2971





| F.A.Q|
  • EK1TEP
    #571
    Nekem olyan darabosnak érződik ez a verekedés...
    Nyomom pl hogy üssön és meg kell várnom a folyamat végét és csak utána csinálja a következő mozdulatot!
    Ez nálatok is így van?Kombókat hogy lehet csinálni?
  • kuci06
    #570
    Nem, ugyanis ez egy különleges eset: anno a gyártó véletlenül kifelejtette a cdkey-t MINDEN darabból.
    Így aztán a készítők a honlapjukon ingyen osztogatták a kulcsokat.
    Ennek hála senki sem vette meg a játékot, nagy bukás lett... az ingyen kulcs akciór pedig abbahagyták.

    De aki most veszi meg a játékot, és nem talál kulcsot... az mit csinál? :D
    Csak a lenti módszerrel tud keyhez jutni ;)

  • gregtom6
    #569
    Hát ez megaLoL:D Ilyen erővel bárki le tudna hamisítani bármilyen eredeti játékot, és bármelyik töréshez eredeti cd-key-t kapna...

    Én azt mondom, h a lelkiismeretem kibírja azt az ezer forintot a Club-ért:D
    Tényleg nem írtál olyat, amivel vissza tudják követni, h csaltál?
  • kuci06
    #568
    bolt is benne volt...
    de szerinted most minden ember után visszaellenőrzik? :D
    max írsz valami kis noném boltot, aztán kész
  • gregtom6
    #567
    Akkor nem is írtál boltot, meg hogy hol vetted? akkor tényleg nem lehet visszaellenőrizni, h csaltál-e?:D
  • kuci06
    #566
    Az a lényeg, hogy bizonyítanod kell, hogy megvetted a játékot. Kell egy fénykép a játékodról és a számlát

    Én kinyomtattam a The Club borítóját, belecsaptam a CoD 2 tokjába
    Aztán melléraktam egy LIDL-s számlát :D

    Majd az egészet lefényképeztem a szutyok w910-emmel, aminek hála senki meg nem mondja, hogy az most fake-e, vagy hogy mi áll a számlán :D

    Azon a sega oldalon regelsz, majd rámész, hogy submit a ticket. Írsz egy rövid kis üzenetet, hogy "jaj, megvettem a The Club-ot, de nem volt benne key. küldjetek már egyet :D itt a kép is ami bizonyítja hogy megvan"

    ENNYI :D
  • Rage47
    #565
    Azt írják ennyit kell írni:
    Name of store
    Location of store (city, state, country)
    De mi értelme, ha ezek szerint le sem ellenőrzik?
  • sQr
    #564
    Pontosan. Kérnénk egy sablont. :'D
  • gregtom6
    #563
    És mégis mit írtál, hogy küldtek neked? De szar:) És nem tudják ellenőrizni sem? Szó szerint mondj el mindent, mit tettél, pls:D
  • Szpecnyaz
    #562
    thx
  • kuci06
    #561
    LE - JOBBALSÓ ÁTLÓ - ELŐRE - LE - JOBBALSÓ ÁTLÓ - ELŐRE - ÜTÉS

    (egyszerű, majdnem ugyanaz, mint a hadoken, csak kétszer kell megcsinálni előtte a negyed kört)
  • newc22
    #560
    Ryunál az unique attacknál mit jelent a H & az M betű valamint super combot tudok vele csinálni de az ultra combo sehogy sem sikerül! :( Valaki help!
  • Szpecnyaz
    #559
    és a Shinku Hadoken-t hogy lehet megcsinálni?Ugyan azzal a karakterrel? PLS!
  • setuh
    #558
    Hali!
    Ajanlottok egy jo gamepad-et a jatekhoz ami nem tul draga?
  • kuci06
    #557
    BAZZZ :D

    Akinek nincs windows live cd-key-e, simán tud szerezni itt INGYEN:
    http://www2.sega.com/gamesite/theclub/fullsite/productkey.html

    Tegnap írtam email-t, és ebben a pillanatban jött meg a válasz AS:DAS?:Dasd
  • Szpecnyaz
    #556
    THX!!!!!!!!:D
  • Föcsök
    #555
    Most már felraktam!:D Köszi. Indul is. Amúgy az a fura, hogy megcsináltam a fake gamertag-et valami Gonzalez a nevem, és Michigan államban élek, de még mindig mikor játék közben megnyomom a home bilentyűt magyarnak mutat.:S Kipróbáltam a GoW kulccsal a játékokat, hát Burnout-hoz a legújabb dolgokat kéne letölteni, bukó. Flatout nem mutat semmit, ott lobog a szervernél a kis magyar zászló, szóval bukó, GoW jó, csak kevés szervert talál, és pár perc után ledob, szóval félsiker, és Street Fighter-nél meg szerintem ugyanez lenne, csak ott nincs olyan hosszú egy játék, ezért ott azon a néhány játékon el tudok játszani.
  • kuci06
    #554
    ezt :D én legtöbbször csak kétszer megnyomom az átlósan lefelé gombot, és arra is beveszi...
  • Szpecnyaz
    #553
    ja és azt "Ryu"-val kell megcsinálni
  • Szpecnyaz
    #552
    A "Shoryuken"-ben mit jelent az a "z" betűszerűség?
  • ricsa008
    #551
    Billel hogy lehet bevinni a szuper combót meg az ilyen komolyabb támadásokat
    valaki ha leírná hálás lennék
  • stevenson1988
    #550
    ezt a patch-et felraktad? csak mert asszem januártól már csak ezzel indul el, mivel elbaszták benne a dátum ellenőrzőt és így mindig azt hiszi még ki se adták (függetlenül attól, hogy termék kulcsra hivatkozik mint rossz elem)
  • Ridley
    #549
    ha a charge-ra rajön vki velem is közölje :) azaz,hogy kell "előidézni"
  • Szpecnyaz
    #548
    ha kódot írok be akkor mivel jobb?
  • Föcsök
    #547
    Jaj meg installálásnál nem kéri a kódot, semmi nincs még installál, csak a tálcán az az installshield vagy mi.:S
  • Föcsök
    #546
    2000 Ft volt, de valamit nagyon elbasztam. Először nem tettem fel a Gear of War-t, hanem egyből elindítottam a SF4-et és az új account-tal,(amit mellesleg USA-nak jelöltem országnak, de játékban Hungary:S) beírtam a Gow termékkódját, aztán installáltam a gow-ot. Először írta hogy a C-n nincs elég hely, ezért csináltam neki egy mappát az E meghajtóra. Aztán mikor lekokéztam, elkezdte a C-re rakni. Abbahagytam, és újraindítottam a gépet, aztán megint beállítottam hogy oda rakja, de megint a C-re rakta, végül felrakta, és 1,43GB szabad maradt, de akkor miért írta hogy nincs elég hely? Aztán mikor rámegyek a playre akkor kiírja hogy a C:Program Files-Microsoft Games-GoW-Binaries-gow vagy engine exe ezzel a programkulccsal nem tud működni, rakjam újra? Ez most azért van mert a SF4-el kezdtem a CD kulcs beírását?
  • Santata
    #545
    A charge a kombóknál mit jelent?
  • stevenson1988
    #544
    bizonyos karakterekkel kell végigvinni az arcade módot, ehez segítséget itt találsz ;)
  • norbi2fraktal
    #543
    mennyibe került:D:D::D??????
  • Föcsök
    #542
    Na halihó! Nem bírtam magammal!:D Megvettem ma a GOW-ot, amit a Gamestar-hoz adtak, és csináltam egy fake ID-t, már játszottam is online.:D Nem mondom hogy sokat talál, mert csak néhány van, de működik. Majd ki kéne próbálni, hogy látjuk-e egymást.:D Majd írjon valaki egy időpontot, aztán akkor fent leszek.:D
  • balika16
    #541
    Hotgyan lehet embereket szerezni? Melyik menüpontban?
  • norbi2fraktal
    #540
    szívesen segítek, csak írd le vagy csinálj képet róla, és részletesen leírom

  • csabesz1987
    #539
    hi a kombóknál a nyilak mit jelentenek föleg azok érdekelnének amelyik ferdén megy le meg félkört ir le ienko mit kell nyomni?
  • Unknow
    #538
    ESC-t kell nyomni...én is meglepődtem ám XD
  • Unknow
    #537
    Lehet kicsit későn írok és már rájöttél de: ha kiírod dvdre és nem emulálod láss csodát: 60 Fps stabilan :) Nálam és még pár ismerősömnél megoldotta a gondot.
  • The Protector
    #536
    Hát nekem kéne segítség bőven.Majd csinálok képet arról ami nem megy.Egy speckó kivégzést sem tudom megcsinálni.
  • norbi2fraktal
    #535
    gyerekek én billentyűvel nyomom, és nagyon jól haladok a Challanges/trial-ban, pár embernél a hard-ot csinálom már, aki akar ruhát szerezni az menjen survivalban,20-20 nehézségi szint van normal/hard-ban

    amugy 1óra óta nyomom XD :D, most megyek pihizni, ha kell segítség írjatok, és segítek
  • Eftörsokk
    #534
    lehet 1 billre 2 playert konfigolni?
    billentyűzeten mit kell nyomni a continue-hoz vereség esetén?
  • Bagoly81
    #533
    semit, csak érdekell. új játék, hátha tudja.. felraktam a gépre egy pistát sp2 vel és kiváncsi vagyok.
  • MerlinW
    #532
    Nem használja. Egyébként mit számít?