48
  • haxy27
    #8
    na én ennyit nem adnék ki egy sorozatért sem. ez a havi fizetésem 80% -a.
    mondjuk max 300ft/lemez de akkor sem egyszere.
  • sylas
    #7
    miért jelennek meg ilyen réi sorozatok dvdn?válasz s van rá
    nem csak azért mert jó ha átdolgozzák mert akkor veszik de miért dolgozzák át?azért hogy jöjjön a lé aki kiadja mivel rájött hogy nem sok dvdjük fogy ezért ilyen kult sorozatokat adnak ki
  • Kraptor
    #6
    Nem rosz, de azért sok az 50e érte....
  • Cat #5
    szerintem meg azért nő, mert egy sorozatot letöltve hosszan izgulsz végig, várod mindig a következő részt, szóval fenntart egy "rajongói állapotot". Ha e mellé hozzáteszed, hogy az a párezer ft féltucat DVD-ért tényleg nem sok (alig több, mint egy premierfilm), akkor ki is jön az eredmény, a növekvő eladás.

    Pl. itt van a komplett Star Trek TNG, 7 széria, 49 darab DVD, összesen (átszámolva) 49ezer Ftért. De persze a 61 lemezes X-Akták gyüjtemény sem lehet piskóta (szintén ugyanennyibe kerül).

  • ddt500
    #4
    Manapság mi számít átlagos kapcsolatnak? A múlt héten elkezdtem aggódni mert 1 hét alatt kb.130GB-ot töltöttem le(South Park összes stb.). 5Mb-es netem van.
  • Gladiator
    #3
    szentem meg azért nő az eladás, mert mondjuk az, hogy letöltessz egy premierfilmet, ami mondjuk (nem torrentezek, de szentem) 700mega körül van, addig a sorozatok jó pár gigák, és azt azért egy átlagos kapcsolattal egy év leszedni.
  • bugger
    #2
    A cikk egy dolgot néz nagyon félre, míg nő a DVDk vétele, a letöltés is nő, tehát nem "befellegzett" neki, hanem a mellett, azt kiegészítve megy.

    Az eladások azért is nőnek, mert még mindig jobban szereti az ember a nyomott lemezt szép dobozzal, mint az írottat filctollal firkantott felirattal rajta.
  • kumica
    #1
    x-aktákra lenne igény sztem.