49
  • Csaba42
    #9
    Persze, könnyű bármire is azt mondani, hogy hülyeség, főleg ellenérvek nélkül. A Y2K az már Y3K (de akár említhetnénk a középkori világvége fanatikusok által kitalált dolgokat is), csak addig még sok idő van hátra (nagyjából 992 év). Ha jól tudom, a legközelebbi világvége hisztériát a "2012-es meterorbecsapódás" váltja most ki (meg valami 2049-re, vagy a körülire is be van tervezve egy), amely során a dinoszauruszokhoz hasonlóan kipusztul az emberiség. Nem tom, szerintem felüdülés lenne a Földnek. :) De a témára visszatérve: senkinek nem lenne kenyere a terroristákon kívül, hogy baxakodjon a net, úgyhogy szerintem no panic, meg lesz minden oldva (amúgy is itt az IPv6 is, örüljünk neki).
  • uniu
    #8
    sztem is ez nagy hulyeseg. Inkabb arra gondolok, hogy a cegek kitalaltak vmit, hogy hogyan lehetne a rendes koltsegvetesuket valahogy kivetni masokra...pl az userekre.
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Ja az ilyen elmezőket és análiszteket kéne kiküldeni a rizsföldekre, hogy gondolkodjanak már el egy kicsinység. Hülyeségeket bárki tud hasraütéssel állítani, csak az a baj, hogy szinte sosem jön be. DE azért rettegjünk, hogy jujjösszeomlikavilágháló! (meg jönnek a robotsáskák az Epszilon-Eridaniból!)

    Y2K...valaki?!! :D
  • juzosch
    #6
    Na már azt hittem idén kivételesen ezt nem fogják előrejelezni, mint az elmúlt 15 évben:D
  • Zoleeca
    #5
    Az internet monnyon le!
  • nirriti
    #4
    Vagy majd jönnek az egyoldalú szerződésmódosítások és a sok még tényleg korlátlan szolgáltatónál előjön a korlát meg a "Fair use policy" aztán a sok letöltőmágus júzer elindul oda ahol még nincs ilyen, de ezzel már azok a jóravaló szolgáltatók se tudnak majd mitkezdeni, vagy bevezetik őkis azt amit a konkurencia vagy durván sokat költenek fejlesztésre, de mivel a máltai szeretetszolgálat meg a vöröskereszt egyenlőre még nem többségi tulajdonos ezeknél a cégeknél így szerintem a haszonlesőkhöz méltóan horrorár lesz a majd akkor gyorsnak számító sávszélességre ami nem sok jóval kecsegtet.
  • LeonSilver
    #3
    Vagy talán a haszonból kellene kicsit többet a fejlesztésre fordítani.
  • Ronny
    #2
    "A cég javaslata szerint az adóbevételekből kellene jobban támogatni a bővítési erőfeszítéseket, némi juttatással ösztönözni a szolgáltatókat arra, hogy komolyabb beruházásokra szánják el magukat."

    Ennyi erővel beszedhetnék közvetlenűl a felhasználóktól is a pénzt és akkor nem emésztené fel egy jelentős hányadát a pazarló államgépezet.
  • tunyo902
    #1
    Ez nem frankó