2971





| F.A.Q|
  • norbi2fraktal
    #250
    na igen arra kiváncsi leszek hogy fog menni:)
    a csere gép amit adtam::: celeron 2.8,1.2giga ram ddr,ati x1650pro agp,asus p4-s 800d-x....ezzel élsímitás volt csak kinyomva,és a vsync 1280x720-ban 30-40fps volt
  • The Protector
    #249
    Majd lessz időd az újon kipróbálni a benchmarkot is meg a teljest is.Aztán majd ha kijön sztem lesznek még a fórumban újtagok aztán összehozzuk a multit.
  • norbi2fraktal
    #248
    nekem is ha low-on van akkor eltünik a háttér,de sokkal gyorsabb lessz((volt))az előző gépben
  • The Protector
    #247
    Ha lowon van a background akkor neketek is fekete a háttér.Vmint a game 40 fps-en és alatta kifejezetten lassú.
  • kuci06
    #246
    Leveszed minimumra, lesz 200fps is :D

    Na, azt érdemes megnézni ;)
  • The Protector
    #245
    Gyerekek.EZT érdemes megnézni.Srácnak über széthúzott a gépe és a benchmarkot futtatja.Nekem maxon átlag 60-70fps.em van(max 95fps).Neki 170.el repeszt.Hihetetlen gyorsXD.Amennyi idő alatt lemegy a benchmark neki ugyanannyi idő alatt lemenne vagy 3szor.XD
    Gépe.
    CPU: Intel Core i7 920 at 4137MHz (21x197) 1.44V
    CPU Cooler: Noctua NH-U12P SE1366
    GPU: ATI Radeon HD 4870 X2 (Club3D)
    Motherboard: Asus P6T X58
    RAM: Corsair 3x2GB 1579MHz 9-9-9-24 XMS3 1.5V (overclocked)
    PSU: Chieftec CFT-850-14C 850w
  • The Protector
    #244
    Azt írja h mélyebben belenézett a benchmark fájlaiba és az a 2 karakter nem volt benne.Vmi fórumbejegyzéssel érvelt h valóban nem lesznek bennt a gameban.
  • Seth
    #243
    Konzolon sem szerepeltek az alap játékban. Azt most meg nem mondom, hogy vmi dlc formájában letölthetőek e, szerintem még mindig nem
  • [HUN]FaTaL
    #242
    Ha jól értelmezem ez a két karakter nem lesz benne a PC-s verzióban.
  • norbi2fraktal
    #241
    bocsez de ez mit ír???
    itt

    nem vágom mer németes voltam
  • [HUN]FaTaL
    #240
    Nem rossz kártya, de 14ért van bontatlan HD3850, az jobb lett volna, ha még le tudod mondani, akkor tedd meg.

    MSI RX3850-T2D512E PCIE

    vagy

    MSI RX3850-T2D512E OC PCIE

  • norbi2fraktal
    #239
    köszönöm a választ, nem licit,nem netes dolog, hanem bolti megrendelés történt,és kedden érkezik az áru:), örülök hogy írtál róla,csáó
    és gyere Street minél előőbb:)
  • The Protector
    #238
    Szia.Jó kis kártya az tuti.Az Nvidia 9600ashoz képest -10%al teljesít alatta de jó a teljesítménye.Alacsony a fogyasztása(kisebb táppal is megy).
    13ezerért nagyon jó ár,főleg h kb 17Ft újonnan üzletből.Amúgy honnan vetted a karit?Licitáltálrá vagy üzletből?Olvasta róla fórumokat és mindenki meg van vele elégedve és az ár/teljesítmény arány is rendben van.
  • norbi2fraktal
    #237
    köszi a kérdést,elméletileg megrendelték, Ati Sapphire HD4650 512,és 1gigás szoftveresen vagy mii...13 ezer, bontatlan....megéri??
  • The Protector
    #236
    Miylen vgat-t veszel?és mennyiért?
  • norbi2fraktal
    #235
    jó játékot, én is halálra unom magam,vettem uj gépet, és ma veszek bele kártyát is,éáááááááá, kész vok
  • The Protector
    #234
    Jaaaj.Jöjjön már a game.Semmi jó nem jött ki mostanában.GOW multizok tovább.
  • JackSparrow88
    #233
    Benchmark-os tesztem eredménye:

    SCORE: 7649
    AVERAGE: 64.23FPS
    OS: Windows Vista(TM) Ultimate
    CPU: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz
    Memory: 2046MB
    Graphics Card: ATI Radeon HD 3800 Series
    Display Setting: 1440x900 60Hz 2xAA
  • The Protector
    #232
    Persze hogy lehet.A legtöbbet igen.PL Gears of War.
  • norbi2fraktal
    #231
    természetesen csatlakozom, nagyon nagyon örülök a felkérésnek:)
    2 verzió lessz a játékból,lessz a dobozos,és a steam-es,és a steam nem kap DRM védelmet, és hogy tudnánk tólni akkor ha én a warez-t fogom használni ?? hamachi-val lehet LIVE-os játékokkal nyomni,,??
  • Prince23
    #230
    Én is csatlakozom :D
    Láncreakció ON
  • The Protector
    #229
    Csatlakozom.Lehet nem kelett volna megnéznem a benchmarkot mert eddig is vártam ezerrel de ez rátett még egy hatalmas lapáttal.Nembaj majd ha mindenki kitanulta a cuccokat akkor online verjük laposra egymást.
    Kinek lessz kedve online tolni?Kire lehet számítani?Rám igen.
  • norbi2fraktal
    #228
    ezzel én is így vagyok
  • joe1980
    #227
    Egy demonstráció (JÁTSZHATÓ DEMONSTRÁCIÓ) jó lenne.Nagyon jó lenne!!!!!
    Kell nekem de mán ,de most!!!!!!
  • norbi2fraktal
    #226
    itt
  • PunkZoli
    #225
    honnan lehet leszedni ezt a benchmarkot?
  • norbi2fraktal
    #224
    ahogy írtam nem a játék stílusát hasonlítottam, hanem csak hogy mind2 cell shaded...
  • Seth
    #223
    Nem kell azért túlozni. A POP egy sandbox játék hatalmas területtel,ez meg egy két résztvevős bunyós anyag. Agyament ötlet a kettőt öszehasonlítani
  • norbi2fraktal
    #222
    nem ám,:) Capcom nem ad ki sz@rságot, most hirtelen az jutott eszembe hogy az új Prince of Persia és ez között ég és föld a külömbség, nem a játék stílusára gondolok most, hanem a gépigény és a grafika, ennek kisseb a gépigénye sokkal, és még a grafikája is sokkal jobb, a PoP ehhez képes szó szerint,csak sablon......
  • Magnificat
    #221
    hmm... a street fighter IV benchmarkja csatában nem ment 35 fps alá 1680-ban, AA-n kívül (ami 0 volt) asszem minden más maxolva... kis tuning itt, kis állítás ott, és nem lesz itt probléma :)
  • Hellsing47
    #220
    azok közül én is csak ezekben bizakodom :)
  • DarkSector
    #219
    Call of Juarez, Ghostbuster és Street Fighter ennyi lesz a jo.
  • The Protector
    #218
    A transformers az sztem olyan ratyi lessz mint az elődje.A Call of Juarez ütős lessz.
    Az overlord istenkirály lessz.
    A Ghostbusters pc s verziójából kiszedték a multit és coop-ot vmint elég erős DRM-el jön.
  • grebber
    #217
    Ez a hónap jó lesz:

    June 16, 2009 Ghostbusters: The Video Game
    June 17, 2009 America's Army 3
    June 23, 2009 Overlord II Codemasters Adventure
    June 23, 2009 Transformers: Revenge of the Fallen
    June 30, 2009 Call of Juarez: Bound in Blood
    June 30, 2009 Harry Potter and the Half-Blood Prince
    June 30, 2009 Street Fighter IV
  • The Protector
    #216
    Köszi az Faja.Pont a szülinapom után 1 nappal.
  • grebber
    #215
    Elvileg Június 30-ra van írva a megjelenés!
  • The Protector
    #214
    Be vagyok szarva.Jöjjön már a game.Mikor is jön gépre.
  • norbi2fraktal
    #213
    nem olyan mindha ha be van kapcsolva akkor fumál az ember a háttérben??
    vagy anélkül is dumál??....nagyin ütőőőős

    Grebber--- igen az mondjuk a régi SF-ekben volt, jó lett volna bele,de szerintem így is teljesen tökéletes
  • DarkSector
    #212
    tudtommal megy egyfolytában a teszt és csak akkor áll le ha kilépsz...
  • grebber
    #211
    Mondjuk fellehetett volna még dobni a hangulatot ha verekedés közben a "háttérben" lévő dolgok pl a hordós résznél hogy ráesik a hordóra és széttörik meg az árusodé szintén.
    De így is jó ahogy van!