18
  • Rena11
    #18
    hát én néztem pár blue ray meg hd filmet lcd tv-n és csodálatosan szép
    az viszont tény hogy jó darabig nem lesz lehetőségem hd vagy akár blue ray iróval írni filmet magamnak
  • Tetsuo
    #17
    dvd-n csodalatos a film?? LOL
    mar a laptopomon is oriasi kulonbseg van a hd es dvd kozott.. a 250gb pedig 80%on van az 1honapja vett kicsikemnek, bar nehany lemez irasa segiteni fog, ha vegre osszegyulnek full lemezre anyagok. ;)
  • zola2000
    #16
    Ja és mindez lassan 100ezer alá megy (1+6 magos cpu, blu ray, igen gyors memória, talán az rsx lehetne egy kicsit jobb) szerintem egy százezer forintos pc nem mostanában fogja ezt utolérni de arra már a ps3 is olcsóbb lesz.
  • zola2000
    #15
    De ki vesződik még így pc összeállításával mikor ha az ember vesz egy ps3mat játékra jó (erős), irodai célra meg ott a ps3linux. De linux nélkül is jó mindenféle multimédiás célra, internetezni.
  • [HUN]FaTaL
    #14
    vinyóból sosem elég:D nekem a 480G is kevés de gyanítom 10 tera se lenne elég csak ideig óráig.

    BR/HD témára meg majd ha 20k lesz az író és 200 a lemez akkor visszatérhetünk...
  • feamatar
    #13
    ne magadból indulj ki, nekem a 160as vinyóm iszonyatosan szűkös, kellene minimum ennek a duplája, de ha 1 tera lenne az se lenne bizony elég, csak ideig óráig...
  • Molnibalage
    #12
    Röhögnöm kell ekkora baromságon. Én nem fogok ezekre a szar formátumokra váltani egy jó darabig. Még a DVD adattárolás sem kielégítően stabil akkor ezek mennyire lehetnek azok??? Nincs is rá szükség. DVD-n is csodálatosan néz ki egy film minek kell kék fény meg HD?? Hülyék ezek?

    Sok adat? Én a 80GB-os vinyómon is elférek jelenleg, bár a bátyus gépén van sok film, de neki is összevissza 220 GB a sum kapacitás.

    .......
  • Lame
    #11
    Az iro ara nem igazan erdekes. Inkabb a lemez a fontos.
    Amig annyiba kerul egy BR lemez, hogy olcsobb vinyon tarolni az adatot addig nem eri meg.
    Olyan 500ft korul mar elgondolkoztato lenne.
  • Tir Na Nog
    #10
    500 dodo? Az k. sok, majd 10-20 rupponal beindul a vasarlas. Az irora vonatkozik persze, olvaso kinek kell, majd biztos 20k-ert vesz mindenki filmet.
  • Tetsuo
    #9
    a toshiba ezzel noveli a hd aranyat a bd-vel szemben..
  • Dany007
    #8
    Ekkora baromságot.
    Meglehtőssen szűklátókörű volt az aki ezt kitalálta.
    Ez max az USA-ra meg japánra mondható majd el.
    Ugye indén karácsonykor az amerikai WallMarkt üzletekben lesz kapható valami bagó 100$-ért Blu-ray lejátszó!
    Amíg az elér ide eltelik vagy 5 év simán ! :) A DvD-vel is ez volt.
    De mégha lehetne kapni itthon...Ahhoz olcsó lemezek is kellenek.
    Vagy esetleg film...Amit betesz az ember a bagóért megvett lejátszóba :D
    Most olyan 150-200körül láttam PC-s Blu-ray írót a depon...Szal hajrá!
  • neoG
    #7
    jahh. az a 30k már kezdene közeledni az ingerküszöbhöz.
  • Darth Sith
    #6
    az még soká, de ha már 30k HUF környékén lesz egy Blu-ray író én beruházok egyre :)
  • fixpont
    #5
    Valamint ha 10k+fa lesz az iro.
  • freddirty
    #4
    majd ha 2-300 ft lesz egy írható BD vagy HD lemez, akkor térjünk vissza a témára...
  • mikloss
    #3
    jah 2009-2010 lesz a mi évünk
  • kadar1
    #2
    Szerintem jövőre se fogók venni HD-lejátszó ! Majd ha kiforta magát és kompatibilis lesznek egymással a különböző formátumok (Blu-ray és HD DVD )
  • assdf
    #1
    Hát japánban lehet hogy ez van. Itthon szerintem ez az arány 0.001% most és lehet hogy jövőre már 0.002% lesz akinek van a számitógépében blue ray vagy hd...