27
  • Marko001
    #27
    A Fearless-t is említsük akkor már meg. :)
  • LowEnd
    #26
    nevezzük a filmet KÖZEPES-nek.
    Egyszernézős popcornakció. Ennyi. Ha a kategóriáján belül vizsgáljuk akkor az átlagnál jobb, ha összességében, akkor fos.
  • Hoz_Hun
    #25
    Nekem tetszett a film. Nem mondom, hogy "hű-ha", de jó szorakozás volt, és ha már a csavart emelegetik itt páran a végén, szerintem szokatlanul jól sikerült. Én legalább is nem számítottam rá, de én nem is tudtam, hogy egy ilyen akció moziban csavart keresgéljek. Jet Li kedvelem és szerintem mérföldekkel jobb filmekben szerepel mint Statham (A hős, Halálos fegyver 4, A sárkány csókja [kedvenc Jet Li filmem], Egyetlen, Őld meg Rómeót vagy A nyakörv). Ami azt illetei Jason Statham kifejezetten idegesítő volt a filmben és azok után hogy Boll filmben válalt szerepet sokat esett a szemeben.

    Az egyetlen film ami igazán Jason Statham lett volna írva az a Hitman, de hát abban meg nem ő játszik.
  • humaninsect
    #24
    Joe? Man With Noname inkább, nem? Újra kéne nézni.

    Csavart emlegetni meg szerintem gáz, a kritika helyesen nem teszi, mert ha valaki tudja h csavar lesz akkor még hamarabb összerakja az egészet.
  • jin
    #23
    Nekem tetszett a film. És azért vannak benne meglepő részek.
  • winnie
    #22
    kérdhetném, hogy milyen csavar, de persze nekem is koppant az állam már olyan filmek végén, amit más 5 mp alatt kitalált, szóval nem mondom, de én spec a film elején azt hittem, hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    statham jet livel irtja az ellent. időbe telt, míg leesett, hogy másik ázsiaival. és az, hogy az elején nem mutatták rogue-ot, annak nyilván volt oka, így nem volt nehéz összerakni:)


  • jin
    #21
    Akinek nem tetszik, nézzen csiga-biga batka manót. Vagy Rumcájzt.
  • Andrew01
    #20
    Nagy film!
    A végén a csavar nem egyszerű...
  • koschwarz
    #19
    na, örülök ennek a cikknek, hiszen mi másért néznék meg egy ilyen filmet, mint az akcijaorgija. az meg ezek szerint nincs benne. akkor kérdem én, minek nézzem meg...
  • zaki
    #18
    Egyetértek, nem egy világmegváltó film, de sz@rnak nem nevezném. Én csípom Stathamet, Jet Litől meg olyan sok filmet nem láttam még (A nyakörv tényleg nagyon jó volt). Film végén van benne egy jó kis csavar. 6/10
  • koimbra1978
    #17
    Átlagos, nézhető film volt, bár minden előjel egy hatalmas másfélórás akciódurranásra utalt , ami nem lett.
  • Hoz_Hun
    #16
    "Inkább jöjjön még egyszer valamelyik..., bármelyik Statham-film..."
    Na azért ezzel óvatossan. Egy Uwe Boll nevű filmes terroristának, már van egy Statham-filmje tallonban. Alig várja hogy "robbanthasson" vele.
  • Pluskast
    #15
    vélemény:
  • emp
    #14
    Na én semmit nem vártam tőle. Megnéztem, elvoltam, majd lefeküdtem aludni. Azt, hogy szar nem mondanám. Péntek este kell megnézni, amikor nincsenek nagy elvárásai az embernek, csak úgy leül "mozizni"
  • Blasta
    #13
    "Jack Crawford, FBI-ügynök"

    Ez most hogy jön ide (mármint a filmbe)? A bárányok hallgatnak FBI ügynök/igazgatója???
    Ekkora véletlen nincs...
  • DaniH
    #12
    Akcióorgia? Jajjjj nagyon vártam a filmet, még nagyobbat csalódtam.
    Akció az persze nulla.
  • Mister
    #11
    szerintem jó volt
  • wanek
    #10
    Akkor te nem láttad a filmet.
  • Cat #9
    tényleg szar volt, SOKKAL többet vártam. Statham pl. egyáltalán nem verekedett benne.
  • gothmog
    #8
    Jet Li jó színész, csak neki mindíg a kőarcú akcióhős/főgonosz szerepe jut. De elég megnézni a Nyakörvben, és mindjárt látszik, hogy van ott azért színészi kvalitás is.
  • lerboy
    #7
    Azért nem kellene ennyire lehúzni Jet Li-t kedves kritika író. (Nem e film kapcsán, mert ezt még nem láttam.)
  • wanek
    #6
    Közepesnél enyhén jobb. Mindkét főszereplőnek volt már lényegesen jobb filmje is.
  • cornellred
    #5
    nekem bejött! a zenéje nagyon jó volt:)
  • bundee
    #4
    Nekem tetszett :)
  • Wittgen
    #3
    Nekem csalódás volt
  • Tetsuo
    #2
    kalap szar
  • ffxi
    #1
    kibaszott jó a forgatókönyv, kár hogy picit lájtos az akció. de sosem gondolkodtam ennyit jet li filmeken