625
Mutasd be kedvenc autód a játékból, a többieknek! Lesznek versenyek, stb!
  • Szabi DEMON
    #104
    Silvia-ra majdnem rávágtam hogy nagyon tetszik, amíg nem vágott pofán, hogy más színű az első és hátsó felni. Borzalmas :D Ha összehangolod a kettőt fasza lesz.
  • LeWyTy
    #103
    Köszi
    De láttátok volna a ford focust amit csináltam...csak az má eladtam

  • tompka
    #102
    Én nagyon egyszerű vagyok. A sok matricát nem szeretem. Ez menlátszik az autóimon is :D
    eklipsz1 eklipsz2 eklipsz3 civic1 civic2 civic3 sevi1 sevi2rx7 1 rx7 2 silvia silvia 2

    egyszerű, "normál" autókat szeretem :)
  • csabush
    #101
    Istenül néz ki:)


    Drag gépem, ezt nyertem el a drag kingtől, akit egy 919 lovas suprával aláztam porba (800méteren mentem annyit mint a "King" 400on:D:D)
  • Yoda001
    #100
    uh
  • Szabi DEMON
    #99
    Nyeremény GTO-mat alakítottam át így. Állapota nem 100%, ám nem sok mindent tervezek már rá. Semmi felirat az biztos. Egy két kisebb matrica a hátsó részére és készen is van. A letisztult autókat szeretem, azt amelyiken nem foylik össze a rengeteg rápakolt dolog. Majd a végleges vátozatot is felrakom.
    GTO 1GTO 2
  • Yoda001
    #98
    ablakra hogylehet festeni, és hogy lehet olyan sötére csinálni? hiába teszem darkra,nem sokkal lesz sötétebb
  • Cápafogxy
    #97
    Ez tényleg ottvan.
  • Holy Shit
    #96
    Ezt nagyon nagyon de nagyon cool-ra megcsináltad!Gratula!Majd ha megszerzem a game-et majd én is hasonlóra csinálom csak én majd úgy ahogy a Carbonba csináltam.Remélem meg tudom majd úgy csinálni.
    Ha gondolod itt egy link hogy én hogy cisnáltam meg a Carbon-ban a 350Z-t.
    http://www.youtube.com/watch?v=5sLy-M3HJyA
  • offkorz
    #95
    meglehetősen fasza.
  • LeWyTy
    #94


  • Willi Betz
    #93
    nem tudok vele mit csinálni,nincs olyan felni.
  • Gibor
    #92
    Hát nekem eddig szinte csak offkorsznak eza felső RX-7 ese tetszik... nemtom vlamiek nagyon üres vlameik agyonmatricázott...
  • offkorz
    #91
    ha nekem szólt.akkor htx.
  • offkorz
    #90
    ty.
    hát ez nagyon sok matricából áll ez az egész.keresgélj,megvanaz.^^
  • Hopsz
    #89
    Szép gép, de ilyen matricáat hol lehet találni mert nekem eddig nem sikerült ilyet sehol sem, meg 1 csomó más képen láttam oylanokat amiket nem találtam.
  • allock #88
    fasza!
    jó izlésed van :D
  • Dominic901
    #87
    nagyon durva gép
  • offkorz
    #86
    erigz hét.(ez a driftes.másik a gripes.)
    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.
  • greenvelvet
    #85
    valaki segitsen pls! van egy porsche caymanom és mikor gyorsul nem tudom kormányozni mert kicsuszik és mindig húz jobbra
  • MikX
    #84
    Hali!
    Berakom pár autómat:













  • Katun
    #83
    Sziasztok!

    Akkor mutatom az én dögeimet. Sajnos nem vagyok nagy király a matricázásban, de elkezdtem már gyakorolni .
    Sprintre:
    BMW M3 E46



    Hajszára:
    EVO X

  • Synit HUN
    #82
    Áttolod a kasztniról a szélvédőre a matricát.
  • nono55
    #81
    a szélvédőt hogyan kell matricázni?mert az nekem nem sikerül...
  • csabush
    #80
    Mondjuk az a 240sx elég érdekes:) Én elég visszafogott vagyok színkombók terén. Ez a színösszeállítás rémálmaimba jön elő maximum:D De ez egyéni vélemény, pl offkorz rx-7ese bejön. Majd rakok én is a gépeimről, ha végre meglesz a végleges géppark:D:D
  • Tiati
    #79
    Beállítások / Játékmenet / Mértékegységek

    km/h vagy mérföld/h

    de ezt csak akkor írja, ha a legjobb magyarítást

    innen letöltöd

    Mert a játékbeli magyarításban azek vannak:
    angolszász (az a mérföld/h) és
    metrikus (az a km/óra).
  • spae
    #78
    Ah, már megy, valamit elírhattam, olyan kód nincs ami csak az Acura NSX-et adja!?
  • spae
    #77
    Hali! Nekem nem megy az "unlockallthings" cheat, pedig nagyon szeretnék NSX-el nyomulni, plz help!
  • Dominic901
    #76
    a Lamborghini jó drag-ra?
  • greenvelvet
    #75
    hol lehet a mérföldet kilóméterbe átállitani?
  • Gibor
    #74
    igen.. csít... annyi hogy karier menüben ahova kódot kell beírni beírod hogy unlockallthings és meglesz +5kocsi...
  • offkorz
    #73
    biztos csítelt. :-c
  • Synit HUN
    #72
    Te áruld már honnan a rákból vettél NSX-et?
    Én nem tudok venni de láttam már versenyen. És lockolva sincs a szalonban.
  • Lobsterman
    #71
    Lehet hogy csak bennem van a hiba, de ezek a "feliratos" kocsik nagyon nem tetszenek. Nem is rakok egy szem márkajelzést sem soha egyik kocsimra sem. Nem is nagyon láttam még olyan kocsit itt, ami számomra olyan húbazzeg kategóriás lett volna. offkorz és Pepsi kocsijai viszont tetszenek. De az enyém jobban :D
  • offkorz
    #70
    lentebb van már 1 kocsimról kép.
    majd még lesz többről is. -.-
  • Nagy01
    #69
    Nemtehetek rólla hogy nincs ízlésed.
    Örömmel várom a kocsidat.
  • offkorz
    #68
    perszehogy.
  • Nagy01
    #67
    Mi mi mi az hogy haladás xD egy tökéletes kocsi.xD
    Mint pl ez is :

  • offkorz
    #66
    nemtetszik.de már haladás. :)
  • Nagy01
    #65
    Tess: ez szerintem elég jó lett. ( vagy legalábbis nem 10perc alatt csináltam:D)