49
Criss Angel,David Blaine a világ mágusai. Valóság vagy trükk? Lehetetlen vagy lehetséges?
  • Orionk
    #49
    most kezdték kb. egy hete a legujabb évadot. Viszont még torrenten sem megtalálható.

    valakinek ötlete, hogy honnan lehet letölteni?

    köszi
  • LordVenom
    #48
    Egyébként szerintem az átlag ember túl a realitás talaján maradva tippelget a megoldásokra. Természetesen nem győzöm hangsúlyozni,én sem hiszem el,hogy varázslat,de gondoljunk bele,ha valami természetfelettit lát egy ember,akkor is mindig megpróbálja kimagyarázni észérvekkel,hogy az lehetetlen,és csak egy trükk van mögötte...
  • el bruja
    #47
    ja, az hihetőbb, mint az üveg...
  • Rage47
    #46
    végülis mindegyikre van magyarázat, ha úgy vesszük, hogy az "utcai" közönsége be van vonva a játékba
  • Guilty01
    #45
    lebegés kameratrükk, üvegablakost is 1000-féleképpen megmagyarázták már. A vízesnél meg sztem plexit használtak nem üveget.
  • Rage47
    #44
    és amikor lebeg? vagy mikor átmászik az üvegablakon?
  • el bruja
    #43
    vhol azt olvastam, hogy egy üveglapon sétál. És így alatta simán átúszhatnak.
  • LordVenom
    #42
    Vannak okosok,akik ezt is megmagyarázzák...:)))
  • adsa
    #41
    azt láttátok amikor Criss Angel a vízen ment? valyon hogy csinálta :S
  • adsa
    #40
    egyszerű matek. az eredmény számjegyeinek az összege mindig 9!!!
    és minden ilyen számnál ugyanaz a kép!!! az 18-nál a 27-nél a 36-nál stb... shoasem jöhet ki pl 37...
  • LordVenom
    #39
    Ügyes voltál! :)
  • Rise Against
    #38
    MÁGIA!!!

    ha tudja az ember, hogy az összes ilyen számjegy 9-cel osztható, akkor úgyis leesik neki lassan :p
  • LordVenom
    #37
    Jöhetnek az okosoktól erre is a megfejtések:
    mágia vagy illúzió?
  • bens
    #36
    vitatkozhatnánk h itt mi a lényeg :P
  • Rise Against
    #35
    a lényeg, hogy jól tereli a figyelmet :D
  • el bruja
    #34
    végig ottvan a jobb kezében. Csak úgy tartja mindig, hogy ne lásd.
  • Aquir
    #33
    Hát amelyik. Vagy azt mondják hogy nincsenek ilyen eredendő képességeik vagy igen :)
  • PíszLávJuniti
    #32
    és ő hogy csinálja?
  • LordVenom
    #31
    Ők mágusoknak vallják magukat. Az melyik kategória? :)
  • Aquir
    #30
    A bűvészek elismerik hogy nincs speciális képességük, az illuzionisták magukról meg állíthatják hogy vannak, ettől még ugyanúgy előadhatják a saját előadásaikat. Bár én nem tudom az előbbi emberek melyiket vallják magukról :)
  • LordVenom
    #29
    Műkéz,műbőr...és az érem hogy csúszik oda? :DDD
  • Kmarha
    #28
    nem kell mükéz, csak egy mübőr réteg a kézre, belül disznóvérrel. Igy nem tudná magát megvágni, biológiailag lehetetlen (mármint persze azzal együtt hogy "odacsuszik" az érme)
  • passatgt
    #27
    karkötőig műkéz-.-
  • w77d
    #26
    ez hogy?
  • LordVenom
    #25
    Az a film,tényleg nagyon jó. De vannak kártyatrükkök,amire az életben nem jönnék rá,hogy működik...
    A youtube-on van mindenről videó,még a leleplezésekről is,de szerintem a fele leleplezés egy nagy baromság. :))) A levitálást is csak próbálják megmagyarázni,de minden magyarázat baromság. :D
  • Dichter
    #24
    Javaslom az illúziókat kedvelőeknek a Tökéletes trükk (The Prestige) című filmet. Pluszba pár youtube reveal film, és minden trükkre rájössz egy kis gondolkodás után. Félelmetes hogy a legtöbb kártyatrükköt meg lehet csinálni 3-4 alapmozdulattal.
  • Fantos
    #23
    tudnál linkelni párat?
  • Cat 02 #22
    őő ? :D
    Tom h paródia de akkor is
  • hunbasser
    #21
    ez a David Blaine nem az,aki egyszer az utcán levitált? :)
  • Rise Against
    #20
    ez nagyon nagy :D
    Ez az ember a példaképem :p (csak erős idegzetűeknek)
  • tobias88
    #19
    ha egész életedben ezzel foglalkozol, a végén tudsz olyanokat csinálni, amit egy "naív" ember nem ismer fel hogy trükk
  • Palinko
    #18
    vháá ilyenek vannak én meg egy sima eltüntetős trükköt sem tudok megcsinálni :D
  • LordVenom
    #17
    igen ezeket néztem,de nem túl meggyőzőek...persze ezzel nem azt akarom mondani,hogy inkább elhiszem,hogy varázslat...:D
  • Dzsini
    #16
    a videóknál pedig a "revealed" kulcsszó, ami a leleplezéseket szokta tartalmazni, úgyhogy vigyázva a kereséssel :)
  • Dzsini
    #15
    más vélemények szerint nem járógép van lent, hanem egy gumiember, aki szépen kettéhajlította magát (ezért van a szép hosszú szoknya, hogy a feje ne látszódjon a vádlija környékén), és néhány (például) mágneses kapoccsal vannak összekapcsolva, amit már szét tudnak húzni egy mozdulattal - így természetesebb a járás, és a lábujjmozgatás sem probléma.
  • LordVenom
    #14
    vagy david blaine ;) az úthengerest mindenképp nézd meg! :))
  • LordVenom
    #13
    Érdekes elmélet,jó tudni. Most éppen Blaine csirkefejletépős trükkjét néztem meg. Hihetetlenek ezek a faszik. Ja,a kézkicsavarás az egyik kedvencem Blaine-től,az is elgondolkodtató.
  • Dzsini
    #12
    a lényeg ezekben, hogy szórakoztatóak, elgondolkodtatnak, és a bűvészek jól keresnek velük. Le lehet buktatni őket, meg is teszik, de igazából felesleges, mert az élmény tűnik el...

    Amikor először láttam (még nagyon fiatalon) Copperfieldet repülni, látványosan drótok nélkül (gondoltam én) nagyon tetszett, és irigyeltem a bácsit, hogy repkedni tud. Azóta tudom, hogy egy hosszas munkával összeállított trükk (tudtam akkor is, csak nem voltam igazán tudatában), és most már nem tudok annyira belefeledkezni, és élvezni ezeket a műsorokat.
  • Dzsini
    #11
    vagy ha nem pont ő, akkor egy másik hasonló állapotú nő - rutinosan és gyorsan közlekedik a karjain... rögtön tudja hogy kell, és elmenekül, ahelyett, hogy visszakövetelné a lábait.
  • Alexease
    #10
    Ha olyan egyszeru lenne a trukk, hogy az atlag ember is biztosan kitalalhatna, akkor nem lenne ekkora nagy szam az egesz;) Valszeg meg sok szakmabeli sem tudja;)
    Van olyan trukk - valami arnyek virag vagdosos, nem Criss, valami regebbi foszer - amit a mai napig nem tudnak hogy csinalta:)