2971





| F.A.Q|
  • DarkSector
    #290
    énis GF-et szoktam figyelni, mert az pontossan mutatta eddig...kivéve ugye ha közben csúsznak a játékok, de sf4-ről nem hallottam hogy halasztást jelentettek volna be pc-re...
  • DarkSector
    #289
    Euban asszem...30.
  • The Protector
    #288
    Én csak remélni tudom ma kijön.
  • LeventeV
    #287
    ugyvan, a gamefaq is tegnapra irta, de nemtudom, majd kiderul.
  • The Protector
    #286
    Én úgy tudom jún 30.án jön ki.
  • DarkSector
    #285
    Tegnap jött ki a pc-s szrítfágter...
    talán estig eljut ideis....
  • LeventeV
    #284
    azert csak nem olyan nagyok a kulonbsegek. lasd lejebb mar a szeptembert emlegetik. amugy gamefaq az EU-s megjelenest mara irta ki, es az amerikait kesobbre.
  • DarkSector
    #283
    Most Street Fighter 4 megy!!!!!!!!!
    MasterGamersTV
  • norbi2fraktal
    #282
    nagyon jól megy az uj config.-omon, 37-55FPS, max grafikán 4xanti, és 1440x900ban vsync off...hamar itt van a game
  • RETROB0Y
    #281
    IGN az nmzetközi nm magyar sajnos.
  • The Protector
    #280
    JAJA.
  • LeventeV
    #279
    IGN-en 30. van kiirva.
  • Robez84
    #278
    Az lenne még a pláne ha lehetne benn Custom karaktert csinálni, mint a MK Armageddonba... Saját kinézet, saját harcsítílus!:D de jó lenne...
    Remélem 30.án már megjelenik!:D
  • norbi2fraktal
    #277
    hát a honosításra én is gondoltam hogy nem nagyon illene ehhez a game-hoz, ha lenne én nem használnám,de a honosítók munkáját nem kritizálnám.....

    The Protector, megvettem az új kártyámat, nagyon jól pörög vele minden játék:)
  • RETROB0Y
    #276
    Én is azt venném meg a lgszivesebben sőt lehet mégis megvárom a dobozosat csak ne huzzák olyan kurva sokáig.
    MEg remélem nm fogják honositani mert SF az angolul a nyerő sztem
  • The Protector
    #275
    Nekem ez a steames dolog nagyon nem tettszik.Olyan mintha warezolnék csak nem 200ft-os sms-t küldök hanem 9000Ft-ot utalok a kártyámról.
    A dobozos verzió sokkal többre tartom.
  • norbi2fraktal
    #274
    sztem azért egy dobozos verzió, nagyobb büszkeség, mint a steam-es...azt nem lehet megfogni :D:D
  • RETROB0Y
    #273
    Felhivtam a CD PROJEKT HU céget akik a konzolosat forgalmazzák és hát somoru hirem van:

    "Nem biztos hogy mi forgalmazzuk még el sincs döntve, megjenelésre augusztus végén vagy szeptember közepén esedékes"

    Hát ez elég aggasztó

    De ott a steam ahol meg lehet venni már juli elején XD
  • RETROB0Y
    #272
    Hát ja

    Jó lenne tudni itthon mikor lesz kapható
  • LeventeV
    #271
    mikor jon ki a street fighter 4 pc-re? mert van ahol junius 30 van ahol julius 7 a megjelenes datuma.
  • norbi2fraktal
    #270
    nálam X1650PRO-4 4x-es volt, ma veszem meg a HD4650-est és kiderül mennyi :D

    CelebJoe. én is Street Fighter FAN vok,és remélem nem következik be az amít leírtál,mer ezt a játékot nagyon várom, és már csak pár nap van vissza:):)
  • CalebJoe
    #269
    Azt kell mondjam nem fog sokáig tartani, én mint ős Street Fighter fan is egy fél nap alatt meguntam, behoztam az összes embert megnéztem az összes speckót és ennyi nagyon hamar bele lehet unni, amennyire vártam olyan hamar meguntam pedig hozza a hangulatot.
    Kizárólag csak akkor élvezetes ha online vagy a haverod ellen játszol úgy tényleg nem lehet megunni az biztos ez tapasztalat.
  • balee4
    #268
    az AA csak 2x-es, nem?
  • Slig
    #267
    Ez tényleg nagyon jó lesz, húú mi mindenről lemaradtam... Amúgy nézzétek meg az animét is, nagyon jó, én már tiszta SF lázban égek :D
  • norbi2fraktal
    #266
    nagyon jóók de
    Akuma theme sem rossz
  • The Protector
    #265
    Nekem ami abszolút viszi az a Guile zenéje.Hallgasd meg őket.
    Eredeti Guile theme
    SF4-es Guile theme.
    Hallgasd meg mert sztem tetszeni fog.
  • norbi2fraktal
    #264
    én is így vagyok vele, pedig nem ezt a stílust képviselem, amugy a fight-zenék is jól, pl .chun-li-é a régi SF2-ből van :)kicsit jobb minőségben
  • The Protector
    #263
    Addig is ezt hallgassátok.
    És egy kérdés kinek mi a véleménye a menü zenének(main theme).Sztem kurvajó és odaillik.
  • The Protector
    #262
    Gondoltam csinálok párat mert még sehol sem láttam SF4képeket.
  • norbi2fraktal
    #261
    cerzió=verzió
  • norbi2fraktal
    #260
    szépek a képek, majd a full cerzió-ról, is dobálgathatunk képeket:)
  • Hellsing47
    #259
    aha
  • Prince23
    #258
    7. kép: ez picsa akar lenni?
  • The Protector
    #257
    Akinek esetleg nem menne maxon hoztam pár képet.Minden Highon ammmit lehet Ultra Highon 4x élsimítással.













  • ricsa008
    #256
    én viszont ezt tuti nem :D de a Resi nekem is várós. de előbb jön a Overlord II
    de arról semmi hír pedig 1-2 nap és meg jelenik
  • norbi2fraktal
    #255
    igen én is azt fogom tenni, egy warez-os után, ezt megérdemli a CAPCOM hogy vegyem meg, a Resident Evil 5-is így lessz
  • balee4
    #254
    várom mint a messiást...:D asszem meg is veszem majd:)
  • werkfilm
    #253
    http://www.djwheat.tv
    http://ufragtv.com

    sf4 + más fighting game versenyek élőben, döntő asszem holnap lesz
  • Prince23
    #252
    Már csak 9 nap!
  • The Protector
    #251
    Nah majd jobb lessz az új géppel.