13
  • echo
    #13
    :) tényleg maga a nyolvanas évek a cucc.
    Egyébként nem értem, hogy miért nem A4 esben csinálják. Akkor egyrészt elférnének rendesen az ilyen nagyobb oldalformátumú doksik. másrészt meg elfektetve könyvet lehetne úgy olvasni mint a rendeset, hogy két oldal egyszerre.
  • whito
    #12
    Ez is e-paper alapú, mint a sony és egyéb konkurrenciájé.
    A designert valószínűleg 1983-ban hibernálták és most olvasztották ki ezért néz ki úgy, mint ha 25 évvel ezelőtt tervezték volna. :)
  • bunny
    #11
    Mindkettő otromba, ez még csúnya is. Az én álmom egyébként egy papír vékony, wifis eink reader, rajta pár giga flash ram, érintő kijelző így gomb sem kell rá és csók.
  • L3zl13
    #10
    A Sony cuccosa még rendben, de ez? És még drágább is.
    Jó volna már valami használható e-book reader elérhető áron.
  • Szefmester
    #9
    sztem is célszerűbb lenne vmi e-paper:D
  • Kobaljov
    #8
    Hát mobil kijelzőjén én nem olvasnék el hosszabb könyvet (pl. a mostani 900 oldal), nem igazán alkalmas rá. Nagyobb kell, hogy ne legyen túl fárasztó + nagyon alacsony fogyasztású, ezért jobb az e-tinta mint a sima mobil, PDA használata. Alakulnak ezek, csak még elég drágák, de mindig így szokott kezdődni. Az össztekerhető és egyébb trükkös kijelzőkkel pedig kisebb méretre is össze lehetne csukni.
  • Kobaljov
    #7
    Ez nem e-tintás?
  • HUmanEmber41st
    #6
    Ha rámbízták volna a tervezést, akkor csináltam volna 1 A4 méretű lapot, aminek az alsó sávján van 1 kis érintőképernyős menü, meg 2 gomb, amivel lapozni tud.
    A megjelenítő rész meg lenne e-tintás rendszer, ami csak új oldal kirajzolásakor fogyaszt energiát. USB interface, ami beépített memóriába tölti az olvasnivalót és kész.
  • Big Bad Ryder
    #5
    Én mobilon olvasom az ebookokat van rá egy jó kis progi, tehát sztem felesleges egy ilyen nagy és csunya dobozt magunkkal hordani
  • Frayer
    #4
    adhattak volna a designre is ha már egy inovációs terméket készetettek
  • HUmanEmber41st
    #3
    Mobipocket reader rulez foreva.....Egyaránt működik PC és PPC is, ha átmásolod az index fájlokat, még azt sem kell keresned, hol tartasz a könyvben.
    Ez tényleg valami retro fíling...ronda, mint a 21.század
  • kicsy
    #2
    Hja, nem túl szép, de legalább ronda.
    Zenéhez meg főleg nem fogsz ilyet hordani magaddal.
  • Polemius
    #1
    Azt hiszem, ha a '70-es évelgen készítettek volna e-book readert, így nézne ki.
    Nekem kissé ormótlannak tűnik. Meg drágának is.

    Minek rá ennyi gomb? Legyen minél kompaktabb, minél nagyobb a hasznos (könyv) felülete. Én még a sony verzióján is sokallom a keret méretét meg a gombok számát.