statisztika NS-rol:

    Mérkőzések száma: 64
    Gólok száma: 145
    Mérkőzésenkénti gólátlag: 2.27
    A legtöbb gólt szerző válogatott: Németország, 16 gól
    Gólkirály: Thomas Müller (Németország), 5 gól
    Gól nélküli csapatok: Honduras, Algéria
    A legtöbb kapott gól: Koreai NDK, 12 gól
    A legtöbbet kapura lövő csapat: 121, Spanyolország
    A legtöbbet kapura lövő játékos: Asamoah Gyan (Ghána), 33
    A legtöbb kapura lövés egy mérkőzésen: 49, Uruguay–Ghána
    A legkevesebbet kapura lövő csapat: Új-Zéland, 15
    A legkevesebb kapura lövés egy mérkőzésen: 12, Elefántcsontpart–Portugália
    A legtöbb védést bemutató kapus: Richard Kingson (Ghána), 24
    A legtöbb szabálytalanságot hozó meccs: Paraguay–Japán, 55
    A legkevesebb szabálytalanságot hozó meccs: Németország–Anglia, 13
    A legtöbbet szabálytalankodó csapat: Hollandia, 126
    A legkevesebbet szabálytalankodó csapat: Koreai NDK, 26
    A legtöbbet szabálytalankodó játékos: Honda Keiszuke (Japán), 19
    A legtöbbször szabálytalanul megállított játékos: Andrés Iniesta (Spanyolország), 26
    A legtöbb szabálytalanságot elszenvedett csapat: Spanyolország, 134
    A legtöbbet passzoló csapat: Spanyolország, 3803
    A legtöbbet passzoló játékos: Xavi (Spanyolország), 669
    A legkevesebbet passzoló csapat: Új-Zéland, 663
    Piros lapok száma: 17
    Sárga lapok száma: 246
    A legtöbb sárga lapot hozó meccs: Spanyolország–Hollandia, 13
    A legtöbbször figyelmeztetett csapat: Hollandia (22 sárga, 1 piros lap)
    A legkevesebbszer figyelmeztetett csapat: Koreai NDK (2 sárga)
    11-es párbaj: 2 (Paraguay–Japán, Uruguay–Ghána)
    A tizenegyespárbajban lőtt 11-esek száma: 14
    A tizenegyespárbajban kihagyott 11-esek száma: 4
    Öngól: 2
    A legtöbb gólt hozó mérkőzés: Portugália–Koreai NDK, 7–0
    Gól nélküli döntetlen: 7 (Uruguay–Franciaország, Anglia–Algéria, Paraguay–Új-Zéland, Portugália–Elefántcsontpart, Portugália–Brazília, Svájc–Honduras, Paraguay–Japán)
    A torna egyetlen veretlen csapata: Új-Zéland
  • Jakuza001
    #14341
    Acsi azt ne felejtsd el, hogy nem az egesz VB merkozeseket tippelte meg a polip, hanem a Nemeteket.
    Az mas kerdes, hogy a vegen a VB cimet eldonto merkozest is megtippeltettek vele.
    Szerintem papirforma eredmenyek szulettek a csapatok formai alapjan, talan a Szerb-Nemet volt egyedul a razos, sokkal razosabb mint az Argentin merkozes.
    A dobozkak meg nem zarva voltak, csak az ajtajuk behajtva. Ezeknek az allatoknak meg sokkal fejletteb erzekszerveik vannak, mint az embereknek, a szagmintakat kilometerekrol is megerzik, nem fogja egy szimplan behajtott csapoajto megakadalyozni a szagok terjedeset.
    Tudod egy jo peldaval erve egy kutya megerzi a behegesztett uzemanyagtartaly mogott is a kabitoszert.
    A csalasrol pedig, azzal mindenki tisztaban van, hogy egy kis plusz profitert az emberek mindenre hajlandok.
    Csak felteve a kerdest, vajon mennyivel novekedhetett a bevetele az aquariumnak ? Gondolom nem kevessel. Raadasul hogy pattanhatott ez ki mar regebben ? Gondolom felhivtak a figyelmet valamelyik medianak a tulajdonosok, vagy az altaluk kiszivarogtatott info alapjan, hogy a mi polipunk olyan okos, hogy megtippeli a merkozesek eredmenyet nagy szazalekkal. :D
    Rengeteg ilyen okossagra vot mar pelda a multban es lesz a jovoben, ami sosem derul ki, vagy csak evtizedek mulva. :D
  • USAMEN POWER
    #14340
    Ezzel én is így vagyok, továbbá a 3 leküldött ember is kevés lett volna.
  • IMYke2.0.0.0
    #14339
    FIFA 2011-ben feature lesz :))))))))
  • IMYke2.0.0.0
    #14338
    Én két kézzel osztottam volna a hollandoknak a sárgát - és az első 22 percben nem 4-nél jártak volna... és a spanyolok is megkapták volna a magukét!
    Aszta... aszta... aszta kupoláját!

  • USAMEN POWER
    #14337
    De nézd meg, van olyan aki még sokalja is. :)
    Amúgy a Holland fanokon látszik hogy minden kis fűszálba próbálnak belekapaszkodni, kamu okokra van fogva hogy miért vesztettek a narancsok, persze az utóbbi qrwa jól játszot ... háth persze hogy ők nem okolhatóak a vereségért.
  • ReTeK
    #14336
    "Nagyon sok hibaja volt, folyamatosan ette meg a spanyolok szinjatekait, ettol elborult a hollandok agya es szetrugtak a spanyolokat."

    a hollandok jópár meccsen ezt a durva focit játszották, a karatézás már csak hab volt a tortán, lecsóba velük
  • Tinka123
    #14335
    Brazil Spanyol döntőt vártam...