62



kockavagyok juppí! / nem leszek többé kocka!
  • broman191
    #62
    Komoly
  • Hymtozis
    #61
    Szerencsére nem értem! :D
  • plas
    #60
  • cucmalajmc
    #59
    köszönöm
  • PíszLávJuniti
    #58
    na várjál, az ovodasokkal kosaraznal?
  • broman191
    #57
    Lál
  • F1re
    #56
    en vanamikor msn kocka vok
  • Vaxi
    #55
    cucmalajmc kérésére

    //A tegnapi torrent dologhoz//
    Az ASVA-hoz (Csokonai Vitéz Mihály: A reményhez)

    Trackerekkel játszó
    Gecikezdemény
    Istennek gondolt
    Proartos legény
    Kit lefoglal magának
    Az boldogtalan
    S a rendőrségnek
    Vall untalan.
    Asva-s száddal mit ugatsz
    Mért nevetsz felém?
    Kétes szervert mért foglalsz le
    Ha csak seedelek én?
    Csak maradj anyádnak
    Te mahaszos valál
    Én hittem szép szavadnak
    Mégis kalózkodál.

    Szerverem Cod4-ekkel
    Teliültetéd
    Adatfolyamokkal
    Vinyóm éltetéd
    Rám ezer terrával
    szórtad az adatz
    és égi uploadokkal
    fűszerezted azt
    Gondolatim minden reggel
    Mint a fürge méh
    Repkedtek a boot-oláskor
    Az én BH-m felé.
    Egy dolog hibázott
    Örömben még
    nCore invitot kértem
    És megadá az ég.

    Jaj, de friss szerverim
    Kikapcsolanak
    Ftpim, trackereim
    Lefoglaltanak
    Invite-om, tagságom
    404-re vált
    Warezos világom
    Az asva-sokra szállt.
    Óh! csak BH-t hagytad volna,
    Csak azt nekem
    Most panaszom nem mondaná
    Hogy nincsen trackerem.
    Köztük én a búkat elfelejteném
    és a torrentleech-eseket
    Nem irígyleném.

    Add vissza, óh Asva
    Add vissza nekem.
    Mert ez az ínség
    Úgyis eltemet.
    Érzem: tracker nélkül
    Sávszélem elhágy
    Fáradt seedem kamu
    Down-om pár kilobyte.
    Nékem már a net hímetlen
    A testem kihűlt
    A zengő fórum lezárva
    Az éj napra dűlt.
    Bájoló, lágy BH-k
    Tarka BitGate-k
    Tracker, Seed, Warez.
    Isten véletek.
  • cucmalajmc
    #54
    mi különbség van az infós és a kocka közt?
    minden kocka infós,de nem minden infós kocka?
  • magus
    #53
    az 2 kocka, nem 2 infos : D
  • cucmalajmc
    #52
    a barátnő miértne lehetne? volt osztálytársam neten ismerkedett meg egy csajjal és egy klánban vannak WOW-ban. mondjuk ez picit lol. 2 kocka
  • 42nd Intruder
    #51
    Ok, elhiszem.. De én már 1,5 éve az érettségin leszámoltam az infós múltal... Azóta már más szakirányba vettem irányomat.

    De így belegondolva én nem voltam jó infós, mert volt előtte barátnőm... Áruló vagyok... :D
  • magus
    #50
    ha vele vagyok éjszakázom, ha nem akkor szintén mert akkor meg csinálok mindenfélét, amit nem tudok mikor vele vagyok, szal kb mindig éjszakázom.

    amúgy jah, ha találsz egy hobbit, amit tényleg szeretsz csinálni és/vagy van barátnőd akkor nem jut mellette időd kockulni

    vagy állíts össze egy jó edzéstervet, a quaken edzett izmaid úgy meg lesznek terhelve, hogy hazamész és kidőlsz, nem lesz neked erőd még hajnalban forumozni :D
  • magus
    #49
    akinek van barátnője az nem igazi informatikus, ne higyj az új szemléletmódot hirdetőknek : D Őrizzük meg a tiszta aranyvérű informatikus társadalmat, a jó infos büdös, szakadt fehér poloban rohangál, nem ad magára, barátnője a razor egere: D
  • laci 700
    #48
    A hobbi jó 5let! Én pl Gokartozom csak az a baj vele hogy drága!XD
  • [Walaki]D`Lair
    #47
    Mert? Szerintem jó...az meg ki a faszt érdekel, hogy ferdít? Stephen King hihetőbb? :D:D
  • cucmalajmc
    #46
    kezdjük ott,hogy én még könyvet is gépen olvasom. kötelező olvasmányt pl. túl messze van a könyvtár(szomszéd utca)...inkább leszedem netről.
  • Apus
    #45
    Kurt Rieder úristen. inkább a kockulás.
  • Sir Quno Jedi
    #44
    Így van! Aki nem elég hárdkór kocka, az mehet Isten hírével, kérésére örökre banoljuk, nehogy megfertőzze ez a boooorzalmas kockavilág.

    GEEKS RULEZ!
  • 42nd Intruder
    #43
    Barátnő?! Látom tényleg hígúl az informatikus szakma...
  • grizzly21
    #42
    egyebkent nem fogom letagadni hogy en is sokat ulok a gep elott, de valamennyire mentseget ad az, hogy melozom is rajta..
  • grizzly21
    #41
    sztem a legnagyobb gond az az MMORPG, en baromi szerencsesnek tartom magam hogy nem fogott meg egyik sem, de latok embereket..csaladon belul is, es nem jo latvany.
    en kb 5.es altalanosban kaptam eloszor gepet, addig tenyleg csak a sport volt+kimenni valahova ha volt idom, mostmar az ovodasok is azert mennek haza hogy a gep elott uljenek. uresek a kosarpalyak es nincs kivel jatszani, ez a nagy bajom!! :D
  • cucmalajmc
    #40
    "és dumálni a legújabb nVidia 8600GTS előnyeiről"
    végülis, nem a gép előtt ülsz, de jó lenne.
  • z99999
    #39
    Kockaság ellen érdemes barátokat szerezni.A barát nagyon hasznos dolog, és minél több van belőle, annál jobb.Lehet velük bowlingozni, kártyázni, csajozni, bulizni, billiárdozni, focizni, sörözni, és dumálni a legújabb nVidia 8600GTS előnyeiről.Vagy ez csak nálam van így?

    Másik eshetőség a barátnő, de ez kevésbé praktikus a barátnál, és sokkal több pénzbe kerül
  • z99999
    #38
    lol olyan mintha egy 15*15-ös rubick-kocka lenne
  • Bucser
    #37
    Szerezz egy állandó barátnőt... garantálom, hogy nem lesz gondod az éjszakázással:)
  • Bucser
    #36
    "Meg olvass Kurt Rieder könyveket"

    Na azokat ne... Kb nulla értékben az a könyv mert ferdít mint az állat...
  • SötétBarom
    #35
    Ha tud nekem mondani valaki olyat, amit éjszaka lehet csinálni, vállalom, hogy nem kockulok többett :D

    Egy időben próbáltam az éjszakázást, de nagyon drága volt, és 2ig sosem tértem magamhoz :DDD
    Nagyritkán elmegyek kocsikázni, vagy meginni pár sört, de éjszakai szabadidő eltöltésre nincs más lehetőség.
  • VRSDM
    #34
    mitmondjam bmx-ezek amúgy, és nincs olyan hogy elestem 50x najó megyek gépezni, inkább rámegyek a gap-re még 50x :] de ha itthonvagyok akkor feljövök a szobába, és gép-gép-gép. édes jó anyukámmal vitázunk is sokat erről (ezért zavar igazán) hogy csak enni járok haza :D vagy gépezni :D
  • daeemoon
    #33
    Én azóta szakadtam el a számítógéptől, mióta motorozok :) És elmondhatom, hogy nem bántam meg, hogy elszakadtam. Jelentősen javult az életem. Azelőtt, és néha most is, sokat ülök a gép előtt, és rémesen érzem magam. De mikor belelendülök a programozásba XD
  • cucmalajmc
    #32
    énis. néha suli közbe is azon vagyok,hogy mi történik fórumon stb. de nem is tudnám mikor lenne szabadidőm mást csinálni. 5-ig tanulok. utána megmár sötét van, akkor inkább netezek. fürdés után meg játszok/tv-zek.
  • VRSDM
    #31
    nem játszok úgy, hogy mellette a lapin vagy az asztalin ne menne fórum és Gtalk. egyszerűen nem. inkább nem játszom akkor. másrészt, elmegyek wc-re fórum refresh . visszjövök megint, :] szóval öhm. nélküle elég nehezen vagyok meg, de megvagyok elvonási tünetek nélkül úgygondolom nem számítok függőnek, de ha van rá módom akkor ki nem hagynám :D
  • Mike at home
    #30
    káros a francokat
    kockulni jó
  • magus
    #29
    aha
  • trogerzsiger
    #28
    legalábbis én ezeket csinálom ja meg sztem olvass Kurt Reider könyveket, 2. vh a témájuk, 400 forint egy könyv cbaban meg ilyen helyeken lehet kapni
  • trogerzsiger
    #27
    Billiárd, jégkori, mozi
  • desigo
    #26
  • Balidani
    #25
    iwiw->
    Csontváry Tivadar [kocka] (471)
  • kakaoskalacs
    #24
    kockulni is lehet de mértékkel oylan mint az ivás KÁROS szenvedély :) de ha ügyesen beosztod az idödet/napodat akkor minden oké
  • cenobite
    #23
    Olvass Kockást, de ne eddz-él sokat mert koczkás lesz a hasad! És a végén az egész tested egy nagy bazi kocka lesz!