2971





| F.A.Q|
  • watto
    #371
  • watto
    #370
    jah arra nemfigyeltem, pill korrigálom , meg van 1 új ötletem :D
  • Evin
    #369
    Nem fog teljesen beleolvadni, mert a 4-es teteje meg a színátmenet le van vágva, meg a hapsi alatt is fehérebb.
  • LeventeV
    #368
    szerintem a feher hatter helyett johetett volna vmi szinesebb. de amugy nekem tetszik.
  • The Protector
    #367
    Nekem tetszik.Lehetne jobb is de ez is jó.A mostaninál mindenképp.
  • watto
    #366
  • watto
    #365
    Nah, hát valahogy ide tévedtem, láttam hogy szar a banner és csináltam 1gyet, ami még szarab lett xD de azért berakom mert ez beleolvad a háttérbe:D
  • The Protector
    #364
    hát azért jó ha értem a menüt.régen szerencsétlenkedtem a cirill nyelvű gamekkal de kiakasztottak.Már a grafikai beállításoknál összeszartam magam.
  • kuci06
    #363
    ...mert ugye egy verekedős játékban nagyon sokat számít a nyelv :D
  • The Protector
    #362
    Jah jó lenne.Szedném is ezerrel.Csak legyen benne angol nyelv/vagy német vagy francia mert csak ezeken tudok beszélni.
  • báttyó02
    #361
    áá tegyék már fel valahova
  • BlastR
    #360
    "It has only a disc check, and no costume packs included."
    kuci06 remélem igazad lesz... :)
  • The Protector
    #359
    Zene füleimnek és a lelkemnek.
  • BlastR
    #358
    Ohh tényleg :S
    Már nem jó...
    A doboza volt lefényképezve kinyitott állapotba sztm telóval,meg az eleje a toknak...
    Amúgy innenvan.
  • kuci06
    #357
    Igen, a hollandoknál már kinnt van. (és ahogy hallottam, nem csak ott...)

    Mellesleg egy elég gagyi védelem van rajta, amit állítólag hamar fel tudnak törni.

    Szerintem hamarosan már tolhatjuk ezerrel :)
  • The Protector
    #356
    Hm.A képet nem jeleníti meg.Talán vhol kijött a teljes pc-re?
  • BlastR
    #355
    Ezt sztm érdemes lesz megvenni,úgyse nagyon szokott lenni, Pc-re verekedős game...
  • BlastR
    #354
    Háháá :P
    Inside
    Front


    Btw, it costed 40 euros (Netherlands).

    Hmm lehet nemsokára lesz nekünk csihi puhi... :P
  • norbi2fraktal
    #353
    Games for Windows felhasználói név az mindenféle képp kell hozzá,ha nem akarsz offline módban....

    remélem pc-sben is lessz Tournament..
    amugy én már elterveztem a játékmenetet :), beállítom a grafikát, majd elkeztem csinálni a feladatokat ((gyakorló& technikák végre hajtása))
    majd végig viszem minden karakterrel,és hamachival nyomjuk
  • Föcsök
    #352
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy ha megvenném a játékot, akkor tudnék online játszani ilyen tournament-ben? Ha igen akkor kell egy fake games for windows felhasználó?
  • norbi2fraktal
    #351
    Sajnos még nem jött, ki de szerintem 2.-3. kötül érkezik, vagy legkésőbb 7.-én
  • The Protector
    #350
    Akkor sztem ma már nem is fog.Mert a Call of juarez is30.-ai megjelenésű de már az éjjel fennt volt és van aki már le is szedte és nyomja.
  • Robez84
    #349
    még nem...:(
  • The Protector
    #348
    Nah.Nagy letöltősök.Kijött?
  • báttyó02
    #347
    o.o kijött?
  • The Protector
    #346
    Beszoptam mert a call of juarez topikba is be akartam írni erre megláttam a 4-est és a GTA ba is bement.
  • norbi2fraktal
    #345
    igen, sok helyen olvastam hogy ma jön,de a capcom usa-n: Júli 7, és a Capcom EU-n Júli 3.tehát, még az is lehetséges hogy hamarabb itt lessz (általában warez-ban)
  • The Protector
    #344
    Ha valóban ma jön akkor MEGJELENT.
  • The Protector
    #343
    Én is remélem.
  • norbi2fraktal
    #342
    reméle holnap már jön egy kalóz verzsön :D:D
    vagy egy Call of Juarez
  • The Protector
    #341
    Nem holnap jön ezek szerint?
    Jah mindenkinek köszi.
  • RETROB0Y
    #340
    A legendás, méltán híres bunyós játék, a Street Fighter legújabb része már kezdetektől fogva PC-re is be van jelentve. Gondolom sokan a PC-tulajok közül izgatottan várjátok Chun Li, Sakura, Ryu és a többi fenegyerek összecsapásait, ezért nem is húznám a játék ismertetésével az időt; tehát Bunyós Pityuék Európában július 3-án, Észak-Amerikában pedig 7-én támadják be a boltok polcait, ráadásul a korábban bejelentett, PC-re készített spéci Mad Catz Fight Padnek nevezett kontrollerrel is megvásárolhatók majd. Arról viszont nincs hír, hogy nálunk beszerezhető lesz-e a cucc...

    PCGURU
  • DarkSector
    #339
    isten éltessen...
  • balee4
    #338
    Grat, BSZ!
  • LeventeV
    #337
    nem ugy ertettem, hogy nem jon be, mert nem tetszik, hanem mert tenyleg nem jelent meg.


    BOLDOG SZULINAPOT PROTECTOR!!!
  • norbi2fraktal
    #336
    Boldog születésnapot, jó mulatást :)
    Jah és jóóh Street Fighter várást:D:D:D
  • Prince23
    #335
    Gratula:)
  • The Protector
    #334
    Jah meg ma lettem20éves úgyhogy kvára jöhetne.Nembaj ma úgy be fogok rúgni hogy anyám sem ismer meg.
  • Prince23
    #333
    :DDDD
  • The Protector
    #332
    Holnap jön a játék.Hurrá.