2971





| F.A.Q|
  • xido
    #411
    elég régóta nem ártott volna már 8500-ért egy xbox pc controller
  • Carloska
    #410
    borzalmas az írányitás legalábbis nekem valaki majd írjon már egy jó billes beosztást mert igy nemjó....
  • xido
    #409
  • Hellsing47
    #408
    hát én nemtom, most vagy én vagyok fáradt vagy komolyan ennyire nehéz a játékban kombózni? :D
    20ból talán ha egyszer sikerül benyomni amit szeretnék, pedig gamepaddal tolom :D ráadásul már magán a como listen is nehezen igazodok ki :|
  • xido
    #407
  • Carloska
    #406
    ez már hoppá :D
  • xido
    #405
    állat kép,kösz
  • Carloska
    #404
  • xido
    #403
    és tényleg nem kamu,hoppá
  • PunkZoli
    #402
    ncore
  • newc22
    #401
    Te honnan töltöd le? Találtam egy weblapot összesen 29 db 200 megás fileval, de az sajnos reggelre sem jönne le! :(
  • newc22
    #400
    Szia! Sajnos még nem találtam semmi torrentes oldalt ahol fent lenne! :(
  • watto
    #399
    hp?:)
  • Carloska
    #398
    20 perc és lentvan !

    istenem amit vártam kijött hp és sf4 király!
  • The Protector
    #397
    Sőt.ezek alapján tuti.Egy gyors letöltős oldalt tudsz mondani ami ne torrent?
  • newc22
    #396
    Hoppá hoppá talán ma már játszok is vele?! :)

    PC-Spiel
    01.07.09
    01:08 Uhr
    Street Fighter IV
    Street.Fighter.IV-RELOADED

    forrás: http://www.xrel.to/games-release-list.html
  • norbi2fraktal
    #395
    jah ilyesmire emléxem...
    ennyire még nem vártam játékot, de szerintem ez lessz a Resident Evil 5-nél is
  • The Protector
    #394
    Mint anno mikor a gta4re verte mindenki.Még nem jött ki de 1srácnak már megvolt de még várni kellett neki 2 napot a netes aktiválásra.GYerek írta neki h:Upload it please.erre a srác:thats illegal,sorry.De azér a ygerek youtubon mutogatta meg kamerázta a dvd-t meg a tokot.
  • The Protector
    #393
    Az ilyen gyerek nem fogja hamar elterjeszteni.Fél nap alatt könyörgések árán telepítette fel a játékot meg fosott a seucrum védelem miatt.Lááma keci.
  • norbi2fraktal
    #392
    tényleg megvette a csávó,aki alul volt írva..most már teljesen felhúztam magam:S:S:S





  • balee4
    #391
    óránként lesem a releaselogot, szal rá vagyok kattanva én is, jó lenne, ha ma kijönni, mert holnap bent leszek egyetemen kurva gyors net előtt:D
  • TaRka0107
    #390
    De az európai megjelenést Július 3-ra mondják! USA-ban meg Július 7.-én jelenik meg!
  • The Protector
    #389
    Hát egy biztos.Ha holnap azaz ma 0:00-óra után és 7óra elött nem jönnek a linkek stb akkor holnap is fújhatjuk.Mert a call of juarez is ez idő közt megjött.Volt aki hajnali 4kor már képeket közölt.Meg linket.
  • báttyó02
    #388
    énis figyelem kb 10percenként nforce-on,dehát ebből ma már nemlesz semmi szerintem :\\
  • The Protector
    #387
    Akkor már 2en tuti h vagyunk akik egész nap figyelik.2óránként googlezok meg keresem a letöltés nyomait de semmi.
    Még youtubra sincsenek felpakolva videók.Pedig a hencegők akik elsőként kkaparintják meg feltesznek 1-2 gameplay videót.
  • norbi2fraktal
    #386
    hát barátom egész nap azt várom, de semmi warez hir:(:(
    talán holnap, vagy éééáááááá.....
  • The Protector
    #385
    Na?Vmi warezhír?
  • TaRka0107
    #384
    Aha, értem! Nekem annyira nem jön be, de majd kipróbálom!
  • CalebJoe
    #383
    Igen kicsit megáll a kép az ütések között nem olyan folyamatos mint régen mintha kicsit tört lenne, de még így is lehet jó combokat csinálni csak gyakorolni kell.
  • LeventeV
    #382
    ez tetszik, szerintem be is lehetne rakni.
  • The Protector
    #381
    Igen.Kimerevítést jelent.Sok játék használja ezt a fícsört.Ezzel demonstrálja az ütés erejét.Mintha akadozna a játék.Nézz videót a Star Wars the force unleashedről ott is ugyanez van,pillanatramegáll a játék minden ütéskor,valamint a god of war ok is ezt csinálják.Nekem tettszik.
  • TaRka0107
    #380
    Szevasztok! Amikor videokat nézek róla akkor úgy tünik mintha ütésekkor megállna a kép! Vagy csak a karakterek....tehát ha megütik egymást egyszerűen megáll a kép! Vagy ez mindegyik részben így volt! Ez a Street Fighter sajátossága? Remélem értitek miről beszélek!
  • norbi2fraktal
    #379
    nagyon várom, a banner szép lett!!

    A játék két formában lessz a Doboz ami DRM-el van ellátva,és a Steam-es amin nincs védelem!!
  • Föcsök
    #378
    Nekem nagyon tetszik a banner Watto! A másodikkal sem volt semmi gond szerintem. :)

    Egyébként norbi2fraktal meg lehet majd oldani, hogy akinek nem eredeti, akkor az hamachin játszik?
  • watto
    #377
    nem találtam :P olyan fos képek vannak googleban xD
  • Shep
    #376
    Olyan nincs ahol Ryu már kilőtte az energia gömböt? :) Amúgy jó.
  • watto
    #375


    ez se tökéletes de nagyobb a kék terület a kélp és a brush között, még valami?XD
  • watto
    #374
    gyáá leszarom xD na pill, csak az a baj hogy ugye nem fért ki, nem akartam teljesen újat kezdeni, de akkor kicsit összébb rakom, kicsit kissebb lesz de hát ez van :D
  • Hellsing47
    #373
    most sem jó, alul felül teljesen elüt a háttér ,gondolom a brushok miatt
  • watto
    #372
    nem fehér, olyan halvány kék mint ami a banner mögött vna hogy beleolvadjon :)