203
A \"kistesó\", aki leverte az N95-öt...
  • Dubuka
    #203
    siker, köszi még1x
  • Dubuka
    #202
    Köszönöm
    Remélem sikerül!
  • Dj Tommy
    #201
    Itt találsz leírást:
    http://nokiaprogramok.hu/forum/viewtopic.php?f=64&t=40
  • Dubuka
    #200
    Sziasztok!
    Van nekem egy Nokia N82, mér 2 éve, és amikor Firmware-t próbálok rajta frissíteni, akkor csak ugyan azt az FW-t ajánlja fel ami már rajta van, és az pedig nem a legfrissebb 20.0.0.62-et talán.
    Tudtok ebben segíteni?
  • Dj Tommy
    #199
    Formázás előtt a memóriakártyát vedd ki!
    *#7370# ha ez nem segít, akkor kikapcsolt állapotban: *+zöld+3+bekapcsológomb nyomva tartása bekapcsoláskor.
  • Sddhkl
    #198
    Sziasztok! Lenne egy rohadt nagy problémám. Az n82esem behülyült teljesen, nem lehet rárakni adatkábelre mert újraindul. Az újraindulás 1,5 perc, és a bekapcsolás dettó. Teljesen le akarnám törölni a telefonmemóriáját, mintha most vettem volna a boltban. Ezt hogy tudom megcsinálni? Segítsetek légyszi. Nincs kedvem pár ezerért bevinni mobiloshoz, ha itthon is meg tudom csinálni.
    köszi
  • ZilogR
    #197
    N80 10k
    Pedig nem egy buta készülék - csak vannak újak...
  • Sddhkl
    #196
    Pheaper segíts légyszi. Újra kéne rakni az n82mön az op rendszert. Látom te is esztergomi környéki vagy. Írj rám msnen pls: [email protected] vagy skype: sddhkl vxfire: pukika90.
    Vagy aki tud nekem ebbe segíteni, hogy felrakni egy op rendszert, emg garmint is, vagy valamilyen gps progit vegye fel velem a kapcsoaltot pls! köszi
  • Pipör
    #195
    de érdekes ez a néma funkció mert ha nekem abban van akkor az ébresztő simán megy max hangerőn :D
  • LSSAHPAUL
    #194
    ó basszús erre a néma üzemmódra magam is rájöhettem volna :p
    annyival kiegészítem hogy pl ballagásnál is lehet lencsevégre kapni ezt-azt :)
  • Pipör
    #193
    :D:D
  • Tinman #192
    Így van... 63k újonan a fekete.

    Viszont 40k a reális használt ára, ha mindene megvan és szép állapotban van. Alatta ultranagy baromság eladni, egyszerűen túl sokat tud a teló. Enyém még fóliás :-)

    Amúgy van egy jó hírem:

    1. Várjátok ki a nyarat.
    2. Tegyétek Silent/Néma módba a telefont.
    3. Húzzátok el a kamera védőreteszét... elindul a kamera szoftver.
    4. Kapcsoljátok ki a vakut.
    5. Keressetek egy formás csajt szoknyában.
    6. Nyomjátok le az exponáló gombot.
    7. Semmi nem történt, se hang, se vaku... CSAK A KÉP :-D
    8. Privátban jöhetnek a képek :-DDDDDDDDD
  • Pipör
    #191
    lol 63 újonnan a fekete
  • LSSAHPAUL
    #190
    lool jóhogy kevés, enyém is 2 éves és repült már párszor métereket is és betonon landolt szal van rajta pár hupli, de 60 alatt nemadom semmiképp.
  • Pipör
    #189
    én pár napja tettem fel a 31 est eddig 20as volt fent, hát érezhető volt a gyorsulás :))

    am próbálta már vki eladni a telót? nekem most lesz 2éves és 25-t akarnak adni érte minden alkatrészével együtt mem karival is :| az sztem kevés..:S
  • Tinman #188
    Hála az égnek megszűnt a dátum "bug"! Ismét perfekt társam :-)

    Tegyétek fel a frissítést, mert szvsz a készülék egész állapotán gyorsít! Érzésre határozottabban gyorsabb lett a telóm :-)
  • Tinman #187
    6 nap nekem is bőven megvan, de az is igaz, hogy egészségügyi hitvallásból én éjszakára (7 órára) kikapcsolom teljesen.
  • LSSAHPAUL
    #186
    Akkor kb egyidős az enyémmel, normál használat mellett nekem még mindig bírja 6 napig az aksi :) neked?
  • Tinman #185
    Hopp... már 2 éves múlt a telóm... és még mindig fenntartom, amit korábban írtam. Kiváló választás volt!

    Még 3 évet kell kibírnia ^^ Előző S60-as telóm 5 év után adtam el szinte kifogástalan állapotban.
  • oylog
    #184
    Csatlakozom az előttem szólóhoz nekem is most N82-m van már 2 éve és nagyon jó mobil!
    Előtte egy SE K750-em volt, mit mondjak ég és föld a különbség a két teló között, de annyi pénzért nem is bóvlit akartam venni!
  • MylkA80
    #183
    Nekem is N82-m van, immár másfél éve nyúzom.

    Teljesen elégedett vagyok vele, jobb, mint az előző telefonom (N95), amit sajnos elloptak (innen üzenném: rohadna le a kezed).

    Főleg a fényképező miatt vettem, illetve azon belül is a xeon vaku volt, amiért kicsengettem anno a 90pénzt érte.

    Az N95 LED-es vakuja (meg általában a dualledes vakuk) kb 1-2 méterig tudott normális képet lőni sötétben (pl: buliban), míg a xeonos akár 6-8 méterig is.

    Meg persze a giroszkópos elfordítás is marhajó, főleg mobiltv-nél, vagy videónál.

    Én is lefrissítettem a legújabb szoftverre (nem a pc-suittal, hanem gyári boxszal, és töltőprogrammal ismerős által) és nálam semmi gond nincs a dátummal.
    Raktam rá témákat, ugyanolyan gyors, mint a gyáriakkal, nem fagy, nem akad.

    A Garminból a 5.50-es van fent, lecserélt indítólogóval és férfi hanggal (nekem egy nő ne mondja meg, merre menjek:) ), teljesen jól működik, még sosem fagyott le. Arra kell figyelni, hogy használat után bent marad a memóriában egy futó fájl, ami folyamatosan szívja az aksit.
    Ezt a j-bak taskmanagerrel ki lehet gyomlálni.

    Összességében teljesen elégedett vagyok vele, egyedül a rizsszem gombokkal nem békültem még ki (nem is fogok), csak tövig vágott körmökkel lehet normálisan használni. Na meg az a multimédia-gomb is idióta helyen van (a c és a választógomb közt).

    Ami még zavaró, ha telefonálok vele és mondjuk kinyomnak foglaltra, vagy hangpostára, hosszú másodpercekig ott marad a hivott neve a kijelzőn, hiába nyomkodom a letesz gombot, nem lép ki.

    Amúgy meg szívemhez nőtt, csakis nokiára váltanék, ha kiadnának egy xeonost valamelyik csúcsból (n96,n97,n900) de azokat is elszúrták a ledes vakuval.
  • Pipör
    #182
    Grat hozzá jó kis teló :)
  • davids80
    #181
    sziasztok.Holnap jön meg az n82esem,már nagyon kiváncsi vagyok:)
  • Tinman #180
    Hmmm... biztos MADE IN FINLAND volt ráírva arra az N82-re? ;-)

    Több, mint 1.5 éve használom a pár béna programon kívül rosszat nem tudok róla mondani.
    Előtte S60-as telóm volt 5 (ÖT!) éven keresztül, azt is annyit nyúztam, mint most az N82-öt és bizony jó áron és örömmel vitték el tőlem.
  • Tasmaan1
    #179
    Hali!
    Én csalódtam az N82-em ben meg álltalában a nokiában. Elág ratyi anti minőség. Ez a szerencsétlen N82-es 8 hónapos és gondolt egyet kikapcsolt és nem lehet bekapcsolni, világítanak a billentyűk a kijelző meg sötét. Szoftvere a gyári, aksit ki-be, simet ki-be, ugyan az. 6300-ás ugyan ez.
    Visszatértem a 2 éves samsungomhoz, ennek semmi baja. Ezeket a romokat meg viszem szervízbe. A barátaim-ismerőseim között rengeteg nokia van de, senkinek nem ment 6 hónapnál tovább szervíz nélkül.
  • Pipör
    #178
    Elrontod szegény srácnak a Bízniszét?
  • paulthomas
    #177
    Eladó Nokia N82 2011. januárig szóló nokia garanciával. Összes gyári tartozékkal (töltõ,headset,2gb-os memóriakártya,tv kábel, usb kábel)
    Karcmentes hibátlan állapot.
    Ár: 58 000FT

    CSERE NEM ÉRDEKEL!

    Érdeklõdni: [email protected]
  • jordylee
    #176
    Eladó egy független Nokia N82 minden tartozékával.Jó állapotban van a teló.
    Ár:55.000 Ft

    Érdeklődni:[email protected]
  • amdopteron
    #175
    köszönöm széppen!örök hála
  • Pipör
    #174
    Miért tűnt el a magyar nyelv a telefonomról szoftver frissítés után?
    Mert más régióra készült a telefon. Ilyenkor nem kell megijedni, product kód átírásával lehet magyar nyelvűvé varázsolni a telefont. Erről itt lehet olvasni:
    http://www.nokiaprogramok.hu/forum/viewtopic.php?f=64&t=26
    Ha már átírtuk magyarra a telefont, utána frissíteni kell a szoftverét, ennek a leírása itt található:
    http://www.nokiaprogramok.hu/forum/viewtopic.php?f=64&t=26
    Product kódokat itt találsz:
    http://www.nokiaprogramok.hu/forum/viewtopic.php?f=64&t=26
    Figyelem! Ha netán szervizbe kell vinni a telefont, akkor nem árt visszaírni az eredeti product kódra, mert a garancia különben el fog veszni.
  • amdopteron
    #173
    hallo megint én vgyok frissítetem a telt és angol lett nem lehet vhogy vmi egyszerüen lemagyarosítani vki help kösz
  • amdopteron
    #172
    és mostmár tudod hogy kell?:)nem tudsz nekem segíteni köszi hallo vagy vki?
  • Pipör
    #171
    elvileg már egy sisx fájlal meglehet csinálni
    anno én fél órát szarakodtam vele...
  • amdopteron
    #170
    Halli szeretnék felrakni pár progit de signozni kéne vki nem tudná leírni nekem msnen vagy vmi gyorstalpaló hogy kell ??vagy vmi programot adni hozzá hogy ki lehessen kerülni!!fontos nagyon segítsetek kösszi
  • Pipör
    #169
    gondolom vmi progival :)
  • Davis08
    #168
    Flasht hogyan tudok beállítani háttérképnek?
  • Davis08
    #167
    Köszi, kár hogy csak balra fordul, telepítettem egy giroszkópos játékot, abban mindenfelé lehet forgatni.
  • Pipör
    #166
    csak balra fordul a kijelző
    autófókuszt meg maga állítja amikor fényképezel tartsd lenyomva amíg zöld nem lesz ha piros akkor nem lesz tiszta a kép
  • Davis08
    #165
    Sziasztok
    Pár napja vettem egy Nokia n82-t és nem találom benne hogy hol lehet beállítani az autofókuszt.Le tudná nekem valaki írni hol találom meg? A másik problémám meg az hogy csak ha balra elfektetem a teefont akkor működik a giroszkóp, eléggé zavaró
  • LSSAHPAUL
    #164
    Nekem még minden ok. Sajnos kb 1 hónapja csontrészegen hadonásztam vele és kicsúszott a kezemből kb 4 méter repülés után a kövesuton landolt, szerencsére nem jött auto :p A sérülései: 1egyik sarkából lepattant vagy elkopott :p kb 2mm, és nagyon pici karcolások. A kijelző és minden egyéb megúszta. Ahogy a star trekben, minden rendszer kifogástalan, aksi 1 év után se lett egy percel se gyengébb, 4 napot bír normál használat( napi 5 perc videofelvétel,kb 1 óra beszélgetés, a gps-t max 1x 1 honpban használom) mellett. A video felvétel még mindig arat az ismerősök között, bár most volt egy konkurenciám anyáknapján egy sony vadi új kamera, de a 2 felvételt összehasonlítva nem látható különbség.