25
Mátyás, a házimanó - Murun Buchstansangur
  • cenobite
    #25
  • lemongrass
    #24
    na, mit találtam? :D

    http://www.youtube.com/watch?v=eJHGg9c86fs
  • éva68
    #23
    IGEN,IGEN ÍGY JOBBAN HALLOK ÉS LÁTOK...

    68 ÉV CSAK NEM SOK?

    SZEGÉNY UNOKÁIMNAK SZERETTEM VOLNA..
  • kék
    #22
    Emlékszem rá, szerintem aranyos mese volt. Egy mosogató alatt élt, és gyűjtötte a ropitörmeléket. :-)
  • Lantee
    #21
    EVA68 - Akkorat rohogtem! Hirtelen azt hittem, hogy 68 eves vagy (nick) es mar nem hallasz rendesen, ezert itt is uvoltve kerdezel! CAPS LOCK
  • cenobite
    #20
    Többen vagyunk így, de nagyon nehéz rálelni... Sajnos.
  • éva68
    #19
    ÉN NAGYON SZERETTEM ÉS SZERETNÉM MEGSZEREZNI HA VALAKI TUD SEGÍTENI EBBEN ....
  • ugot2know
    #18
    még a Mikrobi is jobb sztori és minőség!Hajrá futrinka utca (Cicamica & Morzsi)
  • ugot2know
    #17
    ezt nem ő rendezte?vagy Vajna?
  • Gabesz amd64
    #16
    bandelpls
  • cenobite
    #15
    Mindegy, attól még +fav! :D
  • havercsotány
    #14
    én emlékszem, aki szereti tarantyno filmjeit annak be jött a mese
  • tommyg
    #13
    ne mátyásozzatok
  • lemongrass
    #12
    na.. ezexerint csak mi páran emléxünk erre a nagyhatású elmebetegségre! :D a franc! azt hittem népszerűbb lesz a topic! :D
  • cenobite
    #11
    :D
  • gz8
    #10
    Simán elképzelhető, de egészen biztosan silány minőségű lehetett, ellentétben a Jamie és a csodalámpa alkotóival :)
  • lemongrass
    #9
    UK-ben akkoriban az MDMA /Ecstasy/ fogyasztás fellendülőben volt... :D
  • gz8
    #8
    Az egyik legnyomasztóbb mese.
    Nem hinném, hogy nem toltak valamit a készítők, mert ilyet normális ember nem talál ki...
  • Z
    #7
    Aztakurva. Ez volt az egyetlen lény az univerzumban, akitől féltem! Ő volt a mumumsom, és reméltem, hogy soha nem tér vissza az életembe, miután levették a vászonról! De most mégis!
  • B0B0
    #6
    Hmm. Nálunk a családban Mátyás, a seggfejmanó néven maradt emlékezetes :)
  • lemongrass
    #5
    téééényleg... a pattanásos rész beugrottt.... hát, valóban... nem egy happy end Disney cucc, az biztos... :D
  • haxoror
    #4
    Undorító volt.
  • cenobite
    #3
    Hú, ez elég befordító "mese" volt. Emlékszem volt egy rész, amiben pattanása volt. Elég befordító volt.
  • Unreal1942
    #2
    A mesére emlékszem. Iszonyat volt emlékeim szerint. Az, hogy miről szólt már fogalmam sincs :P
  • lemongrass
    #1
    anno, bizonyos Kéménymesék cím alatt futó M1-es hétvégi programcsokorban volt szerencsém találkozni ezzel az angol rajzfilmsorozattal!
    istenigazából nem emléxem a történetekre már /voltam vagy 6-7 éves/
    de azt tudom, h a fejből és végtagokból álló lény egy mosogató aljában lakott!
    so... ha vkinek még rémlik ez a szörnyűséges mese, plíz írja már meg, h mi is volt a története...
    ill, ha vkinek vmi régi VHS-en megvan pár rész, azt szívesen veszem!

    ha valakinek nem rémlene, h kiről is lenne szó!