2495
  • Szabi84
    #2495
    Ja nem, de nagyon frankó, egy nap alatt ledaráltam:DD ilyen sokáig még játékkal nem játszottam igaz easyn, köszi megnézem!
  • Prince of Máté
    #2494
    Bonus számokat megnézted?
  • Szabi84
    #2493
    Végignyomtam mind a 42 számot easyn, az ördögöt is lenyomtam, még sincs meg a dragonforce szám:S
  • Szabi84
    #2492
    köszi
  • Prince of Máté
    #2491
    Options -> Controller -> Lefty off
  • Szabi84
    #2490
    Szevasztok! Rákötöttem a PS3 gitárt működik is de az a baj hogy a hangok pont fordítva futnak mint ahogy a gitáromon van!
  • Prince of Máté
    #2489
    Sok keresgélés után ismét sikerült működésre bírnom a GH3-at gitárral!
    Itt van a megoldás: LINK
  • wiver
    #2488
    Már többször letöröltem újratelepítettem, leszedtem több helyről. Mert írták hogy attól hogy egy a verzió szám, még lehet benne különbség. Kezd az agyamra menni, és nagyon bánt a dolog. De most hogy írtad hogy régebben jó volt neked. Akkor ezek szerint van rá esély hogy jó lesz, mert azt is írták hogy soha, mert nem kompatibilis.
  • Prince of Máté
    #2487
    Ugyanez van velem is :S
    Eddig évekig jó volt, de most valamiért elbaszódott, de csak a GH3-ban, mert a WT-ben működik tökéletesen.
    Pedig régebben is Win 7 64 biten játszottam...
  • wiver
    #2486
  • wiver
    #2485
    Sziasztok! Nem teljesen 100-as a gitárom. PC-n szeretnék játszani Guitar Hero 3 - Legends of Rock. feltettem a legfrissebb patch-ot (1.31) Próbáltam xp-n és win7-en is. A gép felismerte, minden ok. De nem működnek jó a gombok. A menüben szépen megy minden, de játék közben csak két gomb, de az sem jó helyen. A menüben megy le-fel jól a pengetővel. De játék közben már nem penget. A gitár egy vezetéknélküli a nevét azt nem tudom de azt hiszem ezt nevezitek gibson félének, kép mellékelve. Kérlek segítsetek!
  • sanyi150
    #2484
    Miért laggol a játékom?

    Ha PC-n játszol van megoldás, töltsd le a legutóbbi hivatalos 1.31 patchet
  • Prince of Máté
    #2483
    Sajnos legalább 1 gitárnak lennie kell, úgy lehet ketten játszani, ha valaki billentyűzettel, valaki gitárral tolja.
  • W726
    #2482
    Üdv! Van 1 Guitar Hero 3 Pc játékom, gitár nélkül van valami mód arra, hogy 2en játszunk a barátnőmmel? Szivesen alakitanánk ketten 1 csajszis rockband-et :) akármilyen "gamepad to guitar" emulátor, vagy egyéb megoldás tökéletes lenne.. köszi előre is
    pá!
  • Szilcsy
    #2481
    sziasztok.
    Nekem egy olyan problémám lenne, hogy régen ismerősnél játszottam sokat ezzel a játékkal. Most kedvem szottyant kicsit elpötyögni rajta, de szigorúan amatőr szinten. Csakhogy a kedves GH3-am az easy szinten is 5 gobot teszt be... innentől lehetetlenné téve nekem a játékot. A legelső 2 zene normál 3 gombon megy, ahogy annak kell működni. De amint átléphetek a második "tour"-ba vagy mibe, és ott megjelenik 3 szám azonnal 5 gombbal működik. Beállítások közt semmit se találtam erre. Valaki valami tipp?
  • saslaca
    #2480
    Sziasztok!
    Miért laggol a játékom? Elindítok egy számot és kb fél percenként belaggol. Nem a gépem a szar mielőtt valaki ezt mondaná. Hiába veszem vissza teljesen a grafikát, akkor is csinálja. Mit tudnék ellene tenni hogy ne szaggasson be?
  • Prince of Máté
    #2479
    PC-hez tudtommal nem csináltak download számokat :/
  • szinkronsite
    #2478
    Üdv, nemrég vettem egy gh3+gitár szettet, serial-t elfogadta minden ok... Engem az érdekelne, hogy tudok-e zenéket leszedni hozzá így, hogy van online accom? sajnos a store-ban nem lehet rámenni a downloads-ra :S ha valaki el tudná magyarázni (ha van ilyen lehetőség) hogy hogyan kell azt nagyon emgköszönném:)
    ui.: félreértések elkerülése végett hangsúlyozom NEM ilyen noname által kreált akármit akarok betenni pl.: scorehero.com hanem gyártó által készített "eredeti" zenéket.
    A választ előre is Köszönöm!
  • Lacee86
    #2477
    A világon semmi köze a gitározáshoz. Ezt biztosan merem neked állítani, mióta már igazi gitáron is pötyögök. Fun, azonkívül arra jó, h sok régebbi dallal ill. ismert vagy kevésbé ismert együttessel megismerkedj. :)
  • 38tibi38
    #2476
    Na mostmár megvan. Am ez a game jó arra hogy megtanuljak gitározni? Mármint valami fogásokat vagy iylesmi?
  • 38tibi38
    #2475
    Nekem az enter a zöld re van állitva,és nekem is az a gondom mint sheva nál,de a beállitásokba se találtam pengetést.
  • mencsi32
    #2474
    Kedves Sheva!

    Az elején nekem is ez volt a gondom, és aztán rájöttem, hogy nem pengetek.
    Alapból a pengető az enter billentyű.
  • Shevchenko
    #2473
    Nem tudjátok mi lehet a baj hogy nem számol pontokat nem is mutatja hogy benyomom azt a billentyűt ami azt a színt vezérli, pedig látom hogy benyomodik.
    Köszi
  • MauganRa
    #2472
    ment pm
  • Prince of Máté
    #2471
    1.3 patch és csá
  • MauganRa
    #2470
    Sziasztok. Épp a mai nap érkezett meg 2 Les Paul ps3 gitár.
    Pc-vel kompatibilis, ennek ellenére miután leszedtem a rock legends-et/installálom és belépek a játékba, nem akarja felismerni a gitárt és csak klaviatúrával tudok irányítani. 4 órája szenvedek vele de sehogy nem akar működni.

    Windows a csatlakoztatás után csak annyit írt, hogy usb HID kapcsolat telepítése sikeres volt (vagy valami hasonló), de az eszközkezelőkben sem látok olyat, hogy Gibson Les paul guitar vagy akármi hasonló eszköz ott szerepelne. Gyors segítségre lenne szükségem, mert az agyvérzés kerülget,hogy nem tudom kipróbálni végre élesben.

    Próbáltam a JoyToKey-es megoldást, de egyáltalán nem tudom ,hogy a programon belül mit kell mahinálni, hogy jó legyen.

    Mivel látom, hogy 1-2 hetente születik egy post itt, ezért túl gyors segítségre nem számítok, de próba szerencse.
  • Edizon
    #2469
    sziasztok! nem találtam ilyen kérdést még de bocsi ha már sokszor kérdezték. Az lenne a kérdésem h nincs e vmi tippetek hogy pc-n lanozni v akár online jáccani hogy lehetne?
  • lammaer
    #2468
    Kereső a barátod, kb minden 10. hozzászólásban benne van ez a kérdés...
  • Rambo27
    #2467
    helo csak egy kéréds lehet tankcsapda számot berakni ? vagyi saját számot?és ha lehet akkor hogyan?előre is kösz
  • Buschmann
    #2466
    Sziasztok!
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy kaptam páromtól egy world tour szettet pc-re, már az emberfeletti teljesítmény volt, hogy egyáltalán talált, csak az az egy gondom van vele, hogy azzal a gitárral, nem sikerült játszani a legend of rock-al, ennek mi az oka.
    A másik kérdésem meg, hogy vennék egy xboxot is és valahogy össze lehet kötni a world touros pc gitárral??Usb- madzag nélküli.
    Köszi!!
  • haze81
    #2465
    szóval, ötlet valaki?
  • Lacee86
    #2464
    Ok.
  • haze81
    #2463
    ja bocs elfelejtettem, hogy wii-re kell
  • Lacee86
    #2462
    Hát ha meghallgatja az ember xy előadó albumait, amiken ugye a hatalmas világslágerek is rajt vannak, hallhat mellette olyan dalokat, amikről bevillan, h atyaég, ez marha jó, hogyhogy nem lett belőle sláger? Azt akarom kinyögni, h nem biztos, h a legnépszerűbbek a legjobb dalok. Persze mi a legjobb, hát ez nagyon nagyon szubjektív.
  • stefanov
    #2461
    Hát nem tudom. Sztem ha valami 40 évvel ezelőtt nem lett annyira népszerű, annak oka van és most már késő népszerűsíteni.
  • Lacee86
    #2460
    A Metallica az nem PC ám. Ha tudod, akkor sry, nem szóltam.
  • haze81
    #2459
    érdekelne, hogy milyen vásárlási lehetőségek vannak? Olcsó. Ajándékba akarok venni guitar hero metallicat vagy van halent vagy a 3-ik részt legends of rockot, esetleg a legújabb world tourt. Ebayen találtam 43 fontért postával együtt metallicát gitárral, az elég jó vételnek tűnik csak félek hogy nem érkezik meg időben karácsonyra, van valami más itthoni vagy külföldi olcsó online bolt, ahol érdemes körülnézni?
  • haze81
    #2458
    én elég sok számot ismertem a 3-ból, szinte mindegyiket, még a bónusz dalokat is
  • Lacee86
    #2457
    Igen, eleinte engem is zavart, h nem annyira ismert számok vannak, de ha belegondolsz, pont ez lehetett a cél, h a mai fiatalok kevésbé népszerű dalokat is megismerjenek. Sztem ez tök jó, h úgy mondjam, nőtt tőle a zenei műveltségem. :)
  • stefanov
    #2456
    Nyilván nem arra az 1-2 tényleg legendás előadóra gondoltam, akik tényleg jók, bár sajnálom, hogy nekik is inkább kevésbbé populáris számaik kerültek be, De szerintem egy White Zombie, meg a hozzá hasonlók nem annyira legendásak azért, és annyira szélsőséges zenét játszanak, hogy teljesen élvezhetetlen. A másik bajom az összeválogatással van. Mikor pl. a GHWT-ban Ozzy Osbourne előadja a La Bamba-t, hát az tényleg inkább bamba, mint humoros. És szerintem sajnos 80%-ban ilyenek vannak. A GH3-ban meg nagyon túlteng az ős-rock. Véleményem szerint nagyobbat szólna ez a játék, ha olyan előadük olyan dalai kerültek volna be, amelyek ismertebbek és tényleg adott korok slágerei voltak. Pl Jimmy Hendrix berobban, hú, tényleg nagyszerű, most aztán lesz rock and roll, erre előad egy altatódalt, holott nem egy ismert, igazán pörgős nótája van. A 3-ban az a jó, hogy lehet berakni mp3 zenét, ami sikerült is, így nekem már van pár jó számom, de a gitár sajna nem fog meg annyira, a dob lenne a jó, de a WT nem támogatja a custom songokat egyenlőre :(