181
  • toturi
    #181
    tudja esetleg valaki hova ment ez a játék pc-n?
  • kisgabo
    #180
    spore v viva pinata, meiket vennétek?

    akciózzák mindkettőt, a viva ritkább...
  • henrik9999
    #179
    köszi szépen
  • Shan
    #178
    Szia!

    Itt egy magyar leírás:

    Pinata leírás
  • henrik9999
    #177
    segíenétek nekem,hogy a kigyo a tafly és még sok másállat hogyan tud továdd fejlődni pl.kétfejű kigyó.

    meg a fehérfluttersotból hogyan lesz piros zöld stb.
  • kisgabo
    #176
    eladó pinata érdekelne...
  • kisgabo
    #175
    pukk
  • kisgabo
    #174
    4000 a pinata, de már alig kapni. tudtok olcsó helyet, ahol van pesten?
  • IslandDelight
    #173
    Egyenlőre senkitől se kaptam
  • CheeChoo995
    #172
    Fel szoktam nézni csak nincs mihez hozzászólnom . Kellenek válaszok vagy megkaptad már őket?
  • IslandDelight
    #171
    CheeChoo995

    Nekem most éppen úgy tűnik hogy te nem írsz hát akkor mér panaszkodsz? Egyépként abban igazad van hogy ez már egy temető éjszaka! Mért?
  • IslandDelight
    #170
    brikk lenne még valami

    Félek hogy valami rosszat tesznek az Arocknid-ok (Pl megmérgezik a pinátákat vagy felzabálnak minden növényt) ugye meg lehet szabadulni tőlük?
  • IslandDelight
    #169
    brikk

    Nekem kéne segítség!

    1. Egy youtube videón láttam hogy egy bárány pinata támad egy izére azt (mármint azt az izét) el kell pusztítani vagy csak hadjuk hadd pattogjon?

    2. A románcból lesznek kölykök?

    3. Át lehet-e nevezni az állatokat?

    4. Van-e ennek magyar segítség oldala?

    Shan

    Köszi a pénzszerzési ötleteket

    Mama és Kalyber

    Ezt már én is annyi ideje keresem mint a zoo tycoon 2 Endangered African marine és rollercoaster sorozatokat. Találtam egy torrentoldalt ugyan de ott angol nyelvű és 7 GB. Az oldal neve mesevilag.com

    BGYI

    Én még egyenlőre nem tudtam kipróbálni de próbáltad-e valami Miss Petula boltjában

    dugesz1112

    Én nagyon örülök hogy rájöttél! Megosztanád velem(velünk) is?

    radical

    Ezt én is szeretném tudni a magyarítások.hu-n azt mondták hogy magyarul jelent meg de magyarítási letöltést még én se találtam

    MrKeating

    Van torrented mert ha igen rengeteget lehlehet tölteni de magyart azt nem találtam

    És CheeChoo995

    A ilyen randán beszéltek ezen nem is csodálkozom!
  • CheeChoo995
    #168
    A nagy büdös senki sem fórumozik mostanság vagy mivan De plz segitsetek mer igy elég unalmas a game
  • CheeChoo995
    #167
    Látom nincs nagy túljelentkezés
  • megamen55
    #166
    Köszi
  • CheeChoo995
    #165
    Gyógyszert mézből lehet tákolni. Ehhez kérd Bart segítségét ha jól írtam a nevét.
  • megamen55
    #164
    Sziasztok!2 dolgot szeretnék kérni.Az egyik az,hogy-hogy lehet gyógyszert szerezni?A másik dolog meg az,hogy honnan lehet letölteni PC-re?Ha lehet akkor 1 linket adjatok az utóbbihoz.
    Előre is köszi!
  • CheeChoo995
    #163
    Hello! Valaki el tudná küldeni nekem ezeket a fileokat? C:\Program Files\Microsoft Games\Viva Pinata\bundles\hungarian.bnl -t és a C:\Program Files\Microsoft Games\Viva Pinata\xwavebankloc\hungarian mappát és tartalmát. Aki eltudná írjon rám ezen az e-mailen: [email protected] ! Előre is köszi!
  • cenobite
    #162
    De, jó játék. Szerintem már mindenki kijátszotta vele magát (bár még nekem sem 100%-os), ráadásul van folytatás is - igaz csak 360-ra.
  • kisgabo
    #161
    jó játék nem? :) kutya nem ir a fórumba.
  • brikk
    #160
    Hogyha végig akarjátok játszani ezt a játékot akkor menjetek fel a http://pinataisland.info-ra ami rengeteget segít a játékban,de tőlem is nyugodtan kérdezhettek bármit.
  • Rip
    #159
    Hangulatos, nézz a youtube-on videókat, azokról átjön, hogy milyen.
  • ricsa008
    #158
    milyen játék ez? úgyértem ellehet vele ütni az időt? mer hétvégén lenne időm leszedni
  • JackSparrow88
    #157
    csá, a vadásztól lehet, de ahhoz h elérhető legyen, előbb csinálnod kell egyet saját magad a következőképp: reptess át egy tafflyt egy fáklyán majd amikor már ég akkor locsolóval oltsd el. Nem sokkal ezután átalakul és már kész is van a red hotod :)
  • stimano
    #156
    Császtok azt szeretném kérdezni,hogy hogy lehet red hotot venni. Sűrgös légyszi segítsetek!Köszi előre is.
  • dugesz1112
    #155
    már megvan de azért thx
  • dugesz1112
    #154
    Üdv, tudnátok abba segíteni, hogy hogyan kell "mester romantikát" csinálni?
  • stimano
    #153
    Császtok az lenne a kérdésem hogy hogy lehet venni redhotot?
    Sűrgös!Előre is köszönöm.
  • JackSparrow88
    #152
    Én am 80 vhányas szinten vok és még lenne mit csinálni mondjuk de 100 %-ra nem fogom végigvinni, az még elég sok idő lenne sztem. Ráadásul nekem mostanság fagyni is szokott a game nomeg a hibaüzenettel való kilépés sem túl ritka dolog nálam. Ezenkívül lentebb már írtam h a mentés is elveszett már 1-2 szer. És ami talán a legszörnyűbb h naon optimalizálatlan is, még az én viszonylag elég jó teljesítményű gépemen is meg-megáll, akad olykor, de mindez sok hiba ellenére király játék...
  • lecsovirsli
    #151
    Köszi az oldalt, rá is világított, hogy mi felett siklott el az asszonyság: csak megszerezte, de nem nevelte fel a sárkányt.
    De sajnos már nem is fogja, mert vmi programhiba folytán a vadász nem engedi, hogy lerakjuk sárkány komát a kertbe, mondván, hogy már ott van, pedig nincs :)
    Azé'hála
  • cenobite
    #150
    Hú, passz, de gratula az asszonynak! Én még közel sem vagyok itt. :)

    Szerintem nézz körül néhány külföldi faq oldalon.
    Pl. itt.
  • lecsovirsli
    #149
    Kérdés az ártatlan fajtából:
    van olyan megveszekedett ember fia/lánya, aki végigtóta' a gémet?

    Csak mert asszonyság 106-os szintű. Minden állat, valamennyi változata megvan neki, mindegyik románcmesterség, minden növénytért kapott növekedési izéjt'Tehát most már lövése nincs, hogy hova tovább...
    Amivel nem is lenne semmi baj, de kicsit baszarintja a csőrt, hogy nincs semmi befejezés...(hamár beleölt vagy 50 óra játékot :P)

    Tapasztalat, ötlet, vélemény?
  • JackSparrow88
    #148
    Szal tkp. az volt rossz addigi fáradságos munkám kárbaveszett és h ezután meg elgondolkoztam azon mennyire zseni ember lehetett aki kitalálta ezt az "egy mentés helyet"...
  • JackSparrow88
    #147
  • JackSparrow88
    #146
    Egyébként ezt írta ki amikor betöltöttem a kertemet:

  • JackSparrow88
    #145
    Na a microsoft feldughatja a seggébe a játékot, h rohadnának meg. Nem igaz h nem lehet vmit megcsinálni normálisan. Eddig a game-mel még smi bajom nem volt, minden tökéletesen működött. Erre amikor néhány napja beindítom h nyomuljak vele kicsit, kiírja h nem olvasható a mentés. Hát ez kurva jó, ráadásul azóta már mindent megpróbáltam h hátha mégis ki tudja olvasni vhogy de sajnos eredménytelen volt mindegyik próbálkozásom. Még az a jó hála a jó égnek h tesóm néha kimenti a game-k mentéseit, így szerencsére ennek is volt egy régebbi save-je, igaz kb 1 héttel ezelőtti állapot, aminek szintén nem örültem, hiszen én 1 hét alatt is sok mindet csináltam benne, de legalább nem a legeslegelejéről kellett kezdenem.(amúgy sem kezdtem volna onnan, akkor tuti h delete lett volna belőle).Mindenesetre ez azért elég idegesítő volt, nemtom másnak is volt-e már ilyen hibája, de engem eléggé kiborított, mind1(ezért rühellem az egy mentéshelyű game-ket, mer ha ilyen van mint nekem most akkor szoptál), most már úgyis minden játék
    után kimentem a profilom h tuti ne kerüljek még1szer ebbe a hibába...
  • cenobite
    #144
    van pc-re, magyar nyelv kimaradt.
  • Brinn
    #143
    ööö... ez csak boxra magyar vagy pc-n is?

    ha van pc-n is, biztos bennem van a hiba. le lehet esetleg tölteni a magyarítást?
  • FZoleee
    #142
    Én is a GTA4-gyet tolom most :) Igaz, eddig küldikből nem sokat csináltam, csak 19 van meg :)