62



kockavagyok juppí! / nem leszek többé kocka!
  • hunbasser
    #22
    Koczka Ferenc (nem reklám,csak adja magát a helyzet)
  • Balidani
    #21
    aki a kockulni kifejezést használja, magáról árulkodik
  • ColdFire
    #20
    csak egy hobbit kell találni, ennyi a lényeg, és nem olyat amire ráfogod hogy ezt szereted csinálni, hanem olyat, amit tényleg szeretsz...
    én motorozok, repülök, télen nagyon nincs repülés, motorom szervízben van, és kezdem észrevenni hogy megin itt ülök egész nap -.-
  • ColdFire
    #19
    koczka, cz-vel :l
  • Laky
    #18
    Barátnő? Haverok?
  • Mike at home
    #17
    milyen jó, hogy átrakták a gumiból, de a hsz-emet meg nem törölték, pedig kértem :(
  • fsgh
    #16
    1-2 év már olyan topikok fognak nyílni hogy "kör vagyok?" :D:D:D:DD:
  • Cuchulainn
    #15
    Ha hiszed, ha nem, vannak olyanok akik szoktak könyvet olvasni. Én például közéjük tartozom. Könyvet olvasni jó. Talán megpróbálhatnád egyszer, teljesen felesleges kommentek beírása helyett. De tégy belátásod szerint...
  • precision
    #14
    link 1

    link 2
  • ScarY MAN
    #13
    sok okos hogy beszel xD szemelyserintnemvagyok kocka...
    nem nonstop gepezek...
    de teccenek ezek az "olvass konyvet blablabla" szovegek...azok szoktak mondani akik egyfolytaba gepeznek...
    sztem tegy belatasod szerint...
  • Cuchulainn
    #12
    Olvass el egy könyvet, menj kirándulni stb...
  • zoolee
    #11
    Gép nélkül? Verd a f@szt.:)
    Am igen, kocka vagyok..XD
  • Shiwo
    #10
    jó a kocka fej..megáll rajt a sör :P


    amúgy olvass csumba..vagy keress haverokat, és menjetek sörözni, bulizni, vagy csak egyszerüen röffenjetek össze dumálni 1et..de akár szerepjátékozhattok is...osztán még nőzhetsz, tanulhatsz, kirándulhatsz, stb... sokmindent lehet csinálni..
  • soma22
    #9
    szerintem nem a gépnek van ehhez köze, hanem az internet elterjedésének, és egyre szélesebb használhatóságának. Ha esetleg vidékre utazom, már másnap eszembe jut, hogy vajon ki írt e-mailt, melyik oldalamon van valami gond, melyik fórum kezd pörögni, és hogy mi történt a világba. Lassan eljutok arra a szintre, hogy nincs kedvem játszani ha nem fórumozhatok közben.

    Szerencsére azért még mindig jó elszakadni a géptől időnként, és felfedezni/visszaemlékezni a kissrác koromra, amikor bringáztunk, fociztunk a gazban.
  • mteebee
    #8
    én imádok kockulni:)ha nem lenne gépem akkor vennék:Dha nem lehetne venni akkor összeraknék:Dha nem lennének cuccok összerakni akkor feltalálnám:)vagy nem:D
  • cucmalajmc
    #7
    a topic nak az lenne a lényege,hogy a SZÁMÍTÓGÉP FOGSÁGÁBAN!
    azaz,hogy milyen dolgok lehetnek azok amik elszakítanának a géptől. vagy hogy ez a kockulás kifejezés kire értendő? erről szól a téma.
  • PíszLávJuniti
    #6
    mijen jóg
  • bracsek #5
    Saját jógunk kockának lenni
    Mert kockának lenni jó
    [/me hazudik]
  • PíszLávJuniti
    #4
    nézhetnél szétgyűrt vhsen ndk szoftot
  • Frosty01
    #3
    az gáz. kezdésnek mondjuk nem sg-n kéne megvitatnod az ilyen belső dolgaidat.

    hanem mondjuk takarodj el a gép elől!
  • Mike at home
    #2
    fiú-e vagy?
  • cucmalajmc
    #1
    kezdek kockulni. de teszem fel a kérdést,hogy ha nem lenne gép mit is tudnék csinálni? nézzem a mónikasót?