345




Beowulf: The Game
  • Seth
    #345
    Haha, jó vicc :)
  • Rage47
    #344
    Ez a játék volt a Dark Souls őse :D Végigtolta valaki?
  • Rage47
    #343
  • Qwerty4
    #342
    Azt az első viziszörnyet hogyan kell megölni? Sehogy sem megy.

    Egyébként jó genyó a játék, hogy ez elé nem tesz mentési pontot, csak a rákoknál!
  • The Protector
    #341
    ÉN nem találtam rá megoldást.viszont így a hajós rész megcsinálhatatlan.szóval bukta!!.viszont megpróbálhatod az amd dual core optimizert-segítenie kéne de nagy valószínűséggel nem fog.
  • hunteryeti
    #340
    sziasztok.Most hallotam erröl a gammeröl és leszedtem.látom sokan szenvedtek vele, de szeretem a kihivásokat szoval pont ezért leszek kiváncsi a gammera.Nekem is begyorsul a jaték. viszaolvastam pár hozászolást de nem találtam kézenfekvö megoldást rá.valaki tud segiteni?
    a géppel nem elhet gond 2 magos proci 4 g ram meg 512 vidi szoval...már csak azért sem szeretném feladni mert 4 napomba telt mire leszedtem azt a 5 gigát :S régebbi jatéknak minösül és rohadt nehéz jo torrentet találni :( nah peace
  • The Protector
    #339
    Vkinek volna mentése ami a hajós rész után van?Nagyon jó lenne.Nem csak nekem kell hanem egy havernak is.Előre is köszi.
  • The Protector
    #338
    az h SZAR ez a Szar
  • warriorGula
    #337
    legutóbb nekem is a begyorsulas volt a gondom de most meg akadozik a játék ( változások azota: nem 2 gb ramom van hanem 4 gb és felraktam egy patchet is a jatekhoz)
    mi a sz... van ezzel a ...(sípszó)....-al?
  • The Protector
    #336
    Hiába próbálkozol amag affinitással butítani a processzort akkor is szar marad.
  • warriorGula
    #335
    helo lattam hogy mi a megoldas a begyorsulós sz...gra de nekem csak 4200 as a procim (nem mint az előző sorstarsaknak 6600 meg ilyenek)....na szoval ha en felere nyomatom a proci teljesitmenyt akkor az nem lessz karos\túl gyenge elvegre megiscsak egy ujabb gammáról van szó?
  • Rage47
    #334
    Nézem a topik első hozzászólásait, milyen pozitivan állt hozzá mindenki, és mégis milyen bukás lett a game...
  • Rage47
    #333
    Uninstall :p

    amúgy kár érte, iszonyat jó game lehetne
  • JackSparrow88
    #332
    Akadni nekem is szokott, de ilyenkor a hang is akadozik. Annál a hajósnál sajnos nem segít a trainer sem, ott csak ügyesen kell nyomkodni, nekem is csak nagy sokára sikerült.
  • JackSparrow88
    #331
    ráadásul ezt a hibát úgy csinálja h már rajta van a patch is, érdekes...
  • JackSparrow88
    #330
    Na jól van itt betelt a pohár. Ma újból nekifutottam a 9-esnek hátha most jó lesz de k*rvára nem volt az, a csontfarkasnál bugzik, megáll mozdulatlanul a szörny de hiába ütöm tíz percig is, nem történik semmi, csak azok a élőholtak jönnek folyamatosan. Legfeljebb még egyszer megpróbálom de ha változatlan marad a helyzet akkor delete...
  • The Protector
    #329
    Hy-Nekem akadozva megy vmiért a game és esélyem sincs hajós részhez.Szóval a hajós résznél a trainerrel kell csak nyomnom és nem halok meg ha nem találom el a jelzéseket?Ha igen akkor újra felteszem és meglesem.
  • grebber
    #328
    Hát nem éppen így van sajnos!
    Mivel jön az első troll azt elkezded uzuni ne vigye el a csajt közben már van csomo kannibál is vagy mi a rák aki támadnak ezerrel.Le van zúzva első troll már jön a másik jön a csaj is embereid halnak azt game over ennyi:(
  • JackSparrow88
    #327
    Na végre egy aránylag jó pálya a 9-es. Legalábbis így gondoltam amíg nem jutottam a csontfarkas második csatájához. Ott ugyanis már 3 alkalommal is olyan bug jelentkezett h amikor fel kéne mászni a lényre h jól szétüssem akkor nem jelenik meg az ikon és úgy nem is engedi. Pedig itt még nem is használtam a trainert mer nem jöttek olyan sokan és a boss sem tűnt erősnek és akkor erre bejön ez a bug ami miatt nem is tom h akkor meg lehet-e csinálni, elmehetnek a k*rva anyjukba a fejlesztők...
  • JackSparrow88
    #326
    Ja, ezzel nekem elsőre sikerült. Mer ugye jön 3 Troll( nem egyszerre) aztán meg jönnek azok a kígyóhajúak, asszem abból is 3 aztán ha mindegyiket kinyírtad akkor kész is...
  • grebber
    #325
    És ezzel megtudtad csinálni??
    Mert ettől függetlenül ugyanugy 3 helyre kell figyelni no mindegy még majd göröcsölök párat magamtól ha nem megy akkor delete lesz belőle mostmár tényleg!
  • JackSparrow88
    #324
    Hát nagyobb lesz az életünk és azonnal maxon van a dühünk. Egy Capslock és már benne is vagyunk a módba és ugyanúgy egy nyomással ki is tudjuk kapcsolni, viszont végtelen, soha nem fogy el. De ha mondjuk csak sima módba vagyunk akkor sem tudunk meghalni. Sztem am meg nem olyan igazi csalás ez mer pl. az ellenfeleket még így tudjuk hamarabb megölni, vagyis nem ad olyat ez h egy ütéstől meghal még a troll is meg ilyen...
  • grebber
    #323
    Milyen trainer volt ?
  • JackSparrow88
    #322
    Egy trainer segítségével már sima ügy volt megcsinálni:), azóta már a kilences epizódban vok.
    De egyébként ez a játék sajnos ennyit is ér csak...
  • grebber
    #321
    Ütemre kell nyomni a gombot hosszan ill röviden ahogy jönnek a jelek ,erre neked kell ráélrezni!
  • LPKENJI
    #320
    és pontosan mit kell ott csinálni a hajón? hosszú hang meg rövid hang.. addig oké hogy melyik mi, de amikor elengedem akkor már egyből piros lesz és vége..
  • grebber
    #319
    Na számomra is itt ért véget a game sohasem tudtam megcsinálni ezt.
    Mert jön a Troll mégha ki is nyirom az elsőt akkor jön a következő + a kigyóhajú csaj és az embereimnek pillanatok alatt vége és game over.
    Ha a kigyós csajra figyelek akkor meg a troll elviszi a csajt és game over.
  • JackSparrow88
    #318
    Én a 7 epizód(pályán)tartok de már így egy jópárszor téptem a hajamat az idegtől. Ezen kívül nálam még olyat is csinál mintha akadna(eléggé idegesítő tud lenni) de az meg lehetetlen ugye mivel legalább kétszer jobb van mint az ajánlott, szal egy optimalizálatlan szar. Illetve most meg egy olyan résznél vok( kedvencem :@) amikor 3 trollt kell kinyírni mielőtt elvinnék a álldogáló csajt. Ezt mondjuk még megtudtam nagynehezen de amikor jön az a kígyóhajú förtemény akkor ott már elbasztam.És akkor ez egészet trollosat kezdhettem előlről , szép...
    Talán még megpróbálom de már megfordult a fejemben az uninstall de sajnos voltam olyan hülye h kiírtam lemezre, 2-re is:( Mindesetre egy 10 skálán kb olyan 4-et kapna nálam max.
  • The Protector
    #317
    Csatlakozom.Nekem sem ment az a rész.Hagytam a picsába.
  • grebber
    #316
    Ha magadtól nem tudod megcsinálni akkor hagyd abba a teljes gamet és uninstaláld.Ezt nem rosszból mondom ez a game sajnos erre épül.Nagyon sokszor kell ilyet játszani benne!
  • hovika81
    #315
    Helló mindenkinek! Olvasgattam a fórumot és láttam, hogy elég sok mindenkinek gondot okozott A HAJÓS UTASÍTGATÓS pálya! Sajnos én is itt akadtam el, ha valaki tudna nekem küldeni egy mentést nagyon megköszönném, mert nagyon jó game és szeretném végigjátszani! Élőre is köszönöm! [email protected]
  • The Protector
    #314
    a kutya se játszik már ezzel.ráadásul a nyelvi fájlra igény sincsen.
  • Örült kutya
    #313
    hali,tud valaki magyar nyelvi fájlokat a játékhoz?
  • The Protector
    #312
    LÁL.Én már letöröltem annyira átéreztem a dühötXD
  • Rage47
    #311
    a főhős dühét nagyon jól átadja a game, sokszor én is szét akartam verni a billentyűt :D
  • The Protector
    #310
    Addik okés.DE nekem annyira akad h lehetetlen megcsinálni.
  • grebber
    #309
    Figyelni kell az ütemre ennyi az egész pillanatok alatt bele lehet jönni de később febaszod mégjobban az agyad azt törölni fogod.
  • The Protector
    #308
    Az okés.Harcal még elszenvedek de ez lehetetlen.Vkis segít.Vagy esetleg te?Mert nagyon bejön a game.De a hajós rész lehetetlen.
    Mellesleg hány sziklát kell elkerülni mert ha 3at négyet akkor elszenvedek vele de ha több akkor az felejtős.
  • grebber
    #307
    Később is akadozni fog optimalizálása egy nagy 0.
  • The Protector
    #306
    Az a baj h senki nem jár ide:(