11
  • KoS
    #11
    Azert ez nem volt mindig igy, csak miota tulzottan lefogyott. Volt neki feneke meg csipoje is rendesen, de sajnos ezek mar a multe...
    Azert remelem meghizik me'g valamikor...
  • Blasta
    #10
    Rádásul nem is valami formás, van két jó melle meg egy kurvajó arca és csá, feneke lapos, csipője nincs, karjai eresek, szal egyálatlán nem az a full formás nő (persze attól még elfogadnám hétvégére)
  • KoS
    #9
    Hat marpedig ilyen formas nem sok van. Persze most mar sajnos tenyleg szornyen nez ki. :((
  • Atisz #8
    Megint ilyen trutyit vesznek elő "fantasy" címszó alatt, hát nc...

    Nem hiszem el hogy Angelina Jolie-n kívűl nincs jó nő Hollywood-ban, én személy szerint már unom.
  • Toughtful
    #7
    Ez is ilyen nesze semmi fogd meg jól hír. Ha nem a szemüveges módszer, akkor micsoda, mit jelent az, hogy az IMAX még arrébb van, meg ilyenek. Áh, mindegy.
  • Blasta
    #6
    Én csak azt nem értem, miért kell egy ilyen filmet animációzni?
    A Final Fantasy-ben tudtommal (lehet, h tévedek) nem létező szereplők "játszottak", de húsvér színészeket leanimálni szvsz marhaság.
  • Loverman
    #5
    itt hol istenítik?:O
  • Wittgen
    #4
    Nem t'om, mit kell itt isteníteni a kivitelezést, mikor a Final Fantasy már megmutatta jó őár évvel ezelőtt, hogyan is kell csinálni ezt...
  • Yoshimitsu
    #3
    MOndjuk ha jobban meggondolom. :D A főbb részeiben már úgy is biztos van szilikon az meg tartja a formáját. :D
  • Yoshimitsu
    #2
    Csak sajna mostmár szálka. :(
  • OliApa
    #1
    ...az efféle, mondhatni színészeket teljes valójukban ábrázoló animáció mennyire felel meg az ízlésének.

    Háááát? Angelina Jolie teljes valójában történő ábrázolása , mit ne mondjak, találkozik mocskos ízlésemmel . . .