345




Beowulf: The Game
  • bladex
    #105
    Gyerekek a joy miatt nem ment ez a ku***va space dolog. Lehúztam egyből jó lett.
  • dante3
    #104
    Jah, az egy pöttynél nem tudtam mi van! Thx
  • himpike
    #103
    A hosszú részeknél visszafelét(s) kell nyomni, és TARTANI, a rövid kis pöttyöknél előre(w), de csak megnyomni. Nem nehéz méni gyakorlás után. Az éneklős résznél kimondottan élveztem :)
  • Rage47
    #102
    pedig kiírja, hogy melyik irányt kell nyomni...
  • dante3
    #101
    Most kezdtem el a játékot, visszaolvastam, a hajós részről azt írtátok, hogy vissza kell venni a felbontást! Nekem így sem sikerül, vagy csak nem értem a lényeget? Amikor megy az a kör, az első rész kékre vált, de utána nem írja, hogy melyik irányt kellene nyomni, hogyan kell ezt?
  • csgj
    #100
    elindulna... aztán, hogy onnantól mit csinál, azt nemtom :D
  • tobias88
    #99
    de nekem a minimumot üti meg a proci, de valaki írta hogy 7600 gtvel nincs semmi olyan gondja
  • tobias88
    #98
    szerintem sehogy
  • ricsa008
    #97
    szerintetek hogy menne a gépemen?
  • Rage47
    #96
    nekem nincs ilyen gondom, 8600gt-m van
  • tobias88
    #95
    nekem 8600 gt, és levettem a felbontást, de ugyan úgy beszaggat... nem úgy szaggat, hogy a gép lenne kevés, hanem 10 másodpecenként fél másodpercig nincs például semmi
  • Rage47
    #94
    jah az engine(ghost recon) talán nem a legjobb, de szép dolgokat tud produkálni:)
  • himpike
    #93
    Írtam hogy le kell venni a felbontást.. elég kevés időket hagy a játék, amikor azon van a hangsúly. Minimális szaggatásnál se tudod megcsinálni. Pl nálam ment 1024*768ban, de a hajózós résznél rohadtul lement az fps. Meg akkor is ha vízbe lépek. Igaz csak 128 MBos a karim, 6800GS.
  • tobias88
    #92
    1et nyomok és azonnal ledob! jah, és nekem 3ghz-s intellel néha beszaggat fél másodpercekre
  • Rage47
    #91
    nyomd gyorsabban :]
  • tobias88
    #90
    nem kell lemászni! az a visszaúthoz van! fönt még mielött leugrassz, vannak kapaszkodók! miután viisszamész, pedig tovább menj az úton felfele
  • tobias88
    #89
    az az igazi amikor bedurvul a karakter, akkor egy ütésre 5-6 ellenséget vagy éppen barátot is képes vagyok leölni, de én elakadtam, amikor énekre kell bírni a csapatot és utána jön a kb 4 méteres szörny és az utolsó résznél(3.) amikor felugrik a hátára és mutatja a balra gombot azthiszem, azt nyomom, de ledob
  • Rage47
    #88
    Volt már vki a Kill the Shadow Tanes küldinél? Ez az első amit 4x kezdtem már újra, de sehogy sem sikerül:S Nem értem minek raknak bele ilyet...
  • csgj
    #87
    Tetszik a game, biztos faxa lesz a film is :) Csak az elején ezzel a buzdítós ügyességi játékkal gyűlt meg nagyon a bajom... A hajózós résznél vagy 20 percet legalább sz*rakodtam :D De a Grendel elleni harc rohadt jó volt. Egyébként ez a sereg irányítás kicsit olyan, mintha az Overlordból koppintották volna :P
  • himpike
    #86
    Sajnos én fel kell hogy adjam.. folyamatosan kikapcsol a monitor(a zene szól tovább) a sea hag megcsonkítása utáni pályán. Hol itt, hol ott. Próbáltam drivereket.. monitor drivert.. semmi. Ugyanaz. Szerintem köze van az Aegia szarához. Talán a köv gépemmel menni fog. Addig marad talonban. Minded esetre fura hogy csak ez a program, és az airborne csinálja. Ha valakinek esetleg van ötlete, vésse be ide pls.
  • grebber
    #85
    Hehe ez a felbontásos dolog segített elsőrá átvittem úgy! kb 4 perc volt max4
  • himpike
    #84
    Rájöttem közben. Nem is arra kell menni, egyébként az első lándzsa volt ott... Az óta én se akadtam meg, csak kiderült hogy a 300wattos tápom nem elég a gépbe, mert a MOHAAnál meg ebben is egyszerűen lekapcsol a videokari azzal, hogy nincs elég áramja. A játék borzasztóan idegesítően indul, azt javallom mindenki próbálja túlélni az első 1-2 órát. Ha a "vezénylős" részek nem mennek, resolutiont le(nekem 800*600ig vissza kellett venni, ott már nem szaggatott).. Egyébként hangulatos.
  • Rage47
    #83
    Hát én nem értem, lehet velem van a hiba, de én még nem akadtam el.

    Tudsz képet mutatni erről a helyről?
  • himpike
    #82
    Akinek nem megy a hajós rész, vegye vissza a felbontást. Úgy kimondottan könnyű. Partot értem, jön a király köcsögje mellettem, eltolattam a malomkövet az útból. Van egy szakadék, ahova le tudok mászni, de a túloldalon sehogy se tudok kikecmeregni. Persze a játék semmilyen támpontot nem ad. Valaki mondja el pls, hogy mi a faszt kell csinálni. Amúgy full idegesítő az egész, de ha már belekezdtem nem adom fel.
  • Rage47
    #81
    Dehogyis, később szinte csak harc lesz. Egyedül a sziklákat meg a kapunyitó zárakat kell/lehet ezzel a technikával arrébb mozgatni(eddig ahol én tartok). Szóval ez arra lesz majd jó, hogy sokkal gyorsabban lehet elvégezni a dolgokat.
    Egyébként én szeretem az ilyen megoldásokat, nem lesz olyan egyhangú a game, nem csak hentelni kell, hanem kell egy kis ügyesség is:)
  • grebber
    #80
    Müködik csak hát game alatt nem igen reagál.
    Amugy végig ilyen nyomkodos lesz a game mert akkor törlöm a rákba!?
  • Rage47
    #79
    jah működő bill. nélkül nehéz lesz:D
  • grebber
    #78
    Akinek jó billenytyűzete van annak lehet.Én egy folytába onfigolom át a felfele nyil gombot azokra a gombokra amik talán be is veszik ha nyomom őket eddig a space vált be legjobban de mindig elsüllyedek :(
    No mindegy majd talán átsikerül vinnem valaha!
  • Rage47
    #77
    3 órája? ejha, az kb. 10 perces rész
  • dante3
    #76
    Ne vedd el a kedvem!:(
  • grebber
    #75
    Esélytelen arra jó volt hogy idegbeteg legyek és ez csak kb a 10-perc a játékból vajon mi lehet még ezek után.
    Meg mondom tolom gamepaddal ha nem is lehet legalábbis nem jöttem rá hogy kéne :(
  • dante3
    #74
    Nem sikerül, vagy olyan hosszú az a rész?
  • grebber
    #73
    Na ez ahogy nézem elég hosszú game lesz kb 3 órája már az aevezős részt csinálom.Ilyet baszki :(
  • dante3
    #72
    Jól tetted!
    OFF/on
    Nem tudom mikor jön már egy normális autós game, TDU óta nem igazán volt"
    OFF
  • Enosh Chan
    #71
    Pff en meg csak le se szedtem :D
  • Rage47
    #70
    Én is letöröltem azt:D
  • dante3
    #69
    Köszi, nem rossz, lehet törlöm a Need for speedet, és felrakom ezt!
    Úgy is egy kalap sz@r az új nfs!
  • Rage47
    #68
    Lehet gyűjteni jó, és rossz pontokat. Ha a csapatodat segíted az erőddel, akkor a jó véglet felé haladsz, ha magadat segíted a Carnal Fury-val, akkor engedsz a kísértésnek és a rossz oldal felé közeledsz.:) Csak akkor szoktam használni a Carnal Fury-t, ha nagyon szükséges. De nagyon durva olyankor az ereje...:)
  • Enosh Chan
    #67
    Kegyetlen jo :)
  • Rage47
    #66
    Nem vmi szép helyen vagyok éppen, de azért linkelek pár képet:)