2971





| F.A.Q|
  • TaRka0107
    #331
    Az ára nem tetszik!:D
  • TaRka0107
    #330
    Nekem 19* van, csak nem HD!:D
  • norbi2fraktal
    #329
    tényleg valami csípős banner kellne:D:D:

    de nem rossz
  • The Protector
    #328
    nemrossz.De vmi csecsébbet odabaszósat kéne vkivel csináltatni.De amíg vki vmi jobbal beállít addig ez is megteszi.
  • RETROB0Y
    #327
    Itt egy banner

    Ez jó lenne?


  • DarkSector
    #326
    Gratulálok...
  • LeventeV
    #325
    en egy Samsung T220asba gondolkodom. nekem 22" is eleg, foleg a 17 utan.
  • pajti
    #324

    Ezt vettem és nem bántam meg :)
  • norbi2fraktal
    #323
    jah, nekem bőven elég a 19" 1440x900-felbontásban
  • norbi2fraktal
    #322
    azért mer pirateclub nincs már....ott volt fenn a banner
  • TaRka0107
    #321
    Amúgy nekem meg se jeleníti a bannert!:D
  • TaRka0107
    #320
    Szevasztok! Mennyiért vetted? Mert én is HD-ben gondolkozok!
  • pajti
    #319
    Hát tudod. Ízlések és pofonok. XD (én sem látom egyébként:))

    Most vettem monitort 24"-at hát azt kell hogy mondjam full HD-ben eszeveszettül szép és így is megvan 60-70fps ami már elég lesz.
  • The Protector
    #318
    Nem nem.Az extra touch csak különleges megjelítést jelent.Keveri a színeket.Tompítja a fénylést,erősebb konúrokat használ,feljebb rakja a shadert.Mindegyik más.Sztem a posterization a legjobb.Nekem az jön be jobban.
  • LeventeV
    #317
    nekem nem jon be a banner. miert?
  • norbi2fraktal
    #316
    semmi...:)remélem hamar itt lessza game
  • barmi
    #315
    ok... akkor jobbra a legutolsóra. Azt hittem az a legdurvább azért írtam azt hogy az a max. sry
  • norbi2fraktal
    #314
    nincs olyan hogy max-ra teszed az extra touch-t,3 választás van,és mind más......de fps csökkenést nem észleltem én sem
  • barmi
    #313
    Nem kimondottan. Viszont ha feltolom maxra az extra touch-ot akkor nem működik a bench belső fps számlálója de a fraps szerénti fps közel azonos az extra touch bekapcsolása elötti fps-el.
  • The Protector
    #312
    Az extra touch az csak grafikai különlegesség.A megjelnítést és a színkezelést változtatja.Azt viszont nem figyeltem meg h kerül-e fps vesztésbe.
  • barmi
    #311
    Rájöttem ... ha a legalsó (extra touch ) opciót kikapcsolom akkor működik a belső fps bench is...
  • barmi
    #310
    Rájöttem ... ha a legalsó (extra touch ) opciót kikapcsolom akkor működik a belső fps bench is...
  • barmi
    #309
    A benchmarkba épített fps számláló ( jobb felső sarok )nem működik valamiért... pedig szépen fut a cucc
  • norbi2fraktal
    #308
    +r
  • norbi2fraktal
    #307
    gyere már sztíít
  • barmi
    #306
    Bakker, az előző hozzászólásom 1 az 1-ben FAIL lett. sry
    Namégegyszer:










  • LeventeV
    #305
    koszi a jokivansagokat
  • [HUN]FaTaL
    #303
    Á így már értem. Hát nálatok talán még jó is valamire az érettségi, itt semmire.
  • Prince23
    #302
    Húha, elég művelt program ez. Sok sikert hozzá. nekem itt könnyű volt anno az érettségi. nem volt ennyi tárgy.
  • LeventeV
    #301
    erdelyi vagyok es itt komplikaltabb az erettsegi. nalunk 8 erettsegi van 6 tantargybol, ami ket hetig tart.
    elso het: roman szobeli, magyar szobeli, angol szobeli es roman irasbeli.
    masodik het: magyar irasbeli, matek irasbeli, informatika irasbeli es foldrajz irasbeli.
    inforamtika helyett valaszthato meg a kemia, fizika es a biologia.
    foldrajz helyett valszthato meg a tori, torna, logika, pszihologia, kozgazdasagtan, vallas.
    egy het mar eltelt. jovohet az utolso.
  • [HUN]FaTaL
    #300
    Nem a szóbelivel véletlen?:D
  • werkfilm
    #299
    milyen érettségi az?
  • LeventeV
    #298
    nekem meg most van az erettsegi, de jovohet csutortokon a foldrajz irasbelivel befejezodik, aztan nyomhatom a jatekot ezerrel
  • The Protector
    #297
    Ugyan így vagyok vele.Fél lábon kibírom azt a pár napot.Csak az abaj h Júli1.-én kezdek melóhelyen és az egész nyarat végigdolgozm megállás nélkül.Azért biztos lessz 1kis időm játszani.Tavaly a DMC4-et vártam csak nyáron ennyire.
  • LeventeV
    #296
    en azt irtam, hogy az IGN-en junius 30at ir(Amerikahoz) mig a gamefaq-n az EU-s megjelenest junius 26ra. szerintem 30an fog kijonni, de azt a 3 napot kibirom. mar aprilis ota varom, szoval nem egy hosszu ido.
  • The Protector
    #295
    Jah.Nem te írtad csak megerősítetted.Én eddig úgy tudtam h 30.-án jön a game.Sztem akkor is fog mert a neten semmi nyoma annak h vki már tolná vagy hogy esetleg vhol fennt lenne a játék.
  • The Protector
    #294
    Mert miért kedden.Te írtad h tegnap kijött.
    mikor van a megjelenés?
  • LeventeV
    #293
    meg nincs, szerintem csak kedden fog jonni
  • The Protector
    #292
    Vmi letöltős oldalon látjátok már?
  • LeventeV
    #291
    hatha ma jon