2971





| F.A.Q|
  • sylars
    #210
    Honnan lehet letölteni mert amit eddig talátaltam túl lassú megszakad a letöltés
  • norbi2fraktal
    #209
    mi akar lenni a loop mode????
  • grebber
    #208
    Na megnéztem én is 1280*1024 minden maxon szűrök mind a kettő 16X-os maxon. Átlag 66 fps. Jó lesz ez nagyon!
  • DarkSector
    #207
    Jah és ma vettem fel benchből az első küzdelmet....:
    felvétel alatt a 40%-ára csökkent az fps...:D
    Street Fighter 4 BM VS battle 1 videó
  • norbi2fraktal
    #206
    én is csak isteniteni tudoma CAPCOM-ot, ahogy megcsinálják a játékokat, az eszméletlen, és azt vegyük figyelembe hogy ők nem olyan rég kezdték a pc-s gamekat csinálni,akik régebb óta csinálnak pc-s játékot azok nem tudják olyan jól megcsinálni.....

    nagyon köszi hogy írtál, és a képeket, és tényleg valmit tesz az ember szívével, olyan érzésem van mindha mindig is lett volna ez a játék,és a zene is... hát ja Street az régóta van,és azóta nyomom is,de ebben van valami különös
  • DarkSector
    #205
    Azért ha már a gyönyörű effecteknél és a szép grafikánál tartunk, HAD JEGYEZZEM MEG hogy mondhatjuk nyugodt szívvel, a CAPCOM odatette magát az utobbi időkben.

    Amiket kiad pc-s verziókat...említhetném a Lost Planet-et, a Devil May Cry 4-et ... konzolra Resident Evil 5, Lost Planet 2, és most a Street Fighter 4.

    Ez valami döbbenet, mikor már belépsz a menübe, és a szíve összeszorul az embernek, hogy mekkora precizitás jön le csak az egyszerünek tűnő menü láttán.
    Elmond a játékról szinte mindent....
    Azt hogy döbbenetes minőséget kapsz, és iszonyatmód odafigyeléssel készítették el a játékot!!!!

    Beszarás....és had elmlítsem meg, hogy nemrég megszereztem magamnak a Resident Evil 5-öt, és BRUTÁLIS lett...ahhogy kinéz a játék, az valami eszméletlen....

    Capcom GRAT! :D
  • DarkSector
    #204
    háát a graf az télleg odabaszós
    de ugye ezt direct 1080p-nek reklámozták
    és egy bunyós játék, aminél ez szinte alap követelmény hogy félélethűen nézzen ki.
    :D

    vga húzás
    Ha ati-d van akkor riva tunner 2.0-őt ajánlom.
    Ha nvidia-d van akkor riva tunner 2.0 szintén, illetve itten van egy driver kiegészítő....az Ntune!!!
    Nekem windows 7 alatt csak az Ntune müködik....

    Nézd meg 3d mark-ot...
    első kép tunning előtt, a második a húzás utáni érték:

  • norbi2fraktal
    #203
    vgu húzás, azt hogy kellmés mivel??? plzz help

    nagyon gyönyörű a grafika,effektek,ezzel évekig el leszek
  • DarkSector
    #202
  • DarkSector
    #201
    Bocs a max fps nem 127 volt egy cseppnyi ujraindítás, és vga húzás után, hanem 148!!!!!!!!
    amúgy meg a legjobb eredményem:
    ugyanúgy 1680x1050 minden bekapcs, kivéve az élsimítást!!!
    Jah és tök muris, hogy minnél több fps-em van annál gyorsabban végigmegy a teszt!!! :DDD
  • DarkSector
    #200
    Megnéztem...
    1680x1050-ben ...annyi hogy élsimitás nem volt bekapcsolva, mert különben nem jön be a kép...

    127fps.....
    LOL!!!!!!!!!
  • [HUN]FaTaL
    #199
    Nah ez fasza lesz. :)

    1680x1050, full max, 8xAA, 16x Texture Filtering, 45fps.
  • kuci06
    #198
    loál, min grafon érdekes (minden off, vagy low, kivéve vsync)
  • norbi2fraktal
    #197
    nalám is 40 fps az átlag, nekem elég az, sőt kicsit ha lejjeb veszem akkor van 60-de az már túl gyors
  • kuci06
    #196
    egyelőre nekem bőven elég ez is :D
    max visszaveszek a filteringből, vagy a shadowsból ...
  • Seth
    #195
    40 fps itt elég kevés, tetűlassú úgy az egész,mintha lassítva lenne. 60 fps lenne az optimális
  • [HUN]FaTaL
    #194
    Annyira nem vagyok fan. Utoljára 10 éve MKztam PC-n :D SF-fel még nem is játszottam, vagy egyáltalán nem emlékszem rá, de kiváncsi vagyok. :)
  • The Protector
    #193
    be fogsz vizelni.
  • [HUN]FaTaL
    #192
    Töltöm én is, kiváncsi vagyok. :)
  • The Protector
    #191
    Nah meglestem.Mesterien optimalizált.Mindent még az xtra opciókat is bekapcsolva,very highon,8x-os élsimítással50-90fps-el fut.A grafika olyan hogy sírsz de komolyan.Hihetetlenül néz ki.Eszméletlen.Hihetetlenül dúrva.Akkora hangulata van h csak na.
  • kuci06
    #190
    nnnah, kipróbáltam, stabil 40 fps 1280x720 alatt :)
    kellemes csalódás, ugyanis nincs atomerőmű az asztalon
    (pentium d 2.8, gef 8600 gt 256 mb, 2 giga ram)

    Szóval nincs nagy gépigénye, fuck yeah :D
  • The Protector
    #189
    Én csakis firefoxot használok.sosem csalódtam benne.
  • norbi2fraktal
    #188
    köszi, Google Chrome-val próbáltam,de most Internet Explorer 8-al szedem
  • The Protector
    #187
    Töltsd le mégegyszer mert rosszul szedte le.Milyen webböngészőt használsz?
  • BlastR
    #186
    Próbáltam nagyon komoly....
  • norbi2fraktal
    #185
    affffrannncc CRCáááááááá

    valaki próbálta????
  • norbi2fraktal
    #184
    most unrar-olom:):)): jujj de izgalmas
  • The Protector
    #183
    Ez csak benchmark ugye?íDe jó lenne ha azért 1-2 karakterrel lehetne tolni:)Szép álom.De méretéből ítélve nem hiszem,bár a játékokat nem kilóra adják.
  • norbi2fraktal
    #182
    igen pont most találtam rááá:):):):):
  • BlastR
    #181
    Benchmark :)
  • norbi2fraktal
    #180
    segíts regisztrálni arra az oldalra xdddd, már email-t küldtek de nem jóó valami
  • norbi2fraktal
    #179
    hoppá mintha le lehetne szedni???? hmmm, be reg-elek, és írok is
  • norbi2fraktal
    #178
    ez egy szép egyszerre írás volt:) grat:D:D
  • norbi2fraktal
    #177
    pár kép a holnap érkező Benchmark-ról
    klikk
  • The Protector
    #176
    OFF
    Nem bántottál meg.Mindenkinek megvan a maga véleménye.Neked tetszett nekem nem.Ennyi.
    On.Holnap jön akkor egy benchmark progi?
  • DarkSector
    #175
    az szar...coop-ban is, meg ha 24-en coopoztok akkor is.
    ha addig nem játszottál más játékkal, akkor lehet durva a játék....:D
  • norbi2fraktal
    #174
    igen arról beszéltem csak nem neveztem meg....

    Jöjjön mááár
  • joe1980
    #173
    Figyelj.Ne haragudj légyszi semmi rossz indulat nincs bennem de a terminator salvation szerintem egyáltalán nem szar,sőt co-opba kifejezetten istencsászár.Ok tudom rövid,de nem lett az annyira szar.
  • The Protector
    #172
    Volt szerencsém a Bionic Commando-hoz Boxon.Már a menüje olyan szar volt h csak na.A játék nagyon nem jött be.De látva az értékeléseket lehet h még 1 esélyt kap.Mellesleg a GRIN Terminator gameja annyira szar h már kuriózum.
  • norbi2fraktal
    #171
    igen igen, csak az a baj hogy a Bionic Commando-t a GRIN fejleszti,,de ajáték remélem jó leszz,csak gondolj az utóbbi Grin-es game-ra XDXDXD
    Street Fighter 4Ever