62
Lost Empire: Immortals
  • Sippie
    #62
    a terraformálást hogy a frászba lehet használni?
  • Neton
    #61
    Megnéztem a sots képeit, meg videóit, ez alapján nem jön be annyira...
  • Renegade
    #60
    tudom javasolni, mondjuk a random szörnyek igen dúrvák, volt olyan ami kinyírta az egész galaxist, ellenfelestül, mindenestöl. :-)
  • Thanatos
    #59
    sword of the stars
  • Neton
    #58
    SOTS? Az minek is a rövidítése? :)
  • Renegade
    #57
    hát igen, az örök kedvenc. :-)

    nálam idáig csak a sots közelítette meg.
  • Neton
    #56
    Ja igen, 1 kérdés. Hogyan tudok Troops-t rakni a hajóra? Erre még nem jöttem rá. Illetve hogyan tudok elfoglalni bolygót?
  • Neton
    #55
    Hát igen. Az 1.03-as patch bétája most jött ki, de egyelőre nem javította ki pont azokat, amiket kellett volna, szóval a srácok még dolgoznak rajta. Ha a rendes patch működni fog, akkor viszont istenes game lesz. Bár hajlok affelé, hogy még mindig a Master of Orion 2 a király. :)
  • Renegade
    #54
    hát akkor egyenlőre szokásos paradox játék, 2-3 patch nélkül nem túl élvezetes :-(
  • Sir Quno Jedi
    #53
    Nekem néha küldtek ők is anyagot, ezt-azt, de amúgy nagyon hülye az AI (tulképpen szvsz. nem is létezik).
  • Neton
    #52
    Én csak Trade Treaty-t. :)
  • Agamemnon69
    #51
    A minor fajokkal valaki kötött már szövetséget?
    Mert engem a demóban mindig meg akartak ölni... akkor is, ha úgy kezdtem a kapcsolatfelvételt, hogy küldtem nekik pénzt. Persze, mikor utána követeltek, akkor nem, de kissé meglepődtem az agresszív fellépésükön.
  • Sir Quno Jedi
    #50
    Ja, de ugye attól, hogy ki van fejlesztve, még a kolóniánál be kell csekkolni az automatikus újrafrissítését (vagy egyesével feltölteni).

    Ha már 50+ fullos (+60% feletti legalább!) battalion-od és 30+ bolygóvédelmi rakettád figyel betöltve egy erődkolónián, azt ott KISSÉ nehézkes elfoglalnia a tutyimutyi gépnek... :DDD (tapasztalat)
  • Neton
    #49
    Köcce. :) Most tolom fel a beta 1.03-as patchet, szórakozom vele, és meglátjuk müxik-e rendesen. Addig meg kipróbálom ezt a fejlesztést. :)
  • Sir Quno Jedi
    #48
    Ki kell fejleszteni. Ha sokat tolsz bolygóvédelemre, ami kezdetben főleg a battalion-okra vonatkozik, idővel az area-ban olyan szintre lépsz, hogy már ki lehet fejelszteni a bolygóvédelmi rakettaállásokat. Azután azt (is) kell fejleszteni tolni, erősíteni.
  • Neton
    #47
    Amúgy ez is egy bug a sok közül, nemsokára jön az 1.03-as patch, ma jött ki a béta belőle. Többek között ezt is fogja orvosolni. Sőt, a két kör közötti laggot is, meg hogy olyan fajok akikkel nem találkoztál háborút indítanak ellened, meg ilyesmik. :) Azt tudja már valaki, hogyan lehet a bolygóvédelmi rendszert a bolygókra rakni?
  • Laserdance
    #46
    Nekem is ugyanez volt a problémám, mert én "játékok" könyvtárba telepítettem először. Újratelepítettem egy másik könyvtárba, aminek az elérési útjában nincs ékezetes karakter, és azóta gond nélkül megy.
  • Neton
    #45
    Vazz, most nézem, hogy a nagy Galaxis cirka 5000 naprendszerből áll. 5000 vazz, 5000.... :D Ez azt jelenti, hogy ha mondjuk naponta játszol 2-3 órát és felfedezel/kolonizálsz óránként 10 naprendszert (összesen kb 20-at ugye)akkor saccra 3-4 nap alatt kolonizálod/fedezed fel kb az összes naprendszert. Impresszív. :)
  • Thanatos
    #44
    jaja engem is moo2-re emlékeztet és ez nálam is pozitivum :)
  • Neton
    #43
    Amúgy kipróbáltam a gamét, egyelőre csak a tutorialt. Az alapján jónak tűnik, tiszta Master of Orion 2 (főleg erre hasonlít) és Impreium Galactica 2, amiket nagyon szerettem. Remélem nem lesz tele buggal meg hibával. Különben baromi jó 5letek vannak benne, majd ha holnap kipróbáltam rendesen még referáálok. A story is fajának tűnik.
  • Neton
    #42
    Felraktál mindent amit kért a progi? Jó hozzá a géped? Frissítetted a vidikártya drivert? Új DX van fent?
  • balty
    #41
    Ezt egynapos játékra tervezték…. Mert nekem a játék betöltésre, sorra kifagy. Valaki tapasztalt hasonló kellemes élményeket?
  • Agamemnon
    #40
    áááá, ezeket a sötéteket, hát a Sins of a Solar Empire-t tették fel Lost Empire néven, és azt töltöttem le... áááá
  • Thanatos
    #39
    igen
  • Agamemnon
    #38
    Ez komoly, hogy a full is 600 MB, mint a demo?
  • plu604
    #37
    na felrakom mindjárt a fullt és kipróbálom én is.
  • Sir Quno Jedi
    #36
    gondolom, csak a demóban van így
  • mnorbi
    #35
    ezt most jol latom hogy csak nezhetem a taktikai harcot ?
  • Thanatos
    #34
    kigyütt
  • GCsab
    #33
    Hello!
    Háát. Nem tűnik rossznak a játék de nekem tiszta Homeworld másolat :/
    És akkor meg már inkább azzal játszok mert az meg is van :/
  • Sir Quno Jedi
    #32
    Nem rossz én hajnali kettőig toltam, de elfogyott a demo körlimitje... :DDD

    Amúgy a gépeket akkor is kordában lehet tartani, ha már 2x-5x erősebb mint te. 1xűen a bolygóvédelemre kell gyúrni és agyonpakolni mindent battalion-okkal és bolygóvédelmi rakettákkal (meg auto refresh-be hagyni). Azután amit előszeretettel támad, azt az outpostot erődnek nyilvánítani és máris dupla def cuccost építhetünk rá. Ennyi. Ekkor az űrben ő az úr, de ha orbitális pályára áll, pár kör alatt elfogy, mint az éjszakai pille nappal.

    Nagyon a science-re kell gyúrni (leader-einket is arra tolni) és lassan erősebb hajókat tudunk tervezni, mint bármi amit küldeni tudnak... Itt jönne a móka, de ez már a vége felé van sajnos... (mikor a gép 2k HP-s hajókat küld én meg 32k-s destroyer-eket terveztem... :D)
  • Agamemnon69
    #31
    Hm, este kipróbáltam, nem rossz, néhány órát majd el kell vele szórakozni. A tech-tree-je olyasmi, mint a Space Empires-ben volt, hogy ráállítottada kutatást egy témára, és akkor azt csak kutatta, kutatta lvl-eken át...

    A demóban a csatákat nem irányíthattam, csak utólag megnézhettem.

    Olyan méretű hajókkal jöttek ellenem semleges civilizációk (nem playernek számítók), amiket még közelről sem kutattam ki...

    Megnézem a neten, hátha fentvan már valahol a teljes.
  • Thanatos
    #30
    hát én megvárom akkor már a full-t :)
  • Agamemnon69
    #29
    Jee, már jön is. Este ki is próbálom :) - Máshol is fentvan, nem csak a fileplanet-en
  • Agamemnon69
    #28
    http://www.fileplanet.com/184936/180000/fileinfo/Lost-Empire:-Immortals-Demo
  • Agamemnon69
    #27
    Lost Empire: Immortals Shipping Dates Confirmed
    New York, USA (March 6, 2008) Paradox Interactive is pleased to confirm the fast-approaching shipping dates for its mega-4x strategy title: Lost Empires: Immortals. The hotly anticipated successor to Pollux Gamelabs’ original version will shipping to stores in the United States, from March 11 and across European stores from March 14.

  • Agamemnon69
    #26
    demodemodemo
  • Agamemnon69
    #25
    A honlapon viszont ez van:Release date: March 11 US/March 14 EUR

    Remélem nekik lesz igazuk!
  • Agamemnon69
    #24
    Kész a Lost Empire: Immortals

    Május közepén kerül a boltokba a Lost Empire: Immortals című 4X stratégia, melyet a Pollux Gamelabs fejlesztett. A sci-fi játékban hat faj küzd majd az uralomért egy hatalmas csillagrendszerben, mely akár ötezer naprendszer is tartalmazhat. Érdekessége lesz a játéknak az is, hogy huszonnyolc kisebb fajjal is találkozhatunk, melyekkel kereskedhetünk vagy akár le is igázhatjuk őket. Többágú kutatási fa várja a játékosokat összesen százötvennél is több felfedezni valóval. A harcok 3D-sek lesznek, hajóinkat pedig a rendelkezésre álló fegyverekkel mi szerelhetjük fel.

    Forrás: PC Dome
  • Renegade
    #23
    hivatalos honlap