27
  • spydee
    #27
    a protézis szó önmagában nem a fogra értendő, hanem a pótlásra. Azért maradt meg(rosszul) a fejekben az asszociáció, mert az elmúlt években a fogsort pótolták(fog protézis). Ahogy olvasom, bővítik a kört, elég szép és bíztató eredményekkel: kar protézis, láb protézis...szem protézis(na ez egy speciális eset és akkor lesz ha a műkezed önnálló életre kel, és a szem megtörlése helyett, kikapja azt a helyéről:DD)
  • pinokkio
    #26
    http://video.vienna.at/search/Christian%20Kandlbauer/members.Redaktion/Armprothese131107.wmv/viewer.html
  • L3zl13
    #25
    Bazz, két napja bámulom ennek a hírnek a linkjét a fenttebbi ajánlóban, gondolván, hogy mekkora baromság, és csak az előbb jutott eszembe, hogy valószinűleg nem fogprotézisről van szó, és talán mégis érdemes lenne megnézni...
  • Voronyezs
    #24
    írni meg látjátok még nem tudok
  • Voronyezs
    #23
    nekem is az jött le először

    öbb pénzt kéne bele fektetni, de félő h előbb utóbb az lesz a Földdel mint ami a terminátorbn van konyhai robotgép vs ember
  • sathinel
    #22
    Cyberpunk világokban pont azt vetítették előrre, hogy Kína pl ezekre, és biológiai fejlesztésekre specializálódik, és oda járnak majd az emberek. Pl mint már ma génkezelést akarsz, akkor 50 féle betegséget tudnak már gyógyítani, de csak kínában engedélyezik, és elég drága. Ez a jövőben még jobban azt fogja segíteni, hogy ők fejlődnek ezen a téren, míg mindenki más lemarad. gondolom emlékeztek a TV-ben is volt egy hír, hogy gyülytést rendeztek egy kislánynak hogy kimehessen kínába és kezeljék.
  • Tetsuo
    #21
    mert pont a mufogra? neked az van? titanium v olyan igenyes a zeleje?
  • Tetsuo
    #20
    robotzsaru v tetsuo a vasember? ;)
  • Sirus86
    #19
    Akkor jöhet a következő lépés, választhat: Darth Vader, vagy Neo? Ön melyiket választja? :D
  • Zoleeca
    #18
    "Gondolatokkal irányítható protézis"

    Csak én asszociáltam egyből a műfogsorra?
  • duke
    #17
    "eléggé drágák lesznek"

    kb 5 ev mulva a kinaiak elkezdik masolni,es akkor majd 500 ft lesz,akciosan 300 ha minjart kettot veszel.
  • T0nk
    #16
    Kerestem videót a cucc működéséről, mégis hogy néz ki ahogy srác használja. Sehol semmi. Esetleg valaki nem tud adni linket?
  • Tetsuo
    #15
    kiralysag! keves az a love
  • syn7h37ic
    #14
    Nagyon csúcs.
  • phoenix1
    #13
    Nagyon jó, csak így tovább. Ha jól látom akkor ez egy tovább fejlesztett változatta annak amit még múltkor a tv-ben láttam. Már azzal szinte mindent megtudod csinálni az emberke, pl. falat festeni.
  • xizor
    #12
    minden drága az elején, de elöbb utóbb elérhető lesz a legtöbb embernek remélhetőleg :)
  • RealPhoenixx
    #11
    Kiraly

    Majd mondjatok mikor megcsinaltattatok a kart: elfogyott a penzem, a villanyt ezert lekapcsoltak, igy lemerult a karom, meg kiverni sem tudom :)

    Vagy menekulsz a rendor elol, elsut egy kis MI-t oszt ott allsz azon agyalva, hogy futsz futsz, csak eppen allsz :)
  • GyuriX2572
    #10
    5-6Millio Euro nem is sok, tolhatnának még egy kis pénzt bele...
  • Anotino
    #9
    Pl vihar eseten tudja tartani az esernyot.
  • kzoard
    #8
    eléggé drágák lesznek ezek, azt ne felejtsük el. és amit ti mondtok, akkor mi lenne egy vihar esetén?
  • feri79
    #7
    Ja, vagy az óra kezdetén a tanár "akkor most mindenki töltse le az XY könyvet wifin". Minek az a nagy memória, ha mindenhez hozzá lehet férni a neten :)
  • Prof William
    #6
    Jaja. 200 év múlva egy mamóimplantos egyetemi osztáylban...

    Ok akkor holnapra kérem Kant összes művét kívűlről! :)
  • Frosty01
    #5
    én is oda meg vissza volnék egy memória implanttól. tuti hogy azonnal berakatnék egyet magamnak, mert komoly szükségem volna egyre :D
  • Palinko
    #4
    usb 308448.544 fél óra és tudnál minden :D
  • Tinman #3
    Kiváló hír
  • bandypappa
    #2
    Hú ténlyeg ma jelenik meg a crysis!!!

    A jövöben meg el kéne gondolkodni azon hogy használjuk-e az ocska igazi kart, vagy kiborgok leszünk-e? Mert az ilyen emberek a jövöben erösebbek, okosabbak, szebbek lesznek, mint a mai tisztán organikus emberek.
    De én egy memoriaimplanttal böven meg lennék elégedve, kevesebb idö kellene a tanuláshoz, persze a követelmények is nönének.
  • Akuma
    #1
    2020-ra tényleg Crysis lesz itt ;)