17
  • szvini
    #17
    Nem
  • CyrSyS
    #16
    Azért annyira nem gagyi a grafika, látszik csak a szidásig értesz a dolgokhoz.
    Kérdésedre meg már megadták a választ, de tennék fel neked egy kérdést:
    Hasznavehető ember vagy a társadalomnak?
  • HöfEE
    #15
    Csak szét ne vessen az a sok ész amivel az isten megáldott!
  • bandee1
    #14
    Várjuk !!
  • szvini
    #13
    egyetértek veled, én sem fogok konzolt venni, mert amit szeretek az mind mind pc-n is van, meghát amennyi időm van elég is a PC :), ezért jöjjön csak ki PC-re.
    Meg igy többet el tudnak adni, ha mindenre megjelenik, vagyis gondolom én.
  • Olmütz
    #12
    Azért, kedves barátom, hogy akinek nincs konzolja, csak PC-je, az is tudjon vele játszani. Vágod?
  • szvini
    #11
    poén lesz, gyermekkrom egyik kedvenc meséje :D, kivivok, remélem jo lesz a játszhatóság legyen a grafika csucs szuper vagy gyengécskébb is
  • jin
    #10
    Hányadék PC-s graika, minek ilyen játék pc-re, mikor ott vannak a frankó konzolok?
  • jeti00
    #9
    kell kell kell! Jöhetnek az ilyesmik :D nosztalgia :)
  • feamatar
    #8
    szvsz szellemet írtani mindenki szeret. az idősebbek úgyis vágják a filme, a kevésbé idősek a régi rajzfilmet, a még kevésbé idősek meg az új rajzfilmet, egyik se volt rossz szvsz, úgyhogy nem annyira elfeledett franchise az.
  • akyyy
    #7
    Nekem a 2 rész jobban bejött, persze az 1 is.

    akkor volt itthon a titanic örület, és amikor közölte a csöves a befutó titaniknál, hogy jobb későn mint soha....whááá:_DDDDD
  • SityiSXT
    #6
    Addig is, amíg ez megjön, egy kis nosztalgia:
    Ghostbusters 1 remake
    Ghostbusters 2 remake
    Így nem kell emulátorral vacakolni, és még Vistán is megy mind2.
  • Toughtful
    #5
    A Vivendi végzett egy felmérést (ugye a Sierra név birtokosai, vagyis a játék megbízói) amelynek az lett az eredménye, hogy az emberek nagy része akkoriban (két éve?) egyrészt a Sebhelyesarcúból látott volna játékot (a trágya minőség ellenére el is adtak belőle vagy két-három milliót, pedig az se mai cím) vagy a Szellemirtókból. A legenda tovább él! :)
  • Loverman
    #4
    igen lol, de azért valamennyire igaza van. ez a trademark jelenleg gagyi rajzfilmeken keresztül van a köztudatban, semmi más által. így kérdéses mekkora lesz rá a kereslet, mind1 hogy milyen graffal/hype-pal jön ki. a mai kisgyerekek az apjukat fogják kérdezgetni h mi az a szellemirtók...
    amúgy C64-en én is toltam;)
  • lipike008
    #3
    első nekifutásra hüjeségnek tünik.
    LOL :D :D
  • djukel
    #2
    első nekifutásra hüjeségnek tünik.
  • Tinman #1
    HATALMAS!
    Annyira függő-e voltam, hogy ff Junoszty tv-n mindig megnéztem bármelyik csatornán ment /Jugo 1, ORF, PRO7, stb./
    Természetesen C64-en folyamatosan toltam.


    Nagyon várom!