16
  • angol
    #16
    különben meg aki akar az már most is nézhet akár 1080p minőséget is, mindenféle lejátszó beszerzése nélkül
  • vax
    #15
    Igazad van, de ha most jönne ki az audio cd tuti, hogy több szabvány lenne.
  • sathinel
    #14
    If Internet Explorer users are still experiencing problems with viewing videos, try installing firefox.

    lol a moviebar oldalon. ilyenek is vannak már?:D
  • sathinel
    #13
    moviebar

    itt meg teljes filmek is vannak igaz nem olyan minőség mint stage6
  • sathinel
    #12
    stage6 Itt is vannak 1080p-s filmek.

    Most szerintem a legjobb videóportál amit láttam eddig. Így is lehetne sugározni normális áron a filmeket és mindenki így nézné. Nem kell író, olvasó, elég egy netkapcsolat.
  • dez
    #11
    A DivX tényleg őszes. :P
  • lee56
    #10
    Na várjál, kezdjük ott hogy lehet-e majd kapni, sőt, kezdjék ott hogy tudjanak olyat gyártani, mert a cikk szerint ez még csak elmélet...
  • haxy27
    #9
    szarok rá az ősszes formátumra, DivX LOL azt kész.
  • dez
    #8
    És szerinted mennyibe fog kerülni egy 5-10-20 rétegű DVD lemez?
  • skinnyman
    #7
    Ez hiányzott, mintha nem lenne elég a HDDVD vs BD mizéria...
  • Mardel
    #6
    Minek harmadik formátum?

    Mert a VMD úgy robbant be a köztudatba, hogy nem kötelező új írót venni, elég csak egy firmware frissítés is, de olvass utána.
  • Darth Sith
    #5
    ilyet se veszek. Majd talán jövő nyár környékén veszek egy hibrid HD/Blu ray írót a gépbe és kész. Minek harmadik formátum?
  • 1hengeresVmotor
    #4
    Thrawn totál erre gondoltam én is
  • Thrawn
    #3
    Engem baromira nem érdekel, hogy ki milyen formátumokat fejleszt. Az sem, hogy melyik filmes céget hogyan sikerült leköztelezni egyik vagy másik formátum támogatására. Egyedül az érdekel, hogy ha én veszek egy kütyüt, akkor az öszzes létező és engem érdeklő filmet azon meg tudjam nézni.
    Ami kavarás ma ezen a téren van, az kész tébolyda. Mi lenne, ha több audio CD szabvány létezne, a CD lejátszóm nem tudná mondjuk a Pink Floyd lemezeket lejátszani, mert a lejátszóm kezelte formátumot a Pink Floyd kiadója nem támogatja? Őrület lenne ugye? Na kb. ez van ma filmfronton.
  • GABOR16
    #2
    Ez a lejátszó jól néz ki :)
  • zola2000
    #1
    Hát akkor sok sikert nekik.